Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

@nemanja123

Skuplje stvari koje imaju realnu cenu se
ne nalaze na ovim akcijama.

Mnoge sitnice nemaju realnu cenu i vecinu
toga ako je postavljena cena veca od 6-7$
ne salju u Srbiju.

evo neki nasumicni primeri

ns1.jpg
 
Kako ih puniš? Ovo su alkalne baterije od 1.5V, jesi imao neki poseban razlog da im daš prednost u odnosu na nimh?
Preporuka bila za kucno bezicno zvono duze traje baterija , jedan daljinski i mis za komp bolje radi i plus cena jeftino,
skoro duplo duze radi nego Varta, punjac isto sa alija za 3 ev
 

Prilozi

  • 20220810_093826.jpg
    20220810_093826.jpg
    115.9 KB · Pregleda: 95
Pogledajte čitavu prodavnicu, 1.2v nimh recimo 20kom za 1600din, a ovo je neverovatna cena za baterijski pak od 12v, 4 ćelije 4x310Ah 1240 Ah, za nekih 25000 din, uz besplatanu dostavu.
Upotreba velika, u slučaju restrikcija na zimu, gotovo sigurno, može se život nastaviti manje više normalno, uz osvetljenje, gasni kotao tv, internet.

RSD 13,602.09 26%OFF | New Lifepo4 320Ah 2-16PCS 3.2V Grade A 12V 24V 48V 310AH Battery Pack DIY RV Cell And Solar Energy Storage System EU US Tax Free
 
Poslednja izmena:
Koristim Ali dugo, ali tek sad (kad sam video prethodni post kolege @bit) mi pade na pamet jedno pitanje na koje nemam odgovor...

Ako stavim dami cene prikazuje u RSD (dinarima) da li Ali kreira "fakturu" i plaćanje vršim u dinarima?

Pitam, jer ja po automatizmu uvek izaberem da mi prikaz cena bude u USD i plaćanje vršim u USD.
 
Preporuka bila za kucno bezicno zvono duze traje baterija , jedan daljinski i mis za komp bolje radi i plus cena jeftino,
skoro duplo duze radi nego Varta, punjac isto sa alija za 3 ev
Za zvono ti je najbolje da koristis obicne alkalne baterije i trajace verovatno bar godinu dana u njemu

Punjive ima svaki cas da dopunjavas pogotovo te nepoznate kineske.
 
Za zvono ti je najbolje da koristis obicne alkalne baterije i trajace verovatno bar godinu dana u njemu

Punjive ima svaki cas da dopunjavas pogotovo te nepoznate kineske.
Pa nije tako duze mi traju ove kineske nego obicne alkalne, verovatno ovo zvonce zdere bateriju ali ima naj duzi domet
 
Ok, nek bude tako, možda je neko krš zvonce
ali ta priča nema logike

Alkalna baterija bukvalno može da drži godinama, zato i dalje postoje
to punjive ne mogu.
 
Koristim Ali dugo, ali tek sad (kad sam video prethodni post kolege @bit) mi pade na pamet jedno pitanje na koje nemam odgovor...

Ako stavim dami cene prikazuje u RSD (dinarima) da li Ali kreira "fakturu" i plaćanje vršim u dinarima?

Pitam, jer ja po automatizmu uvek izaberem da mi prikaz cena bude u USD i plaćanje vršim u USD.
Faktura ide u usd, ali na kraju imaš koliko je to u rsd. I sve plaćaš u rsd, naravno kao i do sada, praktično bez ikakve provizije sa dinarske debitne visa kartice.
 

Prilozi

  • Screenshot_20220810_153942.jpg
    Screenshot_20220810_153942.jpg
    98.5 KB · Pregleda: 73
Poslednja izmena:
Ne more, maksimalno si iskoristio pravljenje grupa (to kaže Ali u aplikaciji).

Prvo je doduše izbacio "sigurnosni problem", pa kad sam par puta pokušao, reče ovo za maksimalno kreirane grupe.
 
  • Like
Reagovanja: bit
I meni sigurnosni problem , nikad nista nisam kupio preko ove fore.
 
Definitivno imaju razlicita pravila za aktivne i neaktivne
naloge , nivoe ( silver , gold , platinum , diamond )
i povezanost naloga u proslosti....

Ako niste u proteklih 24h kreirali grupu , da li mozete
da je kreirate za neki od ponudjenih predmeta ?
 
Samo jednom je moguce biti u grupi sa istim clanom.
Mislim da je povezano i sa drugim igrama i akcijama.
Ako isti nalozi par puta pokusaju da budu u istoj grupi
sistem blokira tu mogucnost.

001.jpg

Ako premasite dnevni limit kreiranja / pristupanja grupama
sledi poruka

002.jpg

---


Ko ima mogucnost da kreira grupu neka postavi link
 
Ово као игрица, рандом, пошаљем линк тамо неком, он кликне и оде, али не добије понуду за моју групу већ прва слика, а моја је ова друга са тв београд калибрационим екраном, старији се сећају пиштања у у 12:00 😁
 

Prilozi

  • IMG-17e2eaa53fb73f9f5faf8b5f51cc5467-V.jpg
    IMG-17e2eaa53fb73f9f5faf8b5f51cc5467-V.jpg
    76.5 KB · Pregleda: 68
  • Screenshot_20220810_223547.jpg
    Screenshot_20220810_223547.jpg
    67.8 KB · Pregleda: 68
Da li je neko skoro kupovao SATA3 Serial ATA DATA kabl na Ali?
Jedini uslov je da bude što kraći - 15cm idealno, što je teško naći jer su obično 40 ili 50cm...

Našao sam ovaj, ali me brine što je baš jeftin...
Kabl
 
Poslednja izmena:
Počinje im rasprodaja za koji dan, sad uđite u kupone, imate one 99% off, uzmite 1/1.01 i 2/2.01 kupone, za koji dan možete imati fine popuste. To pokupite što pre, i kad počne rasprodaja, možete da ih koristite. Imate i onaj Money hop, igrica neka, al nisu neki popusti. Eto kome treba nek se snađe
 
Pogledajte čitavu prodavnicu, 1.2v nimh recimo 20kom za 1600din, a ovo je neverovatna cena za baterijski pak od 12v, 4 ćelije 4x310Ah 1240 Ah, za nekih 25000 din, uz besplatanu dostavu.
Upotreba velika, u slučaju restrikcija na zimu, gotovo sigurno, može se život nastaviti manje više normalno, uz osvetljenje, gasni kotao tv, internet.

RSD 13,602.09 26%OFF | New Lifepo4 320Ah 2-16PCS 3.2V Grade A 12V 24V 48V 310AH Battery Pack DIY RV Cell And Solar Energy Storage System EU US Tax Free
4 ove baterije mogu da napajaju tv i led sijalicu?
I kako se to sve povezuje?
Nema li ih u Srbiji po toj ceni sa garancijom??
 
Preporuka za led usb za tv,ovi u lidlu nisu normalni.
 
coupons > consumer electronics > cca store ima kupon 50.00 off 50.01 vrv je zez ali sto da ne. imam njihove iem slusalice ca12 ili sl nisu lose.


da pitam za te grupe @sasa022 i druge koji ih koriste. nemam ni jednu grupu a nisam ni clan. nikada nisam uspeo da se pridruzim. kako iz app da se pridruzim grupi. a mogu i da napravim neku kome treba nesto od tehnike...
 
Imaš ovde na početnoj strani Group buy, skoro na vrhu, to crveno tu.
Screenshot_20220819-231012_AliExpress.jpg
 
@idgf

Zakasnio si za Group Buy...

Trenutno nude kupone za Mega Brand Sale - moze da se nadje po koji zanimljiv ( kupon )
 
da. znam video probao ali nista dalje nisam mogao. nije reagovao nikada na kliktanje. verovatno jer mi je tel degoogleovan. nesto radi a nesto ne jer nemam goog play services na tel. probacu i noviju verziju kada prodju kuponi. hvala.
 
Nazad
Vrh Dno