Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)


googletvui2023_4.jpg


Copy_of_GoogleTV_live_NAV_Family_08.gif
 
Koji box je taj sto se negreje puno. Android os. O kom pricas
Dobar boxic za sitne novce 40 evrica a ima poprilično sve, uz root swich po zelji, Temperatura 50fps ne prelazi 72 stepena bez dodatnih ventilatora, Radi gb lan kome treba, 4gb ram realno je i brz, Kome se ne sviđa defaultni lancher može skinuti i drugi i zameniti, box nije nešto lep ali je zato koristan. Sve u svemu dobra kupovina kome treba jeftino a korisno.
 
Posle 3 godine mi izdahnuo Tanix TX6 sa 4GB rama i moram hitno da nabavim nešto drugo. Ne mogu da čekam da mi stigne iz Kine, a ne daje mi se novac za skuplje modele sa KP. Koristim Kodi, OTT navigator, HBO i Supernova aplikaciju kada hoću da odgledam nešto unazad i video klub. Da li bi mi za to završio posao MXQ pro 4K 2GB/16GB 5G Android 10? Vidim da može da se nađe već za mlo više od 3K dinara.
 
Posle 3 godine mi izdahnuo Tanix TX6 sa 4GB rama i moram hitno da nabavim nešto drugo. Ne mogu da čekam da mi stigne iz Kine, a ne daje mi se novac za skuplje modele sa KP. Koristim Kodi, OTT navigator, HBO i Supernova aplikaciju kada hoću da odgledam nešto unazad i video klub. Da li bi mi za to završio posao MXQ pro 4K 2GB/16GB 5G Android 10? Vidim da može da se nađe već za mlo više od 3K dinara.
Nemoj to da kupuješ ja sam ga bio uzeo prije 2 godine android 10 piše na kutiji preko aplikacije aida 64 piše android 7 kočio gubio vezu sa daljinskim vratio ga dali mi drugi isti model opet isti problem to je najgori boks koji sam probo.Zaobiđi ga u širokom luku.
 
Nemoj to da kupuješ ja sam ga bio uzeo prije 2 godine android 10 piše na kutiji preko aplikacije aida 64 piše android 7 kočio gubio vezu sa daljinskim vratio ga dali mi drugi isti model opet isti problem to je najgori boks koji sam probo.Zaobiđi ga u širokom luku.
Da, pročitao sam da postoji puno kopija sa lažnim podacimao hardveru.
 
Mislim da je odavno došlo vreme da se razdvoje teme za uređaje sa Android TV OS i Android mobile/tablet. Ovako, postavi se pitanje u vezi sa prvim, a dobijaju se odgovori za drugi tip boxova.
to je u praksi neizvodljivo. dosta se preklapaju, oba podržavaju mnogo toga, nešto bolje nešto lošije. izdvojeni su Mi Box i Mi Stock 4K, i Amazon Fire (Cube i stick)
Dakle da probam ponovo...Ako SmartTubeNext ne radi na Android mobile kutijama, šta se na njima koristi za YT bez reklama?
npr, videti u on-line servisima, ima barem dve teme za YouTube.
 
Koji je bolji od ova dva tanixa ovaj tanix t3 mini plus sa novim androidom 11 ili tanix3 s905x3 sa android 9. Ovaj je valjda stariji sa starijim androidom a brzi. Malo je skuplji ovaj drugi.
 
Koji je bolji od ova dva tanixa ovaj tanix t3 mini plus sa novim androidom 11 ili tanix3 s905x3 sa android 9. Ovaj je valjda stariji sa starijim androidom a brzi. Malo je skuplji ovaj drugi. A
Koji je bolji od ova dva tanixa ovaj tanix t3 mini plus sa novim androidom 11 ili tanix3 s905x3 sa android 9. Ovaj je valjda stariji sa starijim androidom a brzi. Malo je skuplji ovaj drugi.
Ili uzeti ovaj sa s905 x4 a95x ,treba mi obican andoroid os. Sa chromom itd.
 

Homatics_1_1956_900x.png

Homatics_3_1956_900x.png

Homatics_2_1956_900x.png

Homatics_5_1956_900x.png


FREE WORLDWIDE SHIPPING ON ALL ORDERS

Pored Nokia 8010 još jedna Homatics Box R 4K Plus opcija :)
 
Poslednja izmena:
to je u praksi neizvodljivo. dosta se preklapaju, oba podržavaju mnogo toga, nešto bolje nešto lošije. izdvojeni su Mi Box i Mi Stock 4K, i Amazon Fire (Cube i stick)

npr, videti u on-line servisima, ima barem dve teme za YouTube.
Pa gledaj, poslednji box sa android mobile os sam imao pre 5-6 godina i sećam se da, kao i EON mobile, da su na nekim boxovima neke aplikacije radile a iste te na drugim boxovima nisu, pa je pitanje bilo u tom smeru. 20 godina sam na forumu, tako da dobro znam za teme o YT, ali ipak hvala za preporuku da ću možda tamo da nađem odgovor da Revanced, Newpipe i sl. rade na svim boxovima.
 
testao 5 boxova, koje imam-imaO u posjedu, svaki je bio perfect...ja nemam pojma o kom grijanju se pise, doduse, ne igram igrice...
 
Imao si sreće, koliko sam samo puta menjao hladnjake a na nekim i ugrađivao ventilatore, tako da ima toga...
 
I nema potrebe
trpe oni bez problema 70-80 pa i 90 stepeni sa pasivnim hladnjacima.

Ja sam ih baš isprobao i namenjao, i zaključio da nema neke razlike biće hladniji ali radi isto.
 
da nije ovog foruma, ne bi ni provjeravao temp, sad ko krelac idem i svaki put stavljam ruku na box da vidim toplinu

p.s.
instalirao uz tivimate i IPTV purple player, odlican player, nisam do sada cuo za njega, uz to free
 
da nije ovog foruma, ne bi ni provjeravao temp, sad ko krelac idem i svaki put stavljam ruku na box da vidim toplinu

p.s.
instalirao uz tivimate i IPTV purple player, odlican player, nisam do sada cuo za njega, uz to free
Ja za dve godine jednom prisao Boxu... da obrisem prasinu sa njega :D Niti me zanima da l se greje ni koju temperaturu postize... bitno je da radi,da ispostuje sve moje zahteve.Jedino me nervira kad ne stane struje moram uvek da podesavam datum i vreme (AX95F4)
 

Homatics_1_1956_900x.png

Homatics_3_1956_900x.png

Homatics_2_1956_900x.png

Homatics_5_1956_900x.png


FREE WORLDWIDE SHIPPING ON ALL ORDERS

Pored Nokia 8010 još jedna Homatics Box R 4K Plus opcija :)
Samo mi nije jasno zašto nisu stavili Android TV 12 ?!?
Ne kažem da je veliki napredak, ali postoji već neko vreme ...
Cena nije mala, ali uzeo bih nešto da duže vremena lepo radi
 
Ima li neko ovaj šareni smart-tv box, pristupačna mu je cena i činimise da nije loš, i YouTube ima puno klipova o njemu. Sa ovom tastaturom 45000 din.
4/32 su memorije za ovu cenu.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-03-13-17-04-29-25_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    Screenshot_2023-03-13-17-04-29-25_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    130.8 KB · Pregleda: 44
Што шареније - то боље. Не можеш да погрешиш. Плус RGB тастатура 🤗
 
Што шареније - то боље. Не можеш да погрешиш. Плус RGB тастатура 🤗
Ma to šarenilo i meni bode oči ali hvale ga u komentarima i na YouTube pa reko da pitam možda ga neko lično ima. A sada šarenih boxova imaš kolko hoćeš.
 
RK cipovi su poznati po svojim perfomansama ;)
 
Da li je air mouse daljinac G20S Pro BT za preporuku? Bitan mi je ovaj numericki dio, pa zato razmisljam o ovom modelu
 
Ima li neko ovaj šareni smart-tv box, pristupačna mu je cena i činimise da nije loš, i YouTube ima puno klipova o njemu. Sa ovom tastaturom 45000 din.
4/32 su memorije za ovu cenu.
imam ja u stanu u koji idem 1x mesecno...u odnosu na Amazon FS i Xiaomi Box 2 klase ispod, taman kao i cena
 
imam ja u stanu u koji idem 1x mesecno...u odnosu na Amazon FS i Xiaomi Box 2 klase ispod, taman kao i cena
A ima 4 giga rama, mi box 2 gb rama i bolje radi, i kakav je to android u njima kao da nije original. Ono tamo na Aliexpresu je mega more smart tv boxeva, ali izgleda džabe gledam.
Sad ovaj nešto gleda, hvale i njega, al i on tri dana šaren.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-03-13-23-48-49-74_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    Screenshot_2023-03-13-23-48-49-74_57e717c094f371a1dada6567a1123b99.jpg
    110.9 KB · Pregleda: 31
A ima 4 giga rama, mi box 2 gb rama i bolje radi, i kakav je to android u njima kao da nije original. Ono tamo na Aliexpresu je mega more smart tv boxeva, ali izgleda džabe gledam.
Sad ovaj nešto gleda, hvale i njega, al i on tri dana šaren.
taj je ok, imam ja slican, samo nije saren, transend marka, 4/32, radi jako dobro
 
Nazad
Vrh Dno