Šta je novo?

Kućna multimedija Android box na kojem radi EON mobilna aplikacija

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

bokyvasic

Zapažen
Učlanjen(a)
29.03.2024
Poruke
7
Poena
2
Pozdrav za ekipu! Da li neko može da mi preporuči android box na kojem sigurno može da se pokrene EON TV aplikacija za mobilne uređaje a ne ona za Smart TV?! Hvala
 
Rešenje
Ja koristim EON mobilnu aplikaciju na Kodiju, prebacuje kanale klikom na brojeve, ne trebaju mis i tastatura, mane su malo komplikovanije vracanje kanala, tj ako hoce da se gleda nesto od pre par sati, nema video klub i malo cimanja oko namestanja da sve radi kako treba.
@qka EON box je za EON Smart TV aplikaciju, ne za mobilnu
 
  • Like
Reagovanja: qka
Ja koristim EON mobilnu aplikaciju na Kodiju, prebacuje kanale klikom na brojeve, ne trebaju mis i tastatura, mane su malo komplikovanije vracanje kanala, tj ako hoce da se gleda nesto od pre par sati, nema video klub i malo cimanja oko namestanja da sve radi kako treba.
 
@zikapn piše u temi za EON browser/mobilnu aplikaciju u sobi "on-line servisi". za KODI su teme u sobi "kućna multimedija"

no, sumnjam da pokretač teme želi da se bakće sa ovime uzevši u obzir da je tema prvobitno otvorena u sobi "mobilne aplikacije". dosta je što za mobilnu aplikaciju na box-u treba air mouse tastatura
 
Hvala svima na odgovorima. Ova varijanta preko Kodija radi odlično. Iako sad imam novi problem stalno mi se pojavljuje i nestaje info traka po donjem dijelu ekrana kad pokrenem program. Da slučajno neko nije imao sličan problem i uspio da ga riješi?
 

Prilozi

  • IMG_20240330_192640.jpg
    IMG_20240330_192640.jpg
    363.7 KB · Pregleda: 20
Nazad
Vrh Dno