Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ja sam krajem Avgusta uzeo sestriću, najjeftinije sam našao na Gamivo.
Pre toga sam mojim klincima kupio i za još par dece od rođaka.
I treba ti Java verzija, da bi mogao da se kači po serverima (što će sigurno tražiti u jednom trenutku), ali najvažnije od svega je da za Java verziju postoji mnooogo više modova i kvalitetniji su od Win10 verzije.

"Java Edition has an exponentially larger volume of multiplayer servers, mods, resource packs, is far less buggy and prone to persistent issues like randomly not being able to connect to things, and is overall just a far more polished game."




Pogledajte prilog 320262

Odlično! Ovo mi je i trebalo.
Hvala puno
 
Posle dugo vremena ispružiću se za

  • Mafia 3 Definitive Edition (mada je i sada na 67%) i
  • Phoenix Point - Expansion Pass

Sve ukupno na Rusima bi trebalo da je manje od 10€
 
Da li je istina da sada na Steamu mora da je kartica izdata u zemlji u kojoj hoćeš da kupiš igru ako se koristi VPN? Na primer ako se konektujem na Argentinu koristeći VPN i imam srpsku internet karticu, Steam neće da mi dozvoli da kupim po ceni argentinskog pezosa.
Šta uraditi u tom slučaju? Kako kupiti jeftinije igre na Steamu?
 
Nagruvane su cene na Epicu pa je većina igara i sa kuponom preskupa u odnosu na cene na allkeyshop.com ali ima da se probere pokoja dobra ponuda. Ja sam konkretno pazario Journey, to sam hteo da probam još dok je bilo PS3 ekskluziva.
 
Da li je istina da sada na Steamu mora da je kartica izdata u zemlji u kojoj hoćeš da kupiš igru ako se koristi VPN? Na primer ako se konektujem na Argentinu koristeći VPN i imam srpsku internet karticu, Steam neće da mi dozvoli da kupim po ceni argentinskog pezosa.
Šta uraditi u tom slučaju? Kako kupiti jeftinije igre na Steamu?
ako ti je promenjen region vec onda je lako. na g2a kupis wallet code za dopunu za tu zemlju na kojoj ti je steam trenutno. ako ti nije promenjen region onda mora neko sa karticom iz te zemlje da ti promeni region.
 
A šta se dešava ako napravim novi Steam profil sa VPN i onda je profil na tu zemlju a srpska internet kartica. Da li će igra da prodje po toj niskoj ceni iako se kupuje srpskom karticom?
 
Meni pise da traje mesec dana kupon, do 16.novembra
 
Da, moja greska. Sorry onda
 
A šta se dešava ako napravim novi Steam profil sa VPN i onda je profil na tu zemlju a srpska internet kartica. Da li će igra da prodje po toj niskoj ceni iako se kupuje srpskom karticom?
ne. ja cak nisam uspeo da napravim novi nalog u turskoj kad mi je drugarica bila tamo na letovanju, nalog je ispao srpski vrv jer je njen telefon skroz lokalizovan na srpski jezik otkud znam.
 
Znači više VPN ne služi ničemu za Steam ako se nema kartica iz strane zemlje. Hvala na pojašnjenju!
 
Koji je sajt pouzdan za kupovinu Steam kodova za igre, znam da tih sajtova ima dosta i igre su jeftine ali ne znam koji je sajt legit i nije scam
 
Koji je sajt pouzdan za kupovinu Steam kodova za igre, znam da tih sajtova ima dosta i igre su jeftine ali ne znam koji je sajt legit i nije scam
Uzimao vise puta na cdkeys, instant gaming i gamivu i stvarno nikada nisam ima bilo kakav problem
 
@Sunshine4747 Ja sam do sada uzimao najviše na Gamivo, pa onda HRK i Kinguin. :)
 
Podrška za cdkeys, gamivo, hrk i kinguin.
 
Kakvo iskustvo imate sa cjs cdkeys?
 
A kakav je Epic Games za kupovinu preko VPN? Da li isto tako rigorozan kao Steam ili se može kupovati u pezosima sa srpskom internet karticom?
 
Uz pomoc VPNa ja na ukrainsom epiku koupujem sa srpskom karticom.
Neke igre narucito ubisoftove su Region Locked pa moze da se desi da ti igra bude zakljucana na jezik na kojem je account napravljen.
Uglavnom ima Disclaimer na dnu stranice igre koju kupujes koji navodi da ce igra biti Region Locked.
 
Ја сам RDR2 купио на Епику за хиљаду динара, али сам пре тога укључио ВПН на Украјину. Остао ми закључан налог на Украјину. Не смета ми.
Измена: РДР2 је прва игра која је купљена за новац.
 
Kako to samo 1000 dinara, hoću je i ja za te pare. Da li to RDR2 bila na nekoj akciji za Ukrajnu, pošto je cena za Base game 900 UAK (3455 dinara) i Ultimate verzija je 1500 UAK (5760 dinara)
 
Poslednja izmena:
Kako to samo 1000 dinara, hoću je i ja za te pare. Da li to RDR2 bila na nekoj akciji za Ukrajnu, pošto je cena za Base game 900 UAK (3455 dinara) i Ultimate verzija je 1500 UAK (5760 dinara)
Bio je na akciji milion puta(na svim regionima pa i na Ukrajini), + s vremena na vreme dobijaš kupone za -10e, kao što trenutno može da se dobije kupon, pomenuo je jedan član na vrhu stranice.
Sa tim kuponom možeš danas da uzmeš RDR2 za 19e, a biće i rasprodaja za Halloween uskoro.
 
A da li moram da napravim novi nalog sa drugom zemljom da kupujem jeftino igre ili samo da uključim VPN na ovom srpskom nalogu što imam i da kupujem u drugoj valuti?
 
Била је на акцији и имао сам код од 10$, али само на Украјину.
Red Dead Redemption 2- UAH 302.33Purchased
Колико се сећам, био је укључен ВПН и отворио сам Епик сајт и било је одмах у њиховој валути.
 
A da li moram da napravim novi nalog sa drugom zemljom da kupujem jeftino igre ili samo da uključim VPN na ovom srpskom nalogu što imam i da kupujem u drugoj valuti?
Zemlja porekla naloga se odredi na osnovu lokacije prilikom prve kupovine. Ako nisi kupovao nista na trenutnom nalogu onda ces moci. Ali onda vise nema nazad sa tim nalogom, zauvek ce biti na ukrajini. To znaci da igre koje su region locked neces moci da igras na epicu na engleskom jeziku.
Tako da je mozda pametno da imas jos jedan nalog gde ces imati igre samo za urajince, tako ces i uvek imati 2 kupona.
Kad krenes u akciju obavezno ugasi launcher na desktopu, zatim upali Chrome na kojem imas urbanvpn extenziju instaliranu, nakacis se na ukrajinu i ulogujes se preko sajta i tamo kupis igru.

Sad sam proverio i vise ne stoji istaknuto da ce odredjena igra biti region locked. Tako da je sada lutrija sta moze da se igra na engleskom a sta ce morati na ukraijnsom.
Osim ako neko zna drugi nacin za utvrdjivanje?
 
Hvala na detaljnom odgovoru. Konkretno me zanima Hitman 3 i Cyberpunk2077 da li će biti region locked, pa ako neko zna nek napiše
 
Nazad
Vrh Dno