Šta je novo?

AOC 24G2SPU/BK

veljaspreca

Zapažen
Učlanjen(a)
08.03.2023
Poruke
5
Poena
12
Pozdrav, iz BC Group sam naručio monitor iz naslova koji je na njihovom sajtu reklamiran kao AMD Freesync premium monitor. Danas mi je stigao ali na kutiji piše nVidia G-Sync. E sad ako sam dobro shvatio pretragom Gugla to nije pravi G-Sync nego G-Sync compatible, što znači da ima Adaptive Sync koji podržava i AMD i nVidia kartice? Svakako sam zvao njihov call centar, međutim komunikacija je stala na "pozvaće vas koleginica kada proveri sa proizvođačem" (što je bilo oko podne, a nisam ni dobio poziv danas). Može li mi neko pojasniti specifikacije ovog monitora?
 
Pa može da piše, ali ako već prodaju tako nešto, valjda je red staviti tačne informacije..
Na sajtu AOC-a se vodi i kao G-Sync i G-Sync compatible (što bi značilo da je ipak Adaptive Sync?), na nvidia sajtu ovaj model uopšte nije na listi G-Sync monitora, što i sam sumnjam da jeste jer su pravi G-Sync monitori dosta skuplji. Plus svaki review i unboxing kaže da se radi o Adaptive Sync.
Neka moja trenutna teorija je da se radi o Adaptive Sync monitoru (samim tim i Freesync koji je BCG stavio na sajt kad je monitor izašao) ali da je AOC u međuvremenu dobio dozvolu da ga reklamiraju kao G-Sync compatible, pa su na kvarnjaka stavili samo G-Sync. Ali ne razumem se dovoljno, pa sam zato i pitao ovde.
 
Nazad
Vrh Dno