isnogood
Čuven
- Učlanjen(a)
- 08.07.2003
- Poruke
- 3,864
- Poena
- 895
Ili ti ovo
http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-90432262887525_2097_89387826
Znachi neverovatno vecj mi je 2-gi pukao....proshli put mi je SASA pomogao i ovaj put mu se opet zahvaljujem....pa da li ima negde u NS da se pazari ili sluchajno ima neko da mu ne treba pa da se dogovorimo...
HVALA!!
http://ep.yimg.com/ca/I/yhst-90432262887525_2097_89387826
Znachi neverovatno vecj mi je 2-gi pukao....proshli put mi je SASA pomogao i ovaj put mu se opet zahvaljujem....pa da li ima negde u NS da se pazari ili sluchajno ima neko da mu ne treba pa da se dogovorimo...
HVALA!!