Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Zdravo da li može Fire stick prvi put da se pokrene bez daljinskog upravljača? Da li su ok upravljači sa Alija za nekoliko $? Znam da postoje aplikacije ali to je za već povezane uređaje...
Bez daljinskog ne moze, treba ti daljinac da dozvolis uparivanje aplikacije tj telefona sa stickom, tako da ne. A sto se tice kineskih, ne znam sto ne bih moglo, vidi ima na Aliexpress daljinaca za Firestick
 
Uspeo sam sa daljincem od TV-a samo treba na tv u opcijama da se uključi HDMI cec opcija. Kada se prvi put poveže posle može preko aplikacije. Koju app preporučujete za povremeno gledanje filmova, ubacio stremio preko downloader aplikacije ali neće da pusti film...
 
Uspeo sam sa daljincem od TV-a samo treba na tv u opcijama da se uključi HDMI cec opcija. Kada se prvi put poveže posle može preko aplikacije. Koju app preporučujete za povremeno gledanje filmova, ubacio stremio preko downloader aplikacije ali neće da pusti film...
prvo vidi sto nece pustiti film, stremio je naaaj
 
Uspeo sam sa daljincem od TV-a samo treba na tv u opcijama da se uključi HDMI cec opcija. Kada se prvi put poveže posle može preko aplikacije. Koju app preporučujete za povremeno gledanje filmova, ubacio stremio preko downloader aplikacije ali neće da pusti film...
Вероватно немаш Торрентио инсталиран, ако је нов профил у питању.
 
Dobra kolekcija. Ako ćeš eon box da snimaš, predlog - uporedni test sa yettel boxom.
 
Imam BEELINK MINI MXIII II TV Box koji koristim za gledanje TV preko EON aplikacije, i NETFLIX. Nervira me povremeno variranje inteziteta osvjetljenosti ekrana, koje se javlja i u EON i NETFLIX aplikaciji, kao i u samom boxu, znaci dok setam kroz njegove ostale aplikacije ili meni. Hocu da kazem da nije ni do EON ni do NETFLIX aplikacije. Pokusavao sam da pronadjem u podesavanjima boxa neku funkciju koja bi to mogla da sredi ( to variranje lici na ono kod Android telefona kada je ukljucena automatska regulacija intenziteta svjetla, pa telefon bez nekog razloga za trenutak potamni pa opet posvijetli ekran), ali nisam nista pronasao. Da li je mozda neko imao ovakav ili slican problem? Ima li rjesenja?
 
Код мене нема ни С од славе 😉
Полако, биће свега уведеног. Ако пре тога не останем без материјала 😁
 
Вероватно немаш Торрентио инсталиран, ако је нов профил у питању.
Imam instalirane dodatke, grešio sam kod verzije umesto za smart tv ja sam preuzeo za android... Sad je problem zvuk, konverzacija u filmu se ne čuje, dok kiša, otvaranje vrata ili nešto slično se čuje... Jel imao neko sličan problem?
 

S7d5bc3d00fcc4c5da2b1db1ab6a7b25fm.jpg_640x640Q90.jpg_.webp


2/8GB :)
 
Хммммм... Надам се да нису само препаковали штапић :unsure:
Наравно, мислим на хардверски део.
 
Додали усб, 3,5мм и спдиф у већем кућишту да се боље хлади... мало ли је...
 
Нема ги SPDIF 😁
Да ли је реално да USB 3.x толико поскупљује уређај, да се одлучују да га не убаце? Као ни амазаон на коцки треће генерације.
 
Nemam iskustva sa Alie.... da l je u pitanju zvanicna radnja i da li zvanicno taj uredjaj postoji,ili se neko samo igrao miksom slika i specifikacija (sticka i boxa)
 
Нема ги SPDIF 😁
Да ли је реално да USB 3.x толико поскупљује уређај, да се одлучују да га не убаце? Као ни амазаон на коцки треће генерације.
Није ли унутар 3,5мм као на првој ген?
 
Ja sam moj Mibox 3 kupio jos 2018 na AE i evo ga i dan danas fercera.
 
Није ли унутар 3,5мм као на првој ген?
Јесте, моја грешка. Нисам се још увек подробније забављао са првом генерацијом, или нултом... Ако је ово друга генерација, а прва је по њима box S - која је онда box 3? :unsure:
Пошто треба да вратим шилд, мораћу прво њега да снимим, па тек после mi box 3 и firestick 4K.
 
Хммммм... Надам се да нису само препаковали штапић :unsure:
Наравно, мислим на хардверски део.
Verovatno da jeste, jer hardverski dizajn propisuje google i tu nista ne sme da se menja.
IO portove vec mogu da dodaju, a USB3, LAN i slicno im sigurno poskupljuje proizvodnju jer zahteva jos jedan cip vise

Ovo se dizajnira po principu sto manje za sto vise novca.
Realno ovde samo dobijes novu generaciju CPU i softverski support za naredne godine, i ovo je najbolji format uredjaja koji moze da se kupi, tako da ce ovo sigurno biti best seller.

Није ли унутар 3,5мм као на првој ген?
Bukvalno bi tako moralo biti, siguran sam da ga ima.
 
Ko ima mi box s nema razloga da kupuje novi…

By the way nema infoa za BT verovatno i tu nastavlja da kaska za Firestickom.
 
Nazad
Vrh Dno