Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Crysis 3 deluxe ed. 7,5$ na Steamu
Battlefield IV - 5$
 
Poslednja izmena:

Napomena: Rockstar Game Launcher
Sa kodom za popust izadje 13.45$
Kod za popust: FLASHSALE30
 
Narita Boy besplatan na GOG
Ima baš dosta klasika na popustu upravo uzeo HoMM3 koji sam svojevremeno izigrao kao nenormalan, a naravno u to vreme i piratizovao kupovinom cd-a od lokalnih šanera... Pa da im sad vratim koliko-toliko.
Vidim ima još dosta igara iz tog perioda - Undying, Vampire The Masquerade, UT, Broken Sword, Blood Omen 2, Gothic 1 i Gothic 2, za od par desetina centi do par dolara...
 
STAR WARS™: Squadrons

FREE na epicu
 
Epic Games Store u zadnje je tri godine imao običaj dijeliti “poklone” u vrijeme Božića. Korisnici Epica tako su svaka 24 sata mogli nabaviti neku igru, odnosno 15+ naslova za blagdane. A tako će, čini se, biti i ove blagdanske sezone.

Poznati leaker pod nadimkom billbil-kun, isti onaj Francuz koji već mjesecima uspješno predviđa igre za PS Plus, otkrio je da Epic i ove godine planira svakodnevno dijeliti poklone. Ne zna se još koje će igre poklanjati (uvijek to bude tajna), no tip kaže da će ih dijeliti nekad između 15. 12. i 10. 1. Pa se, eto, suzdržite od kupovanja igara na Epicu do tada.


Garfield Kart: Furious Racing u izdanju za PC (Steam)
 
Poslednja izmena:
Epic games preko tr vpna ima opet džabe igre. Npr Kings Bounty za 36 dinara...😎 Placeno našom karticom.
 
Novi nalog otvoriti dok je vpn upaljen. I kad kupujete - kupujete preko sajta. Kroz epic launcher prijavljuje da je kartica iz druge zemlje ali preko sajta prolazi kupovina normalno. P.s. ako imate 2 naloga - jedan besplatan i jedan novi tr za kupovinu zna launcher da se zbuni pa da pobrka igre ali posle nekog vremena osveži sve kako treba.
 
Ja bas jurim ovih dana CoD Black Ops Cold War i novi CoD MW2 cisto zbog kampanje da odigram...
Izgleda da za Black Ops (kao i MW1 2019) kljuceve za PC drzi samo Blizzard.

Inace
CoD WWII na Steamu u Turskoj je trenutno 3.5e
GameBillet i Voidu imaju dobru ponudu za HZD i RDR2 ultimate...
KC Deliverance Royal 12e na Steamu trenutno.

Mozete da probate i na Voidu sa kodovima FLASHSALE30 i BLACKFRIDAY22 za 30% i 22% popusta za neke naslove
 
@DBraveZ

Skroz, BO Cold War je 30e na Bnet-u a kampanja je kraca od MW1.
Uzeo i odigrao MW1 2019 (20e preko Bnet-a trenutno i nije isla ispod toga zadnjih godinu), kampanja je odlicna, generalno jedna od boljih u celom serijalu...
Zato se nalozio da uzmem BO CW i MW2.
Probao sam i MP kratko i ugasio posle 30ak minuta, ne razumem sta ljudi vide u njoj.
 
Ako kupujes zbog kampanje, ne vredi po meni, bolje odgledaj na yt tih 5-6h
 
Na epicu? Nov nalog? Ja imam otp karticu noćas uzeo sve Kings Bounty, oba Pathfinder a, Eleza oba...Aj probam kad dodjem kuci nešto sitno opet. Ja sam koristio debitnu karticu.
 
Windscribe - Ataturk server kod mene...dešavalo se da epic blokira neke sale al reko aj da probam noćas i radi. Možda je vpn u pitanju.
 
Epic Games Store u zadnje je tri godine imao običaj dijeliti “poklone” u vrijeme Božića. Korisnici Epica tako su svaka 24 sata mogli nabaviti neku igru, odnosno 15+ naslova za blagdane. A tako će, čini se, biti i ove blagdanske sezone.

Poznati leaker pod nadimkom billbil-kun, isti onaj Francuz koji već mjesecima uspješno predviđa igre za PS Plus, otkrio je da Epic i ove godine planira svakodnevno dijeliti poklone. Ne zna se još koje će igre poklanjati (uvijek to bude tajna), no tip kaže da će ih dijeliti nekad između 15. 12. i 10. 1. Pa se, eto, suzdržite od kupovanja igara na Epicu do tada.


Garfield Kart: Furious Racing u izdanju za PC (Steam)
Od 15. decembra do 5. januara će deliti besplatne igre.
Biće:
  • 15 besplatnih igara
  • Epic kuponi sa 25% popusta
  • precentualni popusti na igre
  • ostali giweaway (pretpostavljam da se ovde misli na dodatke za igru: skinovi, dlc...
Ne zna se još spisak igara, ali će ažurirati stranu (ujedno i izvor informacija) kada budu saznali.
Link
 
Update: do vpn je sigurno. Upravo kupio heroje 7 na epicu tr mada ih verovatno neću taci. Kroz browser pa gasim vpn pa install game normalno.
 
Mislim da ce se vrtiti igre koje su vec bile. Ovo je najavljeni raspored ali naravno, nije oficijalni:

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000001.jpg
 
Mora biti i neka nova medju njima, ali ako krene nagadjanje i lazni "leaks" udaljicemo one koji prave sum na temi. Kad budu zvanicno objavljeni pokloni, tada ce se i objavljivati - tome tema i sluzi.
 
Saints Row IV Re-Elected i Wildcat Gun Machine free na Epicu
 
Nazad
Vrh Dno