Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Ovi hubovi sa alija mi deluju vizuelno ok mada mi to nije bitno toliko ali mi na slikama deluje da je kratak kabal. Potražiti cu tako nesto sa dužim kablom.
Imam mesta napred za 5.25 front panel ali mi je ružno to da stavim. Da ima tako nešto sa nekim displejem i kontrolom ventilatora pa i da uzmem u obzir :) ne zuri mi se... Potrazicu na aliju najverovatnije.
 
Poslednja izmena:
Ako na prednjoj strani kucista imas otvor 3,5" ili 5,25" i na maticnoj ploci imas konektor za USB 3.0
uzmi za 200-600 dinara ( polovan ) USB 3.0 front panel
baci neki link. Ja sve što sam gledao je preko 10€
 
Nemam gde tako nesto da stavim. Imam antec 900 kućište. Najvise bi mi odgovaralo kad bih mogao fabrički usb panel da kupim ali nema. Tražio sam :)
 
Hvala za kabl,da li je neko uzimao detektor strujnih kablova u zidu,ima li nekih koji nisu losi i skupi,isplati li se uopste?
 
Svideo mi se IKEA punjač od 40 W da li ima nešto isto na aliju da se nadje, znači, ne direktno utičnica na uredjaju nego isto kao IKEA. Ja sve što sam nalazio imalo je mini lcd displej, ali mi se to ne svidja.

Screenshot_20210307_215910_com.android.chrome.jpg
 
Jel naručio neko muške gaće sa Alija?
 
isto rasprodaja / limited quantity available
STONEGO 2 in 1 OTG Adapter, USB 3.0 Female To Micro USB Male and USB C Male Connector Aluminum Alloy on The Go Converter
4.9 2459 Reviews / 10019 orders
link

He814aedaf6db4be8b2ca235be328b87dS.jpg_350x350.jpg


$0.91
free shipping yanwen/cainao, 0.05 sunyou
...
Narucio. Nije da mi treba ali mozda nekad zatreba :) Cena je 0.84$ danas

Da li mozda neko zna da li postoji adapter ili kako se to vec zove Molex na 4 pin fan konektor?
Imam staro kuciste i ventilatore u njemu koji se napajaju preko Moleksa (valjda se to tako zove, 4 okrula pina ima) a hteo bi da ih povezem direktno na plocu ako je to moguce gde imam sada ove nove 4 pin konektore.
Trazio sam na Aliju ali ja ne mogu da nadjem, sve mi izbacuje molex to sata, ide i sl. ili 4pin to 3pin fan connector....
U sustini ne znam da li to uopste postoji :D
 
Narucio sam sve moguce kombinacije pre par meseci ne gledajuci kakvi su mi ventilatori. Ja bio ubedjen da su 3 pin pa narucivao 3pin to 4 , 4pin to 3 raznorazne kombinacije samo nijednu sa moleksom :( Mentol
NIje da mi je to nesto neophodno i znam da necu moci da kontrolisem ventilatore preko ploce ali mi je ideja da smanjim budzu od kablova zbog bolje cirkulacije vazduha u kucistu.
Post automatically merged:

Jel naručio neko muške gaće sa Alija?
Ja sam svasta narucivao ali gace nisam. Jednom sam za sestrica narucio trenerku neku i kao ok je bila ali taj njihov pamuk je mnogo losiji od ovog sto se kupuje kod nas.
 

Prilozi

  • moleks.jpg
    moleks.jpg
    52.5 KB · Pregleda: 37
Jel naručio neko muške gaće sa Alija?
Ne bih da pametujem ali gde ćeš gaće sa Alija da naručuješ? Taj tekstil se prska sa raznim hemikalijama da bi mogao da stoji po magacinima i kontejnerima. Imaš ove domaće proizvođače veša, teško da može cena da bude bolja na Aliju
Jedino ako neke specifične naručuješ pa nema kod nas da se nađu.
 
Ne bih da pametujem ali gde ćeš gaće sa Alija da naručuješ? Taj tekstil se prska sa raznim hemikalijama da bi mogao da stoji po magacinima i kontejnerima. Imaš ove domaće proizvođače veša, teško da može cena da bude bolja na Aliju
Jedino ako neke specifične naručuješ pa nema kod nas da se nađu.
Cene su mnogo pristupačnije pa zato pitam. A i šalju sa minimalnom poštarinom.
 
Jel kupovao neko skoro BT zvučnik? Treba mi za kancelariju, da bude stereo, jeftin, i da ima fm (nije obavezno ali vrlo poželjno). Vidim da za 20-ak evra ima po domaćim radnjama, ali ako za iste pare može da se naruči sa BG/AE a da daje bolji zvuk, čekao bih. Baterija nije bitna jer će sve vreme biti uštekan u hub.
 
Neka preporuka za kvalitetnu bluetooth slusalicu za razgovor iskljucivo, moze i kod nas ne mora na ae, do nekih 30€
 
@Blaham

Imas kod nas dobar izbor ( i klasicne i bokserice ) po bagatelnim cenama.
Isto i majice - i od kvalitetnog pamuka ili aktivna sintetika.

@momals84


@a c a

Ako ti je dovoljno 5V-2A za 1,5-2$ uzmi proveren model
 
lygte-info.dk/info/ChargerDCIndex%20UK.html

youtube
watch?v=q0YNp9JZJtc
watch?v=H7xBfb4t97Q
watch?v=DuVnlun4JwA
 
Piše da je unavailable
Post automatically merged:

Capture+_2021-03-10-10-40-19~01.png
 
Evo ja da olaksam ribolovcima dosta sam kupovao od sledecih prodavaca i mogu da kazem da sam generalno zadovoljan sa njima , hoce da se dogovore i salju bez problema pribor za Srbiju i cak nemaju velik shiping za skuplje stavri .
Prodavci su ;Thkfish Fishing Tackle Store ,MEREDITH Official Store i WDAIREN fishing gear Store vecinu sitnog pribora tipa : varalice, udice , plovci salju bez shipinga i dosta su kvalitetni , kome se ne zuri i moze da saceka silikonske varalice i kompleti udica su jeftiniji neko ovde kod nas i to puno u odnosu na kolicinu .
 
Ja u Meredith uzimam UL silikon već godinama. Za nijansu su skuplji od ostalih no name prodavaca ali kvalitet i pakovanje su vrh, stalno izbacuju nove (kopije) modele, i uvek sve stigne.
 
Ja u Meredith uzimam UL silikon već godinama. Za nijansu su skuplji od ostalih no name prodavaca ali kvalitet i pakovanje su vrh, stalno izbacuju nove (kopije) modele, i uvek sve stigne.
DA u pravu si ja sam samo u decembru i januaru uzo od njih za stuku i smudja oko 100 kom razlicitih boja i vrsta .
Npr njihova pakovanja :
1615400009127.jpeg
 

Prilozi

  • rebrasti shad (2).jpg
    rebrasti shad (2).jpg
    138.7 KB · Pregleda: 51
Da li je neko kupovao licencu za WIN 10 preko Alija?

Iskustva?
Kupio ja, za jednu mašinu pre par dana. Iz nekog razloga nije moglo da se aktivira odmah (klasično), pa je Kinez preko TW aktivirao.
 
Preporuka za neki kvalitetni Bluetooth stereo receiver za auto? Hocu da bocnem u AUX, a da telefon povežem preko BT kako bih imao sto kvalitetniji prenos muzike s telefona na stereo u autu (sa deezera, flac s telefona..)
 
Nazad
Vrh Dno