Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Covek pita za ram.Koristio sam obe varijante boxova i aplikacija tako da znam gde koja radi ne treba mi objasnjenje toga.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Covek pita za ram.Koristio sam obe varijante boxova i aplikacija tako da znam gde koja radi ne treba mi objasnjenje toga.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Ne vredi mu ni 100gb rama ako aplikacija ne radi. Zato sam pitao koju aplikacinu planira da koristi.
 
Ima li neki Box na koji mogu da aktiviran EON Smart TV?
Imam prazno polje

3c37ae9410c2f5fe51527373525b2969.jpg
 
Pozdrav ljudi, imam kod roditelja h96 max 2gb, dešava se problem da se posle određenog vremena 5-6 dana desi brisanje kompletne memorije samostalno, kad ga ukljucim kao da sam uradio reset, jel ima neko ideju sta može biti?
 
Da se nadovezem na pricu iznad, ako ne zamerate...
U istoj sam dilemi, do sada sam koristio mini m8s II, 2/16gb, zadovoljavajuce je to bilo do sad a posluzio je vise od 3 godine, jedina mana je daljinac koji sam u startu zamenio sa nekim Viboton VB91 a i on je posle nekog vremena poceo da brljavi, tj da se krece kao po nekoj mrezi... Ko je koristio autocad shvatice o cemu pricam... Elem, i ja bih iskoristio ovu opciju za eon smart tv app i koliko sam razumeo samo na ova tri gore pomenuta boxa aplikacija radi. Ono sto me zanima koliko su njihovi daljinci upotrebljivi, generalno sam se navikao na tastaturu na vibotonu, pa mi se cini kao hendikep daljinac bez iste? I drugo, vredi li shield razlike u ceni? Koliko videh na kp on je 250e, fire tv cube 140e, fire stick 4k 65-70e, mi box 65-70e... Moze li se na shieldu igrati real racing recimo, tj koliko je on u realnosti upotrebljiv i kao neka konzola? I za kraj, da li ce 2/3gb rama biti dovoljno za jos 2-3 godine koriscenja?

Edit: Sad videh da je bilo novih poruka dok sam kucao i da nisu samo ova 3 u opticaju za smart tv app... Da li je neki od tih drugih bolja opcija?
 
Poslednja izmena:
Završavao li posao (dobro) Xiaomi MI BOX S?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Zavrsava. Mnogo bolje nego boksevi od 20-40e. Pr tom imas ugradjen chromecast, licencu za Netflix, Hbo go radi dobro, Kodi takodje. Za te pare odkicna kupovina. Jedina mana mu je sto nema lan prikljucak, ali ako ti je wifi signal dobar radi odlicno. Narocito ako imas i 5ghz preko wifija. Naravno moze se kupiti usb to lan prikljucak ali je to opet dodatni trosak.
 
Da ne bude zabune, ja na Xiaomi MI BOX S hoću da ubacim Smart TV aplikaciju?
To može [emoji854]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Naravno da moze.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Da ne bude zabune, ja na Xiaomi MI BOX S hoću da ubacim Smart TV aplikaciju?
To može [emoji854]

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk

Ako već nemaš boks a hoćeš ga prvashodno samo za eon smart možda ti je onda bolje i najsigurnije da uzmeš njihov SDMC EON box koji uz mini pakete može da se uzme za 6500 din.
 
Kad vidim kako se zale na njega drago mi je da ga nisam uzeo.Plus Sje Be Be disejblovao wifi pa se njakaj.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Wifi na Sdmc modelu enabljujes po uputstvu sa ovog foruma. Za Eon je ovaj box bolji od Mi boxa. Imam oba pa zato i pisem to.
 
Za eon ce ti firestick zavrsavati poso. Isto mozes i netflix, hbo go, kodi. . .

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pa lepo ti kaze.Za sad Eon Smart TV app mozes da sideloadujes na bilo koji box.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Kad vidim kako se zale na njega drago mi je da ga nisam uzeo.Plus Sje Be Be disejblovao wifi pa se njakaj.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Nije eon box toliko loš koliko velika većina ne zna da koristi pravilno bilo koji android box.
A kod eon box je to malo izraženije zbog daljinca koji mu je i najveća prednost a i mana,zato što kad koriste neku drugu aplikaciju ne izađu iz nje već krnu na daljincu direktno dugme za eon a u pozadini ostane da radi prethodna aplikacija. Garantujem pošto imam takih u kući koji kukaju da nešto koči zamrzava ton i slika nisu usklađeni,da je u većin slučajeva što ovde kukaju na eon box to problem.
 
Izvinjavam se moja greska,mislio sam da ti je ta verzija beelinka sa atv-om. Nisam znao da atv app na obican android.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Može li neka preporuka za Android Box, za Kodi bi se koristio samo. Ima li šta do 5000din da valja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nije eon box toliko loš koliko velika većina ne zna da koristi pravilno bilo koji android box.
A kod eon box je to malo izraženije zbog daljinca koji mu je i najveća prednost a i mana,zato što kad koriste neku drugu aplikaciju ne izađu iz nje već krnu na daljincu direktno dugme za eon a u pozadini ostane da radi prethodna aplikacija. Garantujem pošto imam takih u kući koji kukaju da nešto koči zamrzava ton i slika nisu usklađeni,da je u većin slučajeva što ovde kukaju na eon box to problem.

Kako se pravilno zatvaraju aplikacije na EON boxu? Ja koristim Apple tv i tu postoji multitasking, na EON boxu ima nešto slično ili?
 
Ma dečko lupeta. Baš je demonostrirao sa tim komentarom "poznavanje" kako radi Android OS. A out-of-sync video & audio kao takav stiže sa servera, provereno i potvrđeno više puta. Na krš box & krš app se "samo" dešavaju još dodatne "distorzije" prilikom reprodukcije.
 
Sad se malo igrah sa daljincem Eon boxa. Kad dva puta brzo kliknes na kruzic(taster iznad tastera Eon) pojave se sve otvorene aplikacije na boxu.Na vrhu pise zatvori sve ali jos nisam provalio kako da ih zatvorim.
 
Nazad
Vrh Dno