neogeo Banned Banovan Učlanjen(a) 10.08.2002 Poruke 5,768 Poena 770 05.11.2003 #1 Ima li neko ovu karticu i kakva su mu iskustva sto se iste tice!
Sarevok Čuven Učlanjen(a) 04.11.2003 Poruke 117 Poena 619 06.11.2003 #2 Sa testova znam da je kartica jako dobra (u toj klasi). P znaci da je koriscena ploca od 5600 ultra.