Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Može li neka preporuka za držač telefona za automobil?
Ali ne oni što idu na staklo ili na tablu već da mogu ga zakačim negde oko volana ili blizu klime da telefon ne bude na suncu.
Imam trenutno ovaj sticky držač koji super radi posao ali sad kako kreće toplije vreme nije pametno držati telefon na tabli zbog temperature.
 
baseus je najbolji drzac za mobilni na aliexpressu
Ja imam takav metalni, i sve druge koje sam kupio slicne nisu poput baseusa i ako isto izgledaju.
 
Baseus jeste dobar ali za sve drzace je oko 30eu shipping, ti magnetni ne izgledaju lose jedina losa stvar je gde ga jednom zalepis nema pomeranja ili gresim?
 
Baseus jeste dobar ali za sve drzace je oko 30eu shipping, ti magnetni ne izgledaju lose jedina losa stvar je gde ga jednom zalepis nema pomeranja ili gresim?
Ovo nije tačno, besplatna isporuka je uglavnom.

Eto nisam čitao i baš pre par trenutaka naručio ovako nešto bez nekog iskustva sa tim... Valjda će raditi 😁

 
Poslednja izmena:
Baseus jeste dobar ali za sve drzace je oko 30eu shipping, ti magnetni ne izgledaju lose jedina losa stvar je gde ga jednom zalepis nema pomeranja ili gresim?
Može da se pomera, ali preporučujem zamenu "lepka" (one lepljive gumene trake), jer svakim odlepljivanjem gubi na jačini lepka.
 
Po mom iskustvu, teško da ćeš naći nvme fiokicu za taj iznos.
 
Spominjali smo nedavno takve adaptere/front panele


Ovo sto si postavio je adapter 3.0 na 2.0

Na AE ili kod nas na KP imas razne kombinacije prednjih panela sa USB 3.0 konektorom


usb30.jpg 230.jpgkp30.jpg
 
Ako koristis vezu 3.0 na 3.0 imas brzinu za 3.0 standard ( osim u slucaju kada naletis na kabl koji je totalni krs )

Jedna od kombinacija 3.0 na 3.0

30-30.jpg
 
Ne taj tip. 2.0 priključak sa kućišta hoću da pretvorim u 3.0 da bih priključio na ploču u 3.0
Pitanje je da li ću dobiti 3.0 brzinu, tj. da li ovo ima smisla? Imam na ploči i 2.0 nije problem da ide pc case 2.0 na mb 2.0, hoću da vidim da li može pc case 2.0 na ploču na 3.0 i da dobijem 3.0 brzinu
 
@ a c a

U pravu si , ne mora da se menja front panel - potreban je samo adapter

ili takav kao sto si postavio link ili ovakav

2030.jpg
 
Dobra je alatka kome treba, a ovako iz hira uzeti, to je onda samo još jedan panel u koji se virka... 😉
 
Dobra je alatka kome treba, a ovako iz hira uzeti, to je onda samo još jedan panel u koji se virka... 😉
Свако ко има телефон жели да сазна у каквом му је стању батерија. Ово сокоћало то омогућава. Поред тога, могу се видети вредности струје и напона при пуњењу, што није на одмет.
Мени је једном приликом ауто пуњач пролупао и на излазу уместо 5 дао 12 волти и направио ми проблем.
Ок, многе то не интересује и неће такво сокоћало купити.
 
Gde je sad najbolje uzeti G10 air mis da nije skup i da ne putuje dva meseca?

Da li je neko probao ovu blutut verziju?
 

Prilozi

  • H12a10c264cee4482b42b83c199be5fb2R.jpg
    H12a10c264cee4482b42b83c199be5fb2R.jpg
    146.8 KB · Pregleda: 26
Poslednja izmena:
Je l je neko uzimao tastature preko alija? Ima li nekih iskustava i predloga za prodavca i marku tastature?
Btw je l vam stize posta sa alija? ja cekam 3 paketa vec dva meseca, ni traga ni glasa od njih
 
Ima sigurno, pogledaj tipa Uradi sam, Beorol,zna biti i po farbarana...jedino so je cena bar jedno x5
 
Imaš u farbarama da nađeš baš te iste 3M trake. Viđao sam pre mesec ili dva, mislim da je to malo pakovanje bilo 800-900 dinara.
 
Nazad
Vrh Dno