Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Ima neko da se menja - treba mi 4gb ddr3l za laptop, nudim takođe 4gb ddr3 sodimm. Najbolje lično Bg, zbog probe.
Nisam siguran koji je tačan model i brzina, izvadjen je iz samsung laptopa, verovatno na 1333mhz. Meni treba neki koji će da radi u lenovo g50-80 laptopu
 
Ako neko slučajno ima baby monitore Philips Avent poluispravne ili samo rasparne delove nek javi treba mi za neko eksperimentisanje.... Nebitno koji model.


Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
ima neko slučajno y splitter viška,ili bilo šta da je sa 4 ili 3 pina na dva ili tri 4 ili 3 pina,format mi je nebitan,sem da nemam mesta za front panel fan kontrolere...i usb produžni bi mi valjao...

u zamenu nudim raznorazne kablove,imam i neke dve 12tice njakave ako kome valjaju,a4tech tastaturu ono,u polupristojnom stanju,neke baterije za laptop itd.kad završim skroz čišćenje kačim šta sve preostane svakako nevezano za ovo što tražim.
 
ima neko slučajno y splitter viška,ili bilo šta da je sa 4 ili 3 pina na dva ili tri 4 ili 3 pina,format mi je nebitan,sem da nemam mesta za front panel fan kontrolere...i usb produžni bi mi valjao...

u zamenu nudim raznorazne kablove,imam i neke dve 12tice njakave ako kome valjaju,a4tech tastaturu ono,u polupristojnom stanju,neke baterije za laptop itd.kad završim skroz čišćenje kačim šta sve preostane svakako nevezano za ovo što tražim.
Imam ja ali tek nakon vanrednog stanja, ako ti nije hitno.

Послато са Mi 9T Pro помоћу Тапатока
 
hvala i tebi i svima na pomoći,par članova se javilo/poslalo,prosledite dalje...takođe sam manje više razdao ovo što sam imao,ostala je ta hp mu06 baterija ako treba nekom.
 
Treba li nekome grafička (netestirana :d) PowerColor AX7850 1GBD5-DH? Windows ju vidi, ali nema slike ni na jednom izlazu i ne mogu da se instaliraju drajveri za grafiku, dok za zvuk mogu. Nisam pokušavao da ju pečem, tako da nemam pojma da li bi to pomoglo. Vizuelno nema nikakvih oštećenja. Kartica je bez kulera, jer sam ju tako dobio od drugara, a testirana je sa nekim privremenim.
Ide u kantu (gde verovatno i pripada :)), ako se niko ne javi u narednih 5-6 dana.

20200415_180306.jpg20200415_180329.jpg
 
Kartica pronašla novog vlasnika. :)
 
Dve igre za Gameboy. Trebalo bi da rade. Voleo bih da odu ljudima kojima je ovo pasija.
IMG_20200415_210924.jpg
 
To je pravi poklon ali odavno nemam Gameboy [emoji3064]

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Da li neko mozda ima viska dva SATA kabla duzine 60 ili 70cm (duzi od standardnih kojih imam najmanje 30 po fiokama i kutijama)? Jedan konektor treba da bude ugaoni.
 
Ima neko mozda da zeli da menja tastaturu za lenovo g50-80? Ja imam sa yu tasterima, a treba mi sa us. Mogu i da doplatim ako treba.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ima li neko na teritoriji Bograda Intel stiker? Skinuo se stari stiker sa laptopa pa je na tom mestu "sveza" plastika.
 
imam ja core i7 crni još na mom,nije hteo lagano da se odlepi pa nisam silio jer je onaj kao softouch premaz a nemam fen. :) ako ti valja ja sam na medaku2 ali ponesi fen. :))))
 
Da nema neko 1 ili 2 breketa sa 5.25 na 3.5" za hdd?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Imam ja neki ali moram da izbabram po kutijama
 
Super, nije nista hitno, nego sam ugurao gomilu hdd-ova u kuciste, pa mi palo napamet da bih mogao malo da ih razdvojim i stavim na mesto cd-a, imam 4 mesta. Ako se setis i ako ih nadjes, javi na pp.
Hvala :)


edit:

ako nekom treba, imam neki dvd za laptop, izvadjen iz lenovo g50 80. (9.5mm). Nisam ga probao, ali mislim da je nekoriscen, pa bi trebalo da radi...
 
Poslednja izmena:
valjao bi meni bluray za laptop,spreman sam i da platim.poželjno rezač ali i rom bi bio koristan.
 
@DjoleMC Potražiću večeras kad stignem doma.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Našao sam adapter. Ja sam na Karaburmi pa kad god...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Stigao adapter, hvala @ppdredrag :)

Ako nekom treba, imam dvd za laptop 9.5mm
Novu masku za xioami mi 8 lite (kao na slici)
 

Prilozi

  • s-l1600.jpg
    s-l1600.jpg
    64.3 KB · Pregleda: 139
Da li neko mozda ima poklopac za hard disk za Dell E6440? Hvala

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koja greota baciti 1100 diskova...vise ne vrede nista a toliko je trebalo da se to skupi :(
 
Treba li kome ova maska za telefon (Huawei Mate 10 Lite) maska je identicna kao ova sa fotografije... Mrzi me sad da slikam
c9df7bfd3d0c0dfcef39048242132fd1.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno