Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Prilozi

  • Screenshot_20230321_184712_dev.km.android.chargemeter.jpg
    Screenshot_20230321_184712_dev.km.android.chargemeter.jpg
    76.1 KB · Pregleda: 367
Do sad sam kupio 3-4 ova čuda i nijedan nije hteo da puni telefon. 200 kinti ću da rizikujem, pa ako ne bude ni on radio, bar nek prethodni dobiju 5. drugara u fioci. Naravno, ako opet ne otkažu porudžbinu...
 
Istekla je akcija sa kuponima , mada mislim da neće dugo proći do nekih novih kupona.
 
Domaći Amazon :ROFLMAO:
Meni naravno nisu odgovorili zašto mi nije funkcionisao vaučer, promo period istekao...
Jako su "profesionalni"...
 
Realno i oni i Shoppster pokusavaju postati "domaci amazon", a pitanje ko ce uspeti, mislim da moze biti samo jedan "domaci amazon",a znam iz pouzdanih izvora da to cilja i Shoppster, ne samo u Srbiji,nego da se sire i u regionu. Sa oba imam pozitivna iskustva sto se tice porucivanje,ali sto se tice reklamacija Shoppster je svetlosnu godinu ispred, momentalno obradjuju reklamaciju,zovu,traze,salju podatke na viber,u roku od par dana vracaju pare...dok kod Ananasa sam imao jednu i cekao na uplatu 2 nedelje i za te dve nedelje muk i tisina.
 
Da li je neko pokusao da pogleda ponudu na Bazzaru,kad u search ukuca "sapun"? :ROFLMAO:
:ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Upravo sam i ja porucio ovaj punjac pa cemo da vidimo :) Taman ima neki stari od 1A pa sporo puni. naravno, stavio sam da placam po preuzimanju, kartica no no.
 
pa ima xwave gomilu punjaca od 200 dinara, nije bas neka akcija
 
@bakara

Ovo ti za 200 dinara donesu na kucnu adresu - e to nema nigde,
( osim porucivanja sa AE , pa ako stigne )
takodje nemoj nikada zaboraviti da ne zive svi u BG ;)
 
Jel' to može svaki priključak za upaljač na bilo kojim kolima, malo mi to sumnjivo na 12v da izvče toliku amperažu kad je i kućni punjač kvalitetan teško naći? Ok imati tako nešto za prvu pomoć, ali baš fast charge, hmmm...
 
1.5A na 12V, ništa to spektakularno nije. Za 200din dobra kupovina kako god
 
@antena

I sa proverenim brendovima treba biti oprezan i uvek valja uzeti jaci punjac
tako da radi sa oko 2/3 kapaciteta ( snage )

Steta sto ovde od 2020-te nema novih testova

@nagard

Standard za "auto upaljac" je 12V 10A , ali ima i 12V uticnica koje idu preko osiguraca
od 5A ili 15A
Pogledaj na AE temama o auto punjacima





Evo i jedan predlog za oko 300 din. sa AE

45w.jpg


aliexpress.com/item/1005004866635035.html

 
Domaći Amazon :ROFLMAO:
Obećali smo da ćemo isporučiti 22-24 marta na kraju još uvek čekam narudžbu :D
 
Poruceno u petak, danas stiglo oko 11h, 200 dindzi na ruke :) Ja zadovoljan.
 
Jutros porucene ove rasprodate, jedne bile br. 37...i sad otkazase.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230327_141113_Chrome.jpg
    Screenshot_20230327_141113_Chrome.jpg
    70.3 KB · Pregleda: 220
Ima li novih kodova? Ja nisam nista dobio nakon onih koji su vazili do 20og marta
 
Najbolje da konstantno daju kodove. Nigde to nije praksa. Strpi se malo, bice opet neki verovatno uskrsnji kodovi, majski...
 
Naravno da ce biti kodovi, srpski amazon bez kodova nije nista bolji od sopstera, bazara itd
 

Prilozi

  • Screenshot_20230403-121410_Email.png
    Screenshot_20230403-121410_Email.png
    176.5 KB · Pregleda: 108
Nazad
Vrh Dno