Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

otisao dirt
 
Samo za EU verziju su obećali JC3, zato je i bila skuplja. Ali sam očekivao da će ubaciti i neki FF u bundle, kao što su činili do sada, ovako su ubacili samo smeće.

OK je samo za one koji su čekali JC3, najniža cena do sada.

Dobro je što postoji automatizovani refund za EU.

Da, znam da je negde bio JC3, mislio sam da beše US. Ja sam razmišljao da uzmem zbog šanse da bude možda koja epizoda Hitmena novog bar, ali sam odustao jer je prerano za to.
 
Poslednja izmena:
Meni za CIV kaze da je ended? Kad pre?
Da pitam, ovi Origin nalozi sa BF1 sto se prodaju na ebay, to su hakovani, kradeni? Posto sam pitao prodavca, daje samo login i pass, ne i email za koji je vezan. Pa on posle promeni i prodaje dalje ovcama verovatno....
 
Poslednja izmena:
Nemoj uzimati naloge osim ako su od 100% proverene osobe. Čak i da ti da email i ti ga promaniš, on opet preko support-a može da vrati sebi nalog. Dovoljan mu je datum rođenja, da zna sa kojim email-om je registrovan nalog i eventualno da priloži sliku neke od prvih registrovanih igara na profilu i dobiće ga nazad.
 
@filipenko

Gledas li u humble bundle books bundle? :eyebrows:
 
Je l' zna neko sta se desava sa celom pricom oko uvodjenja poreza na steam, rekli su april zar ne?
 
Nije to porez na steam nego na bilo koje digitalne usluge (dodatnih 20% se plaća) i to je stupilo na snagu (naplaćuje se tih dodatnih 20%), za steam ne znam doduše da li je već stupilo na snagu mada verujem da jeste.
 
Cene na Steamu se nisu povecale samo tih 20% od cene ide sad nasoj drzavi jelte. Tako da nikakve sustinske promene nema. Mislim da je vec bilo reci o ovome. Bas juce sam nesto kupio na Steamu i tacno se u mailu koji dobijes vidi koji je deo cene VAT,a koliko je bez toga.
 
Poslednja izmena:
^ +1

Sent from Xperia T
 
Cene na Steamu se nisu povecale samo tih 20% od cene ide sad nasoj drzavi jelte. Tako da nikakve sustinske promene nema. Mislim da je vec bilo reci o ovome. Bas juce sam nesto kupio na Steamu i tacno se u mailu koji dobijes vidi koji je deo cene VAT,a koliko je bez toga.

Hoces da kazes da je Srbija rebnula Valve, a ne narod?
 
Here is your Steam key for The Last Hope:

D8XX9-FKQBH-JRX0B
 
Sutra ide ninjama ako ne bude zainteresovanih...
A Detectives Novel
Heaven Forest Nights
Nyctophobia x2
Woodle Tree Adventures x2
The Last Hope x2
Headshot
Forbidden Planet
Escape This
Pigmentum
Crackhead - otišla
Désiré
Tap Adventure: Time Travel - Promo Pack
Space Beret
The Deer
Lost Moon
Lone Leader
Mighty Party: Battle and Toads Pack DLC
Zombie Boom
I imam još jedan DIRT Showdown.
 
Poslednja izmena:
Amo može neka od ove 4: Crackhead, Désiré, Lone Leader, Space Beret. Hvala! :)
 
DiRT 3 Complete Edition - Volcanic Lumberer
VBDT2-YV??G-CM5GP

Syberia - ILlidan Stormrage
EW2LC-??K87-B8RK3

Syberia II - Well Played
96??K-BK525-KG36K
 
Nazad
Vrh Dno