Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Jel ima neka app koja pokazuje temperature boxa dok su aktivne aplikacije? Da mi pokazuje temp dok je npr pusten full screen youtube?
I jel se neko informisao koje temperature boxa su normalne, i koju temperaturu nesme da prolaze pri punom opterecenju?
Da testiram ovaj moj box i da ga propratim malo, da vidim dal je sve ok... :)
 
Jel ima neka app koja pokazuje temperature boxa dok su aktivne aplikacije? Da mi pokazuje temp dok je npr pusten full screen youtube?
I jel se neko informisao koje temperature boxa su normalne, i koju temperaturu nesme da prolaze pri punom opterecenju?
Da testiram ovaj moj box i da ga propratim malo, da vidim dal je sve ok... :)
Pisao sam vec o tome, imas ovo:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glgjing.stark&hl=en

Do nekih 80 stepeni je ok temperatura u opterecenju, slabi su to procesori ne mogu znacajno da se pregreju ni bez hladnjaka
Idelano je da bude oko 60 stepeni.
 
Оријентација у Орион апликацији је нормална
bd69b15d2786868ce0ee5fbd526f4c99.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
^

Pa kod tebe je normalna, ali kod njega nije.

Kada sam jednom kod drugara uključio svog starog Minix-a, sa istim HDMI kablom, u njegov Samsung TV - 2-3 od npr. 100-150 instaliranih aplikacija su se okrenule popreko. A kod mene, na LG TV-u je sve radilo normalno. Nisam tada ni znao da postoji takav problem.

Dakle, to ne zavisi ni samo od aplikacije i boxa, već i od TV-a.
 
Ja naručio još jedan Mi Box 3, ovaj put za matorce. Sad sam pokrio celu bližu familiju, nadam se. :) 45$, i biće par dolara cashback.
 
Radi na Mi Box HD i 4K.
 
Ja naručio još jedan Mi Box 3, ovaj put za matorce. Sad sam pokrio celu bližu familiju, nadam se. :) 45$, i biće par dolara cashback.

Gde ima 45USD? Ja naručio preko zvanične Xiaomi Aliexpress radnje za 55USD. Eto ga na carini. Valjda će skoro doći i do mene.
 
NOK 420.08 22%OFF | Original Xiaomi Mi TV Box 3 Smart 4K Ultra HD 2G 8G Android 8.0 Movie WiFi Google Cast Netflix Red Bull Media Player Set-top Box
https://a.aliexpress.com/dIMsmZck

I uzeo sam kupon od 3$ za 300 novčića. Ovo je 4-ti box koji sam naručio u toj radnji, prethodne 3 kupovine prošle bez greške.

Edit: Vidim sad da si ti naručio Mi Box S, on je nešto skuplji.
 
Poslednja izmena:
Da nije na pie rijesen problem deinterlacing na mi boxu?

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Jel postoji nacin kako upaliti mi box s kada ode u standby, bez koriscenja originalnog daljinca i fizickog gasenja i paljenja uredjaja?
Hdmicec ponekad probudi uredjaj, ali to je vrlo retko.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Dok sam imao taj problem palio sam moj Mi box 3 preko telefona preko Mi remote aplikacije. Naravno telefon mora da ima IR.
Edit:. A posto vidim da imas isti telefon kao i ja mocices i ti to da radis. Startuj Mi remote aplikaciju i nadji Mi box u opciji za atv.
 
Poslednja izmena:
Ja naručio dva kom, lemfo a95x f3 slim 4/64 I Transpeed a95x air 4/32. Stigli pre par dana

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Jesi li testirao ovaj deinterlacing? :) kako radio eon atv app?

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Radi odlično, malo se više ovaj sa rgb-om greje ali ništa strasno. Ako oni programi dobro mete mislim da im je radna temperatura oko 65c. EON android app radi odlično, smart nisam probao. 4k youtube radi bez stuca ja kao i 4k 60fps demoi koje sam skidadao sa neta. Veliki pomak je wifi, neočekivano dobar. Verovatno zbog MIMO tehnologije.

US $25.44 35%OFF | Transpeed A95X Air 8K Android 9.0 TV BOX Amlogic S905X3 4K Youtube Netflix wifi 4GB 16GB 32GB 64GB RGB Light TV Box
https://a.aliexpress.com/Kq8chehE

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Hvala,koji su uzeo bez rgb?Cinu mi se da se rgb iskljucuje?
Jesi uzeo ovaj sa voice air mouse-gyro?
 
Uzeo sam lemfo bez rgb tj f3 slim, može da se isključi rgb.

Bez air mouse sam uzeo.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Pozdrav svima. Zanima me da li neko ima iskustva sa MI Box S-om? Naime, volim Xiaomi proizvode i imam nekolicinu, i razmisljao sam da kupim pomenuti uredjaj da bih mogao da gledam IPTV preko njega. Zapravo, pored televizije, gledam i serije pa mi treba uredjaj u koji mogu da ubacim svoj prevod koji sam prethodno skinuo, pa me zanima da li neko zna, mogu li to sa ovim uredjajem, i ako ne mogu koji je uredjaj dobar da moze da podrzi m3u playliste, i externe prevode. Hvala unapred i srecna nova godina!
 
Msm da se mi box s ne moze kontrolisati preko ir komandi, jer je daljinac bt, nije ir.
Naravno probao sam preko ir aplikacije ( mi remote, zaza, imam i broadlink ) i nijedna ne moze da startuje box niti da koristi ir kao komandu. Cak imam i mali usb ir uredjaj koji moze nauciti komande od drugih daljinskih ali bezuspesno je u ovom slucaju jer komande preko originalnog daljinskog idu preko bt.
Radi meni android remote tv aplikacija, ali ona radi tek kad se box probudi i nakaci na wifi, ali treba mi nesto sto ce da probudi box bez daljinskog.
Wol isto ne funkcionise jer box nije nakacen na wifi dok je u standby.
Broadlink isto ne funkcionise jer je ir/rf uredjaj
A zanimljivo je da telefon preko bt pronalazi box dok uredjaj spava, ali dzaba jer ga ne moze probuditi.
Ima li neki nacin da se moze probuditi preko bt?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Mi box 3 je imao ic iako je daljinac bt. Provereno je radio jer sam probao sa xiaomi telefonom koji ima ic(bez da je na wifi). Za box s ne znam.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Generalno, ne smeta mi to sto se uredjaj budi samo svojim daljinskim.. Vise me zanima da li je moguce otvoriti google chrome, skinuti prevod i uvuci ga u neki pokrenuti film iz m3u liste (IPTV). Ima li neko iskustva sa tim?
 
Generalno, ne smeta mi to sto se uredjaj budi samo svojim daljinskim.. Vise me zanima da li je moguce otvoriti google chrome, skinuti prevod i uvuci ga u neki pokrenuti film iz m3u liste (IPTV). Ima li neko iskustva sa tim?
Ako ubaciš listu u Kodi može da se ubaci prevod pomoću Opensubtitles ili nekog sl. dodatka.
 
Nazad
Vrh Dno