Šta je novo?

Ako nekome treba net kartica za Francusku, dajem LycaMobile SIM

alfaunits

Znamenit
Učlanjen(a)
24.06.2006
Poruke
44,726
Poena
1,365
Nije oglas, nego ne treba mi vise, pa ako neko zeli LycaMobile.FR karticu za net u Francuskoj, uslov je samo da je pokupi u Nisu ili da plati slanje.
Kartica ima jos ~200MB do negde 26. novembra, tako da nekome verovatno moze i skroz besplatno proci ako ide do tada.

Gledao sam druge mogucnosti, i nista se drugo u radnjama ne moze sada uzeti od prepaida, ne zele da daju jeftine prepaidove strancima (verovatno zbog prilicno guzvi, a prepaid zahteva registraciju u FR).
Tako da je jedina opcija 5e da se kupi SIM u Tabac shopovima, ili da se poruci (besplatno) negde na adresu u Francuskoj, ali to uopste nije sigurno, jer nece svi hoteli primiti za buduce goste pakete. Obe varijante su bez kredita.

Pa da se neko ne cima, eto :) Pozeljno je da isto uradite dalje tj. date je nekome kada zavrsite, jer se kartica moze dopuniti online, tj. moze se kupiti novi paket 1GB na 30 dana za 10e, ili 7e za 500MB, 4e za 250MB. Od toga nema jeftinije u FR sada.


Napomena:
- Pokrivenost 4Gom je OK, ali vidno je na dosta mesta da nema 4G, a u nekim Metro stanicama je bas slab signal, neupotrebljiv. Iako obicno imaju dodatne celije u stanicama, pa je na nekim extra signal.
- Mora biti aktivan data roaming za nju, posto u nekim delovima koristi stanice drugih operatera izgleda, inace ponegde necete imati net. Vani nisam imao tih problema, vec samo na retkim lokacijama unutra.


Javite se na PM kome treba, a ovde mogu pitanja ako neko ima.
 
Jel ima neke pakete za druge zemlje EU?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Ima ali ne za data.
Lycamobile.fr/en
 
Šteta... Imam grčku Vodafone ali ima samo dnevni paket za net za EU

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Uglavom i jesu takvi paketi sada za EU.
Samo postpaid ima boljih opcija.
 
Nazad
Vrh Dno