Aplikacije za reprodukciju YouTube sadrzaja; audio i video plejeri

boki78

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.02.2008
Poena
18
Uopšte mi nije jasno, imam 15.43.32 verziju a izgleda mi isto kao i kod Jericho-a.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

boki78

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.02.2008
Poena
18
Imam problem sa Youtube Vanced, koristim poslednju verziju ali na Google Play-u mi se pojavljuje update za stock Youtube aplikaciju, ako uradim update Youtube mi pregazi Youtube Vanced. Ostaje mi varijanta da ne radim update ali me nervira što moram da pazim kad radim update ostalih aplikacija. Koliko znam izbacili su opciju da se na GP onemogući update određene aplikacije? Da nešto stvarno nije u redu pokazuje mi i to što kada restartujem telefon nemam više YV među instaliranim aplikacijama. Takođe kada ga instaliram ponovo preko Vanced menadžera aplikacija se zove Youtube, ima ikonicu kao Youtube a kada uđem u nju u pitanju je Youtube Vanced. Totalno ludilo, inače koristim poslednji XEU weekly rom i možda je to posledica poslednjeg update-a, ali update trenutno više neće biti (prelazi se na Android 11).

Ima li neko ideju šta bih mogao da uradim?

boki78

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.02.2008
Poena
18
Hvala na brzom odgovoru.

Do sad nisam imao nikakav problem sa Youtube Vanced a koristim ga par godina. Stock Youtube mogu da deinstaliram bez problema, ali kada instaliram YV preko njegovog menadžera isti problemi se opet pojave.

Edit: Zbunjujuće je što kada instaliram YV preko menadžera imam samo jednu aplikaciju instaliranu, naziv je Youtube, ikonica je Youtube a kada uđem u nju u pitanju je Youtube Vanced.

Poslednja izmena:

poolmaker

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poena
63
Probaj da isključiš miui optimizations (pre instalacije vanceda, posle možeš da uključiš). U developer settingsu je opcija.

boki78

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.02.2008
Poena
18
Probaću, mada to upozorenje se ne odnosi na XEU rom posle 20.02.2020. godine.

poolmaker

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poena
63
Aha, promaklo mi je da si na xeu. Ništa, ako ne bude druge svakako probaj i to, mislim da na xeu nije u developer podešavanjima nego preko adb-a se isključuje i uključuje.

boki78

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
04.02.2008
Poena
18
Hvala još jednom na odgovorima, rešio sam problem.

Naime od početka sam koristio Youtube Vanced za nerutovane telefone iako mi je telefon rutovan i sve je savršeno radilo. U jednom trenutku sam prešao na YV za rutovane telefone i posle izvesnog vremena su počeli problemi. Danas sam se vratio na poslednju verziju za nerutovane telefone i opet sve radi normalno.

Možda nekom pomogne ako bude imao slične probleme.

Vrh Dno