Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

ima li neki merac napona i struje za akumulator 12V i da zapisti kada je ispraznjen? samo ta sitna elektronika, ne mnogo skupa
 
To su najobicni voltmetri da bi merio struju ne moze da budu tako jeftine stvari. Najboicni voltmetar ti radi posao da proveris, u trenutku alnasovanja ako napon padne na 7 8V znaci taj akumulator je prazan.
 
Moze neka preporuka za dobar drzac telefona za auto,izmenjao sam ih nekoliko i nijedan nije valjao.
Treba mi neki koji se ne kaci na resetke od ventilacije.
 
Ja imam neki na magnet i super je. Tad sam ga platio 0.06$ sa popustom, bio free shipping, sad vidim da nije. Potraži po slici.
Screenshot_20220615-111428_AliExpress.jpg
 
Ima jedan odličan termos, gledao sam neko rusko poređenje jedno 15 komada, ali iz nekog razloga sam jedno deset puta pokušavao da naručim, kažu mi da šalju, platim, i otkažu mi slanje. Ne znam kakva je fora.
 
Ja sam uzimao u lidlu.odlican je.

ernesto-termos-boca-1kom-JwZMp.png
 
Rekao bi da termos boca i termos bokal nisu isto... Jedino ako ovaj bokal iz lidla može "hermetički" da se zatvori da možeš u ranac npr. da ga staviš i da ne curi pri tom.
 
@Poolmaker

Nema nista kvalitetno , a da ima free ili jeftinu dostavu u Srbiju :(
Ako imas nekoga u Hrvatskoj ili Madjarskoj onda mozes da biras ( 18-120W )
 
Da li neko ima iskustva sa narucivanjem mobilnih telefona preko AE, da li se to uopste isplati, znam da su kopije, kako sa carinom
 
Carina obožava mobilne telefone, tablete, pametne satiće isl. Tu zabibere dažbine onako sa slašću, prste poližu, izađe te skuplje nego da si ovde kupio.
 
Da li je neko porucivao uloske za obucu ?
Kakva su iskustva ?

ulosci.jpg
 
Šta više, bolje da imaju veći kapacitet. Kao što rekoše, lidl baterije najbolje za ovu namenu samo što ih nema uvek u ponudi
 
Pa i nije. Jysk-a ima na dosta mesta u Srbiji. Nije kao da je rekao "e imate na Vilinim vodama u BG-u, ali rade od 10-14h i to samo sa pravnim licima". Jysk je konkretan predlog jer pokriva dosta gradova.
 
Opet jedno pitanje vezano za punjače za telefone i ostale gedžete koji se pune sa 5V.

Hteo bi da uzmem punjač sa 2-3 izlaza, ne mora da bude super brz, 5V @ 1.5-2A je dovoljno
ali postoji još jedan bitan zahtev, mora da bude uključen 24/7 bez brige da će da zapali firmu
(koristiće se u firmi, gde niko o ničemu neće da brine samo da koristi, tako da mora biti "bullet" proof).

Thanks
 
Baci pogled da li Mean Well ima to što tražiš,važe za kvalitetne...
 
Opet jedno pitanje vezano za punjače za telefone i ostale gedžete koji se pune sa 5V.

Hteo bi da uzmem punjač sa 2-3 izlaza, ne mora da bude super brz, 5V @ 1.5-2A je dovoljno
ali postoji još jedan bitan zahtev, mora da bude uključen 24/7 bez brige da će da zapali firmu
(koristiće se u firmi, gde niko o ničemu neće da brine samo da koristi, tako da mora biti "bullet" proof).

Thanks
Ovako nešto se ne kupuje sa Alija
 
Nisam ni provalio da je tema za Aliexpress, takođe tako nešto nikako ne bih kupio kod njih. Mean Well imaš kod nas uvoznika, na to sam mislio.
 
Dosadni ste vise sa ovim "i ovde ima"
Pa znamo da ima ali nemamo mogucnost da kupimo. Da porucim preko interneta postarina izadje skuplje nego stvar koju hocemo da kupimo.
Poznat mi je osećaj taj kad vidim nešto na Aliju, pa mi neko skrene pažnju da to ima da se kupi i u ovako nekoj radnji kod nas. Kao da mi je rekao da to moje "otkriće" i nije nešto naročito,😅 ali je dobro kad nam ljudi skrenu pažnju na to. OK, skupa je poštarina za unutar Srbije, ali i da ti u ovom slučaju Jysk nije blizu, solidna je verovatnoća da ćeš ti ili neko od tvojih u naredna dva meseca ići negde gde ima Jysk. A ta stvar iz Kine sa najjeftinijom poštarinom neće doći brže.
 
Poznat mi je osećaj taj kad vidim nešto na Aliju, pa mi neko skrene pažnju da to ima da se kupi i u ovako nekoj radnji kod nas. Kao da mi je rekao da to moje "otkriće" i nije nešto naročito,😅 ali je dobro kad nam ljudi skrenu pažnju na to. OK, skupa je poštarina za unutar Srbije, ali i da ti u ovom slučaju Jysk nije blizu, solidna je verovatnoća da ćeš ti ili neko od tvojih u naredna dva meseca ići negde gde ima Jysk. A ta stvar iz Kine sa najjeftinijom poštarinom neće doći brže.
A sta fali ovom kinezu oko tridesetak dana doneo postar
 

Prilozi

  • 0-02-05-4c5cae830e5d49f1583fee9557f547419ec9297b2c2962582a4e5dc0b00ce007_1b845f8f6a2b5ad3.jpg
    0-02-05-4c5cae830e5d49f1583fee9557f547419ec9297b2c2962582a4e5dc0b00ce007_1b845f8f6a2b5ad3.jpg
    102.3 KB · Pregleda: 44
Nazad
Vrh Dno