Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Rebel Galaxy Outlaw za 0.80 €​





Capture.JPGCapture1.JPG
 
Poslednja izmena:
Kakvu cenu kada je bundle sada free?
 
Ha Humble Bundle-u sam kupio pre 10-15 dana Assetto Corsa Ultimate Edition, kada su bili popusti (kamo sreće da sam čekao ove dane, evo isti popusti na Steam-u...).
E sad, hajde kupiću na brzinu, ne gledajući detaljno stranu i propuštajući da uokvireno piše:
Attention! We have run out of Steam keys for Assetto Corsa Ultimate Edition, but more are on their way! As soon as we receive more Steam keys, we will add them to your download page. Sorry about the delay!
Od tada je prošlo skoro dve nedelje, u odeljku sa ključevima takodje piše da ih nema trenutno, da će poslati mejlom i tamo okačiti, ali ništa novo...
Šta da se radi?
 
Ha Humble Bundle-u sam kupio pre 10-15 dana Assetto Corsa Ultimate Edition, kada su bili popusti (kamo sreće da sam čekao ove dane, evo isti popusti na Steam-u...).
E sad, hajde kupiću na brzinu, ne gledajući detaljno stranu i propuštajući da uokvireno piše:
Attention! We have run out of Steam keys for Assetto Corsa Ultimate Edition, but more are on their way! As soon as we receive more Steam keys, we will add them to your download page. Sorry about the delay!
Od tada je prošlo skoro dve nedelje, u odeljku sa ključevima takodje piše da ih nema trenutno, da će poslati mejlom i tamo okačiti, ali ništa novo...
Šta da se radi?
Da se saceka. Eventualno im posalji mail ili kontaktiraj podrsku. Desilo mi se jednom kad sam uzeo boomer shooter bundle, ali sam srecom cekao samo dan dva.
 
Nisam ovo razumeo za Tell Me Why.

Da li će igra moći da se igra i u julu mesecu ili samo tokom juna?
 
Free to keep when you get it before 1 Jul, dok ima "zaliha", dakle ko je uzme - njegova je zauvek.
 
idk o čemu pričaš,ponekad mu treba malko više za librari i to je to
 
Eto ideje za novu (beskorisnu) temu:
Steam klijent je mnogo bolje optimizovaniji od Epic-a! :D
 
Nazad
Vrh Dno