Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Za Tomb Raider meni piše da je do 14. novembra, za Control ne mogu da vidim a za Dragon Age stoji 30. novembar.
 
Mala pomoc,prelazim na PS5 a hocu da dam drugaru par igara koje imam na Steam-u,Epic-u,U-playu,Originu...
Koliko vidim sve su kupljene na cd keys-u.
Da li ce ti kljucevi vaziti kod njega ako mu ih prosledim ili moram moj nalog od ovih servisa da mu dam?
 
Nije striktno vezano za gaming, ali poljski amazon trenutno nudi godišnji prime za 49zł (oko 12usd).

U tome je i prime video i prime gaming, sa dosta finim igrama ovaj mesec (SW Squadrons, Ghostrunner, Alien Isolation itd.)

Prolazi naša kartica i adresa regularno, sve bez vpn-a, dobije se i prvi mesec gratis (iako sam na nalogu već imao prime ranije...).
Jel moze i turski da se uzme, vidim da je oko 80 dinara mesecno? Jel se dobija sve isto(igre, prime video...)?

Kako videti koje sve serije mogu da se gledaju na prime video? Jel to ide sistemski po IP adresi, tipa US jedan sadrzaj, a ako gledam preko nase IP adrese drugi sadrzaj? Najvise me zanima da li su preko nase IP adrese dostupne sve star trek serije i usa networks(PSYCH, burn notice, monk....), kao i himoristicke tipa scrubs, how i met yor mother....

Jel jos dostupna ova star wars squadrons?

Jel mora da se doda adresa u toj zemlji, posto mi izbacuje gresku zbog toga?
 
Poslednja izmena:
Aktivirao. Na turskom nije moglo, ali na poljskom je sve proslo ok. Jel treba dodatno da aktiviram ovaj prime gaming ili bi to trebalo automatski?

Aktivirao, ali su mi naplatili nekih 2.86PLN
 
Poslednja izmena:
/offtopic Aktivirao sam I ja poljski Prime, nista jos uvek nisu skinuli, valjda ide posle 30-day triala?
 
Piše da je prvi mesec gratis. Postoji mogućnost otkazivanja pretplate u tom periodu. Ukoliko se ne otkaže, plaća se 59 PLN za godinu dana.
 
Aktivirao. Na turskom nije moglo, ali na poljskom je sve proslo ok. Jel treba dodatno da aktiviram ovaj prime gaming ili bi to trebalo automatski?

Aktivirao, ali su mi naplatili nekih 2.86PLN
To je samo provera da li je kartica validna. Vratiće ti.
 
Trenutno na Steamu Beholder za dz

 
GreedFall – Gold Edition 60% popust

Gog kod:
698A9A795739FCE963
 
E dai ja jednom budem prvi za neki freebie
 
Nazad
Vrh Dno