Šta je novo?

Apollon - domaći filmski streaming servis


Da se zna da ni autorska prava ne isplaćuju. Lopovluk pokrivamo iz ličnih džepova.
To i nije tako strašno, dok ne dođe do onog momenta da za nekog nema - zavoja, lekova, hirurga i sličnih stvari od životne važnosti.
Setiće se neko mojih reči.
 
Pogledajte ocene i komentare od juče na Playstore. :LOL:
 
Botovi. Njegovi zaposleni otvore par naloga i rokaj pozitivne komentare.
 
lol ja i ne mogu da se ulogujem. haha koje smece lol
 
Mitrović i njegovi sveprisutni botovi. Ima ih na svim mrežama, a evo stigli i na Play Store.
 
Samo bojkot ružičastog smeća, na svim platformama!
 
Mora da zoveš mts da ti aktiviraju...
Meni su rekli da se mora platiti dodatno puna cena preko call centra. Jedna je stvar preko IRIS-a, a druga online platformi.
Za 299 uz paket moze i da prodje (ima starijih dobrih filmova), ali za 699 za app dodatno.... smejurija....
 
pa i netflix i hbo su nekako osakaceni u srb i sve vise mi gube poentu a ovaj domaci to ce tek da bude prevara...
 
Meni su rekli da se mora platiti dodatno puna cena preko call centra. Jedna je stvar preko IRIS-a, a druga online platformi.
Za 299 uz paket moze i da prodje (ima starijih dobrih filmova), ali za 699 za app dodatno.... smejurija....
Meni su dali username i password za prijavu preko operatera (online platforma je u pitanju), doduše SuperNova je provajder.
 
Malo se razlikuju datumi, nije strasno moze to i gore :)
 
Instalirao sam ovu aplikaciju pre 3 nedelje.Kako se odjaviti sa iste?
 
Pustili i aplikaciju za Android TV... ali search ne radi - učitavanje search modula je beskonačno...
 


Snimiće Pink/Apolon produkcija 52 igrana filma za 52 nedelje, Sharkandoo, drži gaće, zlatna malina je ugrožena.

P.S. Inače ne znam kakav uspeh Apolona kod korisnika pominje, kad mu još nije krenula naplata, a broj korisnika koji su preuzeli platformu dok je bila free je totalno nebitan, jer će je 99,99% odjaviti čim budu trebali da plate za ovo đubre...
 
Odjavio sam se na pocetku promo perioda, dok jos plejer nije radio. Dakle, ovo ni dzabe ne vredi 🤣
 
Kakav im je UI? Jel imaju widgete neke kao Netflix? Ono poredjano po kategorijama tipa "most popular" "best action" i tako nesto?
 
Objavili su aplikaciju za WebOS
Sasvim solidno urađena
 
WebOS ti izgleda solidno? Logovanje izgleda ko ja kad sam se ko klinac lozio na linux i pravio star trek login :) O ceni i onome sto nudi necu da komentarisem.
Sramota, deluje mi da je app radio tim sastavljen od internshipa, mada ni to nije loshe nesto da nauce. Klikmo sam unsub i uninstall posle logina :D

zao mi za 1 din sto mi procesirali za proveru kartice. Mozda bude nesto od ovoga al za godinu dve. Da su pametni da samo ubaci sve turske serije koje zene gledaju preko raznih sajtova pa eto da mu se isplati. Ovako ja ne znam ko ce ovo da placa :/
 
jel smart tv app ima opciju pretrazivanja po naslovu? koliko vidim samo pod rednim brojevima, ko u pravom video klubu :)
 
Ja dobio gratis uz produzenje ugovora za Supernovu. Preko setboxa supernove a i preko aplikacije Supernova, kad se izabere video klub, imam i Apollon. Pregledom Apollona zakljucih da ima mnogo veci izbor filmova od drugih servisa ali sto neko rece, mahom stariji filmovi. Neverovatan broj naslova iz osamdesetih i devedesetih. Ako budem trazio neki "klasik" znam gde da gledam. Do sada ne ukljucih ni jednom:) Mahom sam na HBO Go.
 
Realno bolji je interfejs preko Iris video kluba. Za cenu 399rsd/mesecno korektna baza starih filmova i serija sa titlovima.
 
Meni je impresivno da dodaju po sezonu-dve serija koje imaju po 4-5 sezona i to tako stoji mesecima, mrzi ih da ubace nove. A imali su i par serija gde ne ubace prvu ali ubace kasnije sezone. I ovo košta više od HBO GO? 😄
 
I tako jednom mesečno odem tamo vidim da nema ništa smisleno i pomislim, ko uopšte plaća ovo.

Siguran sam da cede MTS za sve kojima je uključen u paket.

Nekako mi ovakvi servisi liče na svih onih milion kladionica po gradu koje non stop zvrje prazne.
Pametnom dosta.
 
Da se makar ŽM potrudio da nabavi većinu naslova, makar u HD kvalitetu, pa i da čovek razmisli o pretplati na neki kraći period. Ovako sa krezavim SD kvalitetom mož' da se slika što će dobiti neku bazu korisnika.
 
Nazad
Vrh Dno