Šta je novo?

Alcatel One Touch Snap / Snap Dual

Pod nigde nisam mislio u celoj Srbiji nigde nego nigde gde ja zivim, Nis, Jagodina, Despotovac... Mozda ima negde drugde da ne misle ostali da ne postoji u poslovnicama!
 
Ne Idol Ultra, on je jos tanji za pola mm, tj oko 6,4mm je, mislio sam na obican Idol, koji sam hteo da uzmem u VIP-u za nekih 1607 dinara mesecno i odmah u kesu 3500, dok nije ukinuta dupla promocija!
Sad kad gledam sta mi se isplati, uzeti ovo, dati za 140-150€ ako uopste bude kupaca, nacekati se i za kupca i za otkupninu, dodati 100€ i uzeti nov Idol Ultra ili L9...
Onda bolje da uzmem neku drugu tarifu koja nesto vise kosta ali i Idol Ultra dobijem za mnogo manje, na MixNet L cu imati gomilu minuta, SMS-ova, neta i kosta me 60€!!

Problem mi je i sto MISLIM da mi se na mojoj Mix 1000 tarifi ne zaokruzuje na minut razgovor, nego 60+1s valjda, i tu mi nije bas dovoljno 350+350, ovde cu placati osetno vise a imati 60+60s valjda, znaci tih 450 minuta mi traju manje onda, bas sam gledao ovih dana razgovore i 80% ih je tipa 1:09, 1:14, 1:23...
Tako se ugodi da dok nesto osnovno popricamo ili pitam gospodju nesto na brzaka udjem malo u drugi minut, a ovde bi mi odmah otkinuli 2 minuta, jedino SMS-a imam vise, a neta nimalo...

Da li jos uvek traje dupla promocia u vipu-?
 
Da li neko zna kako se menja ton za SMS poruke na Snap-u? Mislim i na sam izbor tona i na promenu jacine, eventualno. Ubio sam se trazeci i ne mogu da nadjem. :d Pretpostavljam da je slicno i kod Idol-a.
 
Nazad
Vrh Dno