Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

A sledece nedelje Amnesia Rebirth, lepo od njih..
 
XCOM 2 ne preporučujem uopšte da se uzme ovako. Bez ekspanzije ne vredi igrati a ona na Epicu košta isto koliko i XCOM Ultimate Collection steam ključ koji sadrži sve 3 XCOM igre sa svim ekspanzijama.
 
XCOM 2 ne preporučujem uopšte da se uzme ovako. Bez ekspanzije ne vredi igrati a ona na Epicu košta isto koliko i XCOM Ultimate Collection steam ključ koji sadrži sve 3 XCOM igre sa svim ekspanzijama.
Ovo je super savet. Ja sam to shvatio kada sam hteo da kupim ekspanziju za Elite Dangerous koji sam uzeo besplatno na Epicu. Duplo jeftinije mi je bilo da kupim novi ključ za osnovnu igru i DLC na steamu nego ekspanzija na Epicu.

Doduše uzmeš xcom na Epicu da ga testiraš, pa ako ti se svidi i hoćeš i ekspanzije onda uzmeš sve na steamu.
 
Najbolje vam je da uzmete kljuc za XCOM2 za neke smesne pare tipa 1-2e (Eneba sajt) i onda dokupite DLCove na Steamu, jer tako DLCovi izadju jeftinije nego da se kupi ceo paket od 14e na Steamu. Ja sam tako odradio i kupio war of the chosen za 6e :D
 
Ne mogu da editujem post...
Pogledao sam i za XCom 2 je bolja ponuda na Epicu, uz besplatnu osnovnu igru može da se za 9.99 $ se uradi upgrade na Collection.
 
U oktobru prošle godine ja sam uzeo Xcom2 collection za $11
Sjajna igra btw
Ali WOTC dlc je obavezan, totalno drugačija igra od basic xcom2, dobro ne baš totalno drugačija ali daleko bolja :)
 
Niko da spomene da Anno 1800 ima free test 7 dana (od 12-og do 19-og) na Epicu i na Ubi
 
XCOM 2 Collection nije isto što i XCOM Ultimate Collection, prvo je samo jedna igra a drugo je sve 3, zašto bi kupio jednu igru za 10$ ako za 10€ dobiješ sve tri?
 
Pa imao sam već sve ostale, xcom2 mi falila za ultimate, sad imam baš sve.
 
Verovatno svi imate ali oni koji nemaju mogu da cape ove stare klasike za dz :)


 
vec imam dead space 2, ako je neko zainteresovan, neka se javi. mislim da se dobija kod, ako mora da se linkuje, onda nista
 
Isteklo vreme za edit. Dead Space 2 sa Amazona^^ se vezuje za Origin (mislim da i to vredi pomenuti).
 
slucajno sam naleteo na https://www.joinhoney.com/ da li je neko ima iskustva sa tim sajtom?
"he Honey extension automatically searches for coupons on 30,000+ sites around the globe."
 
@time Koristim je već dosta godina. Prilikom checkouta na odabranim sajtovima dobijaš "Honey gold" poene koje možeš menjati za razne gift cardove, itd.
 
Samo da podsetim, danas se zavrsava Steam Rogue sale.
 
^
Bolje da predje na GOG, uplacuje direktno na nalog (u GOG klijentu) dolarima i onda kada su rasprodaje uz VPN u browseru na ruski/ukrajinski region kupuje za dzabe kada su akcijske ponude.
Jaci naslovi su uglavnom izuzetno povoljni. Cini mi se da sam Wasteland 3, Divinity OS 2 i ATOM RPG uzeo za po 5-7 evra ili dolara po naslovu. (i jos ih nisam ni upalio)


OT
XCOM 2 Ultimate collection na Steamu je 16e (15.96), ako imate neku od igara vec u posedu, sto je all-time low za Steam.
Na Wingamestore-u je bila 10e pre koju nedelju doduse.
 
Znaci nije fer traziti jeftinije ali jeste fer sto igre kostaju skuplje nego za amerikance.

Nisam mozda 2 igre probao "narodnjaka" zadnje 2 godine. Pogotovo kako imama PS5, ali ako cemo od postenja, neka izdavaci krenu prvi.

Da ne bude offtopic, mozda je do mene ali prvi pit vidim RDR2 po 30€ na steamu:



Assetto Corsa C 16€:


Hunt Showdown 20€:


Overall fin sale.
 
Mislim da je RDR2 vec par puta bio 30ak evra...
Jedna od retkih igara koja vredi svaki cent pune cene, posebno za ljubitelje vesterna.
 
Jedan lep paket igara za 5e :) mozda moze pojedinacno jeftinije da se nadje ali nije neka razlika


The Beamdog RPG Pack will take you on many adventures with the following games included one amazing pack:

Neverwinter Nights: Enhanced Edition
Planescape: Torment: Enhanced Edition
Icewind Dale: Enhanced Edition
Neverwinter Nights: Enhanced Edition

NEVERWINTER NIGHTS: ENHANCED EDITION INCLUDES ALL OF THE NEW CONTENT FEATURED IN THE DIAMOND EDITION!
 
Nazad
Vrh Dno