Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

90% popusta za AAA naslove na Square Enix Storu
Meni baš krivo što sam propustio Guardians of the Galaxy za 6 dolara
Ne znam da li će ta cena da važi i za nas koji smo se upisali na waiting list
 
Izašla je i nova tura igara za Amazon Prime:
  • Assassin's Creed Origins
  • Football Manager 2022
  • Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY Edition
  • The Dig
  • We. The Revolution
  • Defend the Rook
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: Death Mask Collector's Edition
To bi trebalo da je kompletna lista za septembar, mada meni ne prikazuje ovu poslednju igru.

Vidim i da mi je poljski Amazon skinuo 3,14 PLN kada sam pokupio ove igre, iako sam im prošlog meseca platio godišnju članarinu 49 PLN za Amazon Prime. Da li se još nekom ovo dešavalo?
 
Izašla je i nova tura igara za Amazon Prime:
  • Assassin's Creed Origins
  • Football Manager 2022
  • Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY Edition
  • The Dig
  • We. The Revolution
  • Defend the Rook
  • Castle on the Coast
  • Word of the Law: Death Mask Collector's Edition
To bi trebalo da je kompletna lista za septembar, mada meni ne prikazuje ovu poslednju igru.

Vidim i da mi je poljski Amazon skinuo 3,14 PLN kada sam pokupio ove igre, iako sam im prošlog meseca platio godišnju članarinu 49 PLN za Amazon Prime. Da li se još nekom ovo dešavalo?
Meni se nije to dogodilo, upravo sam uzeo igre i nije stiglo obavestenje o dodatnoj naplati.
 
Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY Edition

Imam viska jedan kod za ovu igru na GoG servisu. Ako nekome treba neka mi posalje PM, necu da pisem ovde jer ce neki bot da uzme..
 
Igra otisla clanu @stolex on se prvi javio..
 
Da li je neko uspeo da uzme ubisoft+ ?
meni vrti u prazno i nikako da prodje.
Tako mi je i kroz connect i na webu. Nekada me vrti kroz par strana pre nego sto dodjem to te gde se vrti u prazno
 
Uzeo ja bez problema, probaću Far Cry 6, jer ne vidim šta bih još mogao, stvarno su mršave igre.
 
Ako neko igra Cities Skylines na sajtu instant-gaming imate DLC-ove za do 50% snižene, uključujuči i tri nova koja se juče izašla..
 
Ja i dalje ne mogu da uzmem. Mozda zato sto sam vec imao skoro nedelju dana free preko prajma pa sada vise ne mogu da "probam". Iako nigde ne pose da je samo za nove korisnike i nigde mi ne kaze zasto ne mogu. samo dobijam greske.
Pisacu podrsci da ih zamolim da aktiviraju

Edit: uspeo sada.
u nalogu sam imao dodatu karticu, a prilikom aktivacije mi je uvek nudio paypal placanje. Probao jos jednom iz aplikacije, probao da dodam novi nacin placanja i ulogovao se na paypal ponovo i proslo je konacno.
Nesto im nije dobro uvezano po linkovima jer sam inace ulogovan, a kada hocu da editujem podatke naloga, kaze da nisam i moram ponovo.
 
Poslednja izmena:
piši obavezno, ja sam nova dva (promenadu sam kupio regularno na steam-u, pa sam kasnije saznao za popust :cautious: ) plus aerodrome uzeo bez problema..
 
ja sam dugo ostavljao Hearts of Iron IV sa strane jer nije bilo nešto puno vremena , sad gledam opet ovaj sajt, i za tu igru su im DLC-ovi smešno jeftini, uzeo tri komada bez probelma...

@TwistedMind meni sve radi bez problema, iz prve prolazi
 
Imam jedno pitanje u vezi activiranja ključa na Microsoft Store.
Imam aktiviran (legalno) Windows i kupio sam EU ključ za igru na onim sajtovima.
Izgleda da mi je Microsoft nalog na nekom drugom regionu. Nemam pojma šta sam stavio kada sam ga pravio (mislim da je US).
Sada mi Microsoft Store ne da da ga aktiviran ("You might need to redeem it on a different web page or device, or you may be ineligible to redeem this code").
Šta mogu uraditi?
 
Mali dodatak pošto ne mogu da korigujem prethodnu poruku.
Namestio sam regionalna podešavanja naloga na Srbiju, pokušavam da aktiviram iz Srbije, ključ je EU (piše da se može aktivirati u Srbiji). I opet ne ide, nego se dobija ista greška.
 
jeli kljuc za pc ili xbox?
 
jeli kljuc za pc ili xbox?
Dobro pitanje. Za PC je.
Na kraju sam na teži način otkrio da to nije ključ za Microsoft Store već za drugu platformu. U pitanju je Minecraft.
Kada kupiš ključ sa sajtova za ključeve dobijaš Java verziju (iako piše drugačije) koju aktiviraš na Mojang sajtu. Kada aktiviraš Java verziju dobiješ i Bedrock verziju.
Možda nekom pomogne ova informacija, da se ne pati kao ja.
 
Zapravo je svejedno koju verziju kupiš, imaš obe verzije i kada kupiš Bedrock.
 
^ Nedavno sam ušao u društvene igre, pa sam čuo za Gloomhaven. Ko ne zna, Gloomhaven je trenutno najbolje ocenjena fizička društvena igra (board game). Vredi probati.
 
gde igras, sa kim i sta?
 
Nazad
Vrh Dno