Šta je novo?

Apps za KitKat

pcpartpicker

Cenjen
Učlanjen(a)
05.04.2019
Poruke
1,068
Poena
125
Pozz ljudi.
Kupih Lenovo Tab 2 pro medjutim a i znao sam skoro sve novije aplikacije nmg instalirati jer ima prastari 4.4.1 Android.
Volio bi barem da mi Youtube app radi ali ne radi ni ona.
Sta mi je činiti?
Tablet ima lep ekran,i fluidno otvara stranice u Chrome-u.
Ni jedna od novih app koje redovno instaliram na android uredjaja naprosto očito ne podržava KitKat.
 
Probaj da nadjes Vanced za YouTube. Meni jos uvek radi na 4.4.2 bez problema
 
Verzija je 3.5.80.101. Podkrade se koja reklama u UI-u ali nema reklama tokom pustanja videa
 
Verzija je 3.5.80.101. Podkrade se koja reklama u UI-u ali nema reklama tokom pustanja videa
Nema te verzije.
Otisao na uptodown nasao sam za 4.4.2.
Ali imam neki problem nece uopste da mi downloaduje apk... napise pocetak preuzimanja i nista.
Isto tako nmg preko bluetooth da prebacim fajl.
Kakvo smece od softvera ili tableta.
Ovde nesto pise da mi daje opciju nadogradnje.
Pretpostavljam na And 5.0 ili?
Na njemu mi na Samsung tabletu Youtube App radi ali v. 5.0.2. Androida.
 

Prilozi

  • 20230224_181552.jpg
    20230224_181552.jpg
    520.2 KB · Pregleda: 8
Poslednja izmena:
Sad cu da probam..
Iz nekog razloga ne mogu da downloadujem sa uptodown ni sa jednim od 3 instalirana browsera.
New pipe sam imao na starom fonu ali sam izbrisao zbog nacina kako mi sortira kanale n kojem sam subovan tj ako se dobro sjecam treba prvo sacuvati fajl na koje sve kanale sam subovan i onda ubaciti u program.
Radi new pipe...
Jos kad bi mi pomogao kako se ono sacuva fajl sa subovanim kanalima i ubaci?
Ako se secam taj file se dobije kao link na e-mail.
Volio bi vise da mi radi Vanced jer on mi je bukvalno kopija YT app bez oglasa..
 
Poslednja izmena:
Nasao sam fajl na starom tabletu ali iz nekog razlogs mi nije htio importovati subove u legacy verziju.
A bas trebam sub listu.
Gde mogu naci taj Vance za 4.4.1.?
 
Pomogao mi je empty8 sa linkom...
Ovo je softversko smeće od tableta, mada moram priznati ima jako lepe boje ekrana i fenomenalan zvuk tako da mu opraštam.
Ostaje mi neriješiv problem da ni jednu aplikaciju ne mogu downloadovati na tablet.Ono krene i pokaže samo da downloada ali ne downloada ništa...
Da li je pametno da skinem novij verziju i instaliram evo ovu sa ovog linka:
Verzija 14.21.54


Ovo dole sa kodom je verzija očito 5.0.1. ne znam da li da flešam na nju,jer na Samsung tabletu YT app mi radi na tom Androiodu barem zasada dok ne zas..u.?
YT2-1380F_USR_S100078_1510211638_WW52_ROW
 
Poslednja izmena:
Da li postoji neki noviji custom ROM za taj tablet na XDA? Ako je noviji Android u pitanju, možda možeš da se prikrpiš, ali obično to što radiš su ćorava posla. Pritiskač za papir, podloga za čašu ili tako nešto treba da mu je nova funkcija.
 
Lenovo Tab 2 Pro ima 4.4.1 Android. Šta mi je činiti?
Da ga prebaciš na Lollipop? Ako ti je Stock rom, zip update package bi trebalo da funkcioniše u slučaju da ne vidi OTA update (što je vrlo često kod njih, tj. Tab 2 A7-10 i K6 Note mi nisu prijavljivali da ima ažuriranja). Druga stvar koja mi pada na pamet jeste da vidiš preko Motorola Rescue and Smart Assistant (LMSA) da ga flešuješ ako je na spisku, on će automatski pokupiti alatke (dok sam Moto E4 Plus vraćao iz soft brick-a, pokupio je MT Flash tool, ali se proces flešovanja nije videlo napolju, već u okviru programa), a isti sam upotrebio da reflešujem i Lenovo K6 Note.
 
Da ga prebaciš na Lollipop? Ako ti je Stock rom, zip update package bi trebalo da funkcioniše u slučaju da ne vidi OTA update (što je vrlo često kod njih, tj. Tab 2 A7-10 i K6 Note mi nisu prijavljivali da ima ažuriranja). Druga stvar koja mi pada na pamet jeste da vidiš preko Motorola Rescue and Smart Assistant (LMSA) da ga flešuješ ako je na spisku, on će automatski pokupiti alatke (dok sam Moto E4 Plus vraćao iz soft brick-a, pokupio je MT Flash tool, ali se proces flešovanja nije videlo napolju, već u okviru programa), a isti sam upotrebio da reflešujem i Lenovo K6 Note.
Citao sam jucer da je 5.0. nekima brikovao tablet.

Inace tablet mi se pokvario da li sam ja kriv sto sam cistio ekran i tablet etilnim alkoholom nanesenim na krpicu ne znam.


Naprosto ekran pobudali registruje dodire bez mog ucesca tipa pocne sam ton da se smanjje pojacava te onda scrolla ekran gore dole..itd itd.
Naprosto registruje dodire bez mog ucesca. :(
 
Ovo može da bude problem i zbog korišćenja neadekvatnog kabla ili punjača. Jedino da potražiš stare verzije aplikacija koje rade na KitKat-u pa koristiš tablet sve dok ne postanu konačno nepodržane. U svakom slučaju, x86 procesori su specifični pa će možda u nekom trenutku biti neminovan upgrade, mada zaista ne bih znao zašto bi zvanični rom brikovao tablet.
 
Nazad
Vrh Dno