Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Može, da.
 
Šta da se uzme za aplikacije eon,supernova,hbo max,kodi...?
Mi box S ili mi stick 4k?Ili je isto,pa da gledam cenu?
 
Pozdrav za ekipu, zna li neko mozda kako na Mecool M8S PRO L instalirati Netflix aplikaciju? Izbacuje grešku pri pokretanju Ui-800-3.
Verovatno kasno vidim poruku, nadam se da si do sada rešio. Ako nisi i ako si poručio preko Alija, možeš da tražiš prodavcu da ti pošalje verziju koja radi (ne radi verzija iz Google Store-a).

Druga opcija je da mi pišeš pa da ti pošaljem verziju koja je radila meni (otkazao sam NetFlix pa ne znam da li i dalje radi).

Pozdrav
 
Ljudi na koji način da gledam preko XIaomi Mi boxa S EON tv ali da bude poput mobilne aplikacije bez aktivacionog koda? postoji li šansa? Kupio ga a nisam znao da se smart boxovi kategorišu posebno u tv paketima...:/
 
Trebao si da kupiš box sa običnim androidom a mi box ima android tv, mada je sad kasno za to :(
Hmm ima u jednoj od tema modovana koja radi, ali nema šanse da se sad setim u kojoj.
 
Ljudi na koji način da gledam preko XIaomi Mi boxa S EON tv ali da bude poput mobilne aplikacije bez aktivacionog koda? postoji li šansa? Kupio ga a nisam znao da se smart boxovi kategorišu posebno u tv paketima...:/
Postoji modovana verzija (negde na forumu je bio link) za mobilmi koja radi na Mi box S-u ali tad ti treba miš da je kontrolišeš.
 
Treba mi savet, procitao sam vase postove ali se i dalje dvoumim izmedju Mi Sticka 4K i Fire Sticka 4K. Koristio bi se za Plex, Youtube, TiviMate i sl.
Vidim da Mi Stick ima problema sa zvukom i pregrevanjem, Fire sa reklamama i nedostatkom Playstora itd. Hvala unapred.
Pozdrav
 
Treba mi savet, procitao sam vase postove ali se i dalje dvoumim izmedju Mi Sticka 4K i Fire Sticka 4K. Koristio bi se za Plex, Youtube, TiviMate i sl.
Vidim da Mi Stick ima problema sa zvukom i pregrevanjem, Fire sa reklamama i nedostatkom Playstora itd. Hvala unapred.
Pozdrav
Xiaomi nema problem sa pregrevanjem. Zvuk mozda bude resen u nekom update, ali trenutno jeste problem na visokim rezolucijama.
aftv nema playstore, ali uz malo truda dobijes sve iste app. Imas korak vise, ali moze da se zavrsi. Reklame opet zahtevaju malo truda uz drugi launcher recimo. Ja sam uradio debloat i sponsored traka je iskljucena pa se to ne vidi.
Ako bi poredio sa ftv 4k MAX modelom, onda je to lak izbor.
 
Sta koristite za komunikaciju smart box-a i telefona?
Imam mi stick 4k i kako da saljem fajlove na njega sa telefonom ili racunarom?

Planiram da mu nakacim tastaturu i mis ali dok to ne uradim treba mi neko resenje...

Juce pokusavam da ubacim iptv liniju u tivu i odlepim u kucanju sa daljinskim.
Jos sto su one http adrese na racunaru radjene copy/paste i sve.je radilo super,sad kad kucam to rucno nesto nece.
Svaki savet je dobrodosao.
 
Juce pokusavam da ubacim iptv liniju u tivu i odlepim u kucanju sa daljinskim.
Jos sto su one http adrese na racunaru radjene copy/paste i sve.je radilo super,sad kad kucam to rucno nesto nece.
Svaki savet je dobrodosao.
Koristi Android Remote (ili neku drugi remote) aplikaciju i mozes ponovo raditi copy/paste da se ne mucis sa rucnim unosom linkova.
 
Sta koristite za komunikaciju smart box-a i telefona?
Imam mi stick 4k i kako da saljem fajlove na njega sa telefonom ili racunarom?

Planiram da mu nakacim tastaturu i mis ali dok to ne uradim treba mi neko resenje...

Juce pokusavam da ubacim iptv liniju u tivu i odlepim u kucanju sa daljinskim.
Jos sto su one http adrese na racunaru radjene copy/paste i sve.je radilo super,sad kad kucam to rucno nesto nece.
Svaki savet je dobrodosao.
Za prebacivanje fajlova između telefona i stika instaliraj aplikaciju send files to tv (ima je googl prodavnici) na oba uređaja,uređaji moraju biti povezani na istu mrežu
 
Sta koristite za komunikaciju smart box-a i telefona?
Imam mi stick 4k i kako da saljem fajlove na njega sa telefonom ili racunarom?

Planiram da mu nakacim tastaturu i mis ali dok to ne uradim treba mi neko resenje...

Juce pokusavam da ubacim iptv liniju u tivu i odlepim u kucanju sa daljinskim.
Jos sto su one http adrese na racunaru radjene copy/paste i sve.je radilo super,sad kad kucam to rucno nesto nece.
Svaki savet je dobrodosao.
Običan file explorer imaš raznih. Lično koristim Solid explorer, mada imaš Total commander, Miexplorer, itd. Nikad lakše. Povežeš i cloud koje imaš i sve na jednom mestu.
 
Objasnio ti je Mladjo 2 posta iznad, tako što su i telefon i stick nakačeni na isti ruter. Ni ne znam tačno kako se zove opcija, "remote nešto", znam da sam sa file manager + aplikacijom lako prebacio fajlove sa telefona na firestick.
 
Ljudi ala komplikujete sa dodatnim aplikacijama bez razloga🤦. Podrazumeva se da su na istoj mreži uređaji. Sad, nemam mi stick pa ne znam kako to ide kod njega, ali je to ATV11 OS tako da bi trebalo da bude isto kao i na Shield. Naravno, instaliraj file manager na boxu i telefonu. Već sam ovde postavaljao screenshot kako to izgleda. Procunjaj malo unazad.
 
Kako se zove aplikacija za supernovu koja bi mogla da se instalira na mi stick 4k?
Kad kucam u prodovnici iliazi mi par opcija,sta je zvanicno?
 
Za android TV nema ona aplikacija youtube vanched kao za telefon?
Da li ima nesto slicno bez reklama ali da mogu da se ulogujem u moj nalog?
 
Android TV

SmartTubeNext (STN)​

Instaliraš

Downloader by AFTVnews​

I ukucaš kutt.it/stn_beta i nema više reklama,radi odlično.
 
Kako se lepo uklopilo uz mi stick 4k Hbo max,Eon,Supernova,OTT navigator,Smart tube... Steta sto su ubacili ovako moderan daljinski sa par dugmica,boleo bih da je malo kompleksiniji sa brojevima,na supernovi sam naucio brojeve kanala napamet i ovde sad ne moze da se kucka broj.

Da li postoji neki nacin da su ubaci neki live wallpaper na pocetni ekran za android TV?
Namestio sam da imam samo par aplikacija na pocetnom ekranu,bez oni sugestija za tube i slicno,izgleda bas lepo kad je prosto,ali kad bi pozadina mogla malo da se ukrasi!
 
Nazad
Vrh Dno