Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

server se nije odazivao do malo pre. Nije mogla da se unese kartica. Sada je proradilo.
Imao sam grešku sa serverom, refreshovao tu stranicu i vaučer je bio aktivan.
Nisam se posebno brinuo jer sam svakako pravi više naloga pa bih samo napravio još jedan :D
 
server se nije odazivao do malo pre. Nije mogla da se unese kartica. Sada je proradilo.
Imao sam grešku sa serverom, refreshovao tu stranicu i vaučer je bio aktivan.
Nisam se posebno brinuo jer sam svakako pravi više naloga pa bih samo napravio još jedan :D
ja pokusao klikom bilo gde na sajtu i pomislih kad se vratim na korpu zapamtice gde smo stali,kad ono ne... trazi ponovo vaucer koji vise nije validan :(
 
Dešava se. Napravi novi nalog.
 
Ja sam prekjuče uzeo dva seta LEGO kocki, sa vaučerom izašlo oko 2k jeftinije nego da se uzelo u regularnim LEGO radnjama, što je top, oko 3700din sveukupno, platio MC karticom, i naravno ukrasi.
A što se dostave tiče poručio oko 15h, stiglo oko 10 ujutru na adresu gde radim u Bgd, kuriri se uredno javili, znači sve preporuke, ne sumnjam da ima dečijih bolesti, ali gledajte da kupite ono što je Ananas direkt, to su njihovi magacini i to stiže sutra i bude njihova isporuka, tako da ako budu imali malo bolju ponudu Lega od sada ću tu kupovati, originalni su setovi, uzimaju od poznatog uvoznika Lega..

A što se ostalih stvari tiče ima svega po malo, uvek se nešto moglo naći, lomio sam se oko nekih stvari, ali ipak sam išao na siguricu, da ih testiram prvo, pa će se lako skuplje stvari kupovati u budućnosti.
 
Preporuka za Bosch akumulatorsku olovku za lepak,ukoliko nekom treba takva spravica.Sa vaucerom izadje oko 1900,a redovna cena u radnjama je 4000+
Ja ispucah par aktivnih emailova,kako najjednostavnije pravite nove za nove naloge? Jel ono ima neki sajt sto regenerise mejlove,ili stvarno pravite nove?
 
Preporuka za Bosch akumulatorsku olovku za lepak,ukoliko nekom treba takva spravica.Sa vaucerom izadje oko 1900,a redovna cena u radnjama je 4000+
Ja ispucah par aktivnih emailova,kako najjednostavnije pravite nove za nove naloge? Jel ono ima neki sajt sto regenerise mejlove,ili stvarno pravite nove?
bilo je već reči o tome. gmail nudi opciju za kontrolu spama "username+neš[email protected]". Posle plusa možeš da dodaš bilo šta i to rednovno stiže na tvoju adresu. Dosta sajtova to vidi kako potpuno novi mail.
 
Pih promakle mi Kappa majice na akciji, a bas sam hteo da uzmem. Takodje i Lego je rasprodat.
 
Ne mora uopšte MC, mislim da je i nagradna igra završena.
 
Mozda ne bi bilo lose (ukoliko pravila foruma dopustaju) da se navode imena firmi koje su vam otkazale porudzbinu,imena koji tromo rade i imena koji postuju kupca. Evo ja porucih kod jednih iz Subotice pre dva dana iako je rok za isporuku bio OD 3.januara,danas vec stiglo i danas porucih jos jedan proizvod kod njih,posle 10minuta roba spakovana,dok ostali sem ovih ananas direkt ili otkazuju ili stoje jos uvek na prvom koraku
 
Ne vidim zasto pokloni ne bi imali garanciju. Svakako od proizvodjaca. Cudno je da postoji proizvodjac koji nema garanciju za svoje proizvode.
 
Meni je otkazana jedna od pet porudžbina i to ona gde sam osvojio slušalice. Pare rezervisane od 20.12. , otkazani artikli sve vreme na lageru. Ostalo novogodišnji ukrasi, istovetni.
 
Meni je otkazana jedna od pet porudžbina i to ona gde sam osvojio slušalice. Pare rezervisane od 20.12. , otkazani artikli sve vreme na lageru. Ostalo novogodišnji ukrasi, istovetni.
Dobijaš sluške bez obzira na otkaz ;)
Pise da je nagradna do 20.01.23
Pa da, ali u poslednje vreme niko se ne javlja da je osvojio nešto osim ukrasa.... kao da su sve vredne nagrade već podeljene..... ostali samo ukrasi.
 
Ja sam poludeo sa city expresom
treci dan im treba da donesu na ananas mesto za preuzimanje posto je po statusu posiljka kod njih,
ako ne donesu sutra ja otkazujem definitivno
 
Ja sam poludeo sa city expresom
treci dan im treba da donesu na ananas mesto za preuzimanje posto je po statusu posiljka kod njih,
ako ne donesu sutra ja otkazujem definitivno
Mislim da ne možeš da otkažeš jednom kad je paket krenuo kod tebe. Možeš samo da odbiješ isporuku tj. da ne preuzmeš paket.
Svakako cimaj Ananas korisničku službu, i buni se - trebalo bi da ti pomognu ako si dovoljno glasan ;)
 
Ja porucio: Podlogu za misa, USB fkesku od 128gb i punjive baterije. Nisam platio master karticom jel nemam, platicu pouzecem
Nista od poklona :rolleyes: hocu i ja poklon :D
 
Mozda ne bi bilo lose (ukoliko pravila foruma dopustaju) da se navode imena firmi koje su vam otkazale porudzbinu,imena koji tromo rade i imena koji postuju kupca. Evo ja porucih kod jednih iz Subotice pre dva dana iako je rok za isporuku bio OD 3.januara,danas vec stiglo i danas porucih jos jedan proizvod kod njih,posle 10minuta roba spakovana,dok ostali sem ovih ananas direkt ili otkazuju ili stoje jos uvek na prvom koraku

Ima tema za takve 😉
 
Ima tema za takve 😉
Ma znam za to,al necemo sad skakati ko kenguri sa topica na topic... mislio sam ovde da pruzamo informacije... evo meni na 2 artikla u dve radnje vec 3 dana stoji prvi korak (porudzbina je kreirana) i sad sta to znaci,da l ce je biti,da l je nece biti... tacno cu poruciti kilo pasulja sa ananasa,pa da gledam u pasulj dok cekam da vidim sta su odlucili. Opet ovi drugi me u prvih pola sata pedalirali :D :D :D A ponuda na sajtu im i dalje stoji,i sad bi opet pasulj dobrodosao,da vidim da l ce me opet sutnuti sa praga vec ili ce se udostojiti da obrade porudzbinu.Dok recimo ta firmica iz SU je merak za moju dusu,jednostavno vidis da su tu,da obradjuju,pakuju,salju,da postuju kupca
 
Nazad
Vrh Dno