Šta je novo?

Ako vam treba džabe

@ Stoske jel ima neki Cable Tie kit?
 
Ovako ;)
Poklanjam Thermaltake W1 water blok prvom ko mi se javi na PM a da mu stvarno treba ;)
:wave:
 
U lebac ti poljubim :D ovde ima revolverasha :)
Vodeni blok ide u ruke d0minat0ru! Srecno bilo sklapanje vodenog ;)
 
Ljudi meni je stiglo sledece

Par neonki, svetleca traka, Zalman pasta, izolir traka ( :) ), traka za zastitu pri farbanju, 30 vezica za kablove i Zalman set za montiranje na razlicita podnozija, ne znam od kog modela tacno.

Zalman set mi ne treba :D
 
U lebac ti poljubim :D ovde ima revolverasha :)
Vodeni blok ide u ruke d0minat0ru! Srecno bilo sklapanje vodenog ;)

bio zestok obracun kod A.N korala :smoke: za WB

@ d0minat0r - srecno sklapanje :smash:, pa da uskoro vidimo i neku fotku :wave:
 
ajde ako bude opet neko deljenje vodenih blokova... da me obavestite na vreme, kud danas da mi rikne system :(
 
brate, brzi si od mene, kad ti je trebalo samo sat vremena za win install, drv, sva setovanja i instalacije i da poteras internet ;) (animan je postovao u 22.52, a ti u 23.53) :type:
 
evo ovde pa cu da vam posaljem ,pa cu jos stvari da slikam ,samo vremena da nadjem pa da vam posaljem ako nekome treba nekome kome treba :)
 
zaboravim

zslike
 
Poslednja izmena:
xa xa xa xa xa xa :D kako si me lepo nasmejao ,tvoje je xe xe
 
Tek sam sad provalio ovaj thread , Ketnet - stvarno si car!
 
Shta retji,hvala ti puno:) Ovo se deshava samo u prichama iz nekih davnih dana...zaista podrzavam predlog da Ketnet dobije status V.I.P. chlana :wave:
 
Shta retji,hvala ti puno:) Ovo se deshava samo u prichama iz nekih davnih dana...zaista podrzavam predlog da Ketnet dobije status V.I.P. chlana :wave:



ne ne hvala hocu da budem kao i ostali clanovi svima ,ja mogu ponekad da posaljem ovo su samo sitnice sve da vidimo kako to da stigne ima stvari tu stvari koje su nove a ima stvari koje su radile 2 meseca dana ili 4-5 meseci pa evo izaso je drugi model mora da se menja pa to se sve zadrzava na jedno mesto punih 15 godina ja ne znam sta sve imam sve do danas kupujem dalje da se menja pa drugom prilikom malo vise malo vremena da nadjem pa da slikam sta sve imam pa da vam posaljem;)
 
Dobro bi mi dosla ona graficka moja je prilicno stara ,samo neznam kako bi prosla carinu.Na slici se nevidi bas dobro koja je ono graficka /7600 ali koja/
 
temptation is comming to overwhelm me and i scared of that :-devil-:
 
Dobro bi mi dosla ona graficka moja je prilicno stara ,samo neznam kako bi prosla carinu.Na slici se nevidi bas dobro koja je ono graficka /7600 ali koja/

7600 gs ona je ;)stara je godinu dana ako ne i vise a radila je samo 5 minuta za test znaci nova a javio mi se ovaj decko Master)D(M1nD za karticu ;)
 
Ljudi meni je stiglo sledece

Par neonki, svetleca traka, Zalman pasta, izolir traka ( :) ), traka za zastitu pri farbanju, 30 vezica za kablove i Zalman set za montiranje na razlicita podnozija, ne znam od kog modela tacno.

Zalman set mi ne treba :D
Daj ZM-STG1! :d:d:d
 
Daj ZM-STG1! :d:d:d

prijatelju vidi sa userom miomirje on je dobio ceo paket, ja sam samo narucio sta mi treba. p.s. ako je frka, podelicemo :D

ako se ne varam ostala mu je jedna pasta, ne znam tacno koja.

sto se tice vezica za kablove podelio sam ih sa userom moca87.

:wave:
 
Nazad
Vrh Dno