Šta je novo?

Ako vam treba džabe

Da li mozda neko ima power switch dugme od dell optiplex kucista? prikljucak ima 5 pina, ima i neke lampice na njemu valjda...
kupio bih ga online,ali su cene neopravdano ogromne :)
 
Da li mozda neko ima ventilator laptopa Acer 5750G, ili konektor ventilatora koji ide u maticnu laptopa, pa da probam da spojim zice i zalepim?

Slucajno sam iskidao jednu zicu kada sam menjao pastu i sad nece da se vrti.
 
Stavih i u "prodajem/menjam", poklanjam ispravan samsungov 750s 17" CRT viška, ako treba nekome može da mi piše na PM da ga pokupi, BG kod Cvetkove pijace. Imam takođe i neko brdo socket A i 478 procesora i svakojakog sličnog hardvera, okačiću u nekom trenutku sve.
 
Ima li neko ovako nesto sa neke crknute grafike, samo vga konektor i kablic, lim nije bitan: (ili neku matoru pci-e grafiku koju bi prodao):
 

Prilozi

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    65.9 KB · Pregleda: 134
Imam ja par crknutih grafika, javim ti danas popodne da li na bar nekoj imam to što ti treba.
 
Hvala :)

Ako sam dobro upamtio, treba mi za ovakvu grafiku, ako slucajno imas i limcic (ati x1600) (nije sad kod mene, pa da proverim)
 

Prilozi

  • videokaart.jpg
    videokaart.jpg
    67.1 KB · Pregleda: 102
Poslednja izmena:
ako se nisi snašao javi pa ću da potražim imam tako nešto.....

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
Treba mi ovaj adapter,DVI na HDMI
$_3.jpg
a ja zauzvrat dajem ovaj adapter,HDMI na DVI
image261.png
Neko iz Beograda....
 
Opet ja :D
Evo sada sam uspeo da polomim 2 srafica sa stare graficke karte...
Da li neko ima ovakve srafice..?
3mm-screws-graphics-card__05239_zoom.jpg
Sraf koji ima feder oko sebe mora da bude bas takakv kao sa slike,zenski deo.
 
Imam ja od starijeg LcPower kucista i to bas 2 :D
Evo ti slike pa vidi da li ti odgovaraju.
DSC_0035.jpg
DSC_0033.jpg
 
Poklanjam CRT Samsung Syncmaster 17" i tastaturu neku belu sa nemackim slovnim rasporedom. Naravno sve ispravno. Preuzimanje u Krnjaci, eventualno kod Vukovog spomenika tastatura.
 
Jel ima mozda neko iz Beograda termalnu pastu, ali onu kao lepak, za male heatsinkove bez kacenja?
Treba mi nesto kvalitetnije, sto drzi dobro, samo za jedno nanosenje, povrsina jako mala. Hitno mi treba

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Da li mozda neko iz kruga dvojke ili centra grada ima da proda adapter sa micro usb na type c ?
 
Je l' ima neko DVI u HDMI adapter? Treba mi onaj što dolazi uz AMD grafe, ne znam da li bi mi odgovarali drugi..
Treba mi za 3870 da baci zvuk na TV, 99% sam siguran da može tako.
 
Poslednja izmena:
Ima neko slucajno visak jedan poklopac (flaps) koji zatvara charging port telefona Sony Xperia Z3?
 
Trazim konektore od nekog crknutog napajanja za hp compaq elite 8100.Odnosno napaje tj konektori su jedan 6pin, jedan aux 6pin redni i dva 4pin.
503375_2.jpg
 
Nazad
Vrh Dno