Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Da li si je probao, slabo nesto ima recenzija za nju?
 
^ Besplatne su samo na US store-u. Linkovi su dobri. MS nalog ti mora biti na US store kako bi ih preuzeo sada. Upravo sam uzeo taj Meteorite besplatno, dok Metal Slug 3 imam od ranije.
 
Meni je store na austriju zato nije htelo. Posto sam video da vam radi samo sam izguglao ime igre i Microsoft i tako dosao do linka u store-u gde radi. Metal Slug 3 je koliko mi se cini za Xbox 360/One/Series, ne za Windows. Upravo igram na 360.
 
Da li si je probao, slabo nesto ima recenzija za nju?
Искрен да будем - нисам пробао. Као најгори хоардер само активирам све што је бесплатно. Нисам играо ни трећину онога што сам легално купио, али ценим да ће се то поправити кроз једно 20 година, хех.
 
jel probao neko skoro (zadnjih par dana) da uzme nesto sa cd keys karticom? Meni ne prolazi dopuna za sony... tj prijavljuje gresku:
Sorry, there's been an error processing your order. Please try disabling any ad blocker/VPN or use an alternative payment method. If using a discount code, please check its terms and conditions for correct usage.
i transakcija uopste ne dolazi do banke...
kontaktirao sam podrsku ali za sada mrka kapa...

intesina visa inspire i visa classic...
 
Izgleda da ce ovo da bude sledeci Humble Choice za mart mesec:

Desperados III
Mass Effect Legendary Edition
Nickelodeon All-Star Brawl
The Dark Pictures Anthology: Man of Medan
Chicken Police - Paint it RED!
Nebuchadnezzar
Police Stories
Evan's Remains

HC.jpg
 
epic bolji od HB
 
Jel nudi Humble Choice i dalje popust ako se ide na "skip a month"? Jel probao neko?
 
Poslednja izmena:
gubis sve benefite (perks) kada pauziras. Oni ti cak preporucuju da ne pauziras odmah, ali i da ne uzmes igre iz choice pa da skip kasnije. Navodno moze do zadnjeg dana i navodno ce te obavestiti.
Ja vec godinu dana skipujem odmah na pocetku da me ne zeznu
 
Ne znam dal je mislio na popuste koje imas u humble bundle store-u ili na popust koji ti ponekad ponude za tekuci mesec kad krenes da pauziras. Sto se store popusta tice, to se naravno gubi, a sto se popusta od obicno $4 tice na mesecni "choice", ja sam to nekad dobijao kao ponudu, nekad ne. Sto se ovog meseca tice, jos nisam pokusao da pauziram.
 
Da, mislio sam na ono što skinu $2 ili $4 od cene kada kreneš da pauziraš, ne znam da li se i to promenilo s ovim izmenama koje su uveli, uglavnom sam dobijao tu ponudu kad god sam pokušao da pauziram pretplatu.

Jasno je da se onaj glavni popust u humble store gubi ali to mi nije ni bitno, retko kad sam nešto kod njih kupovao osim bundlova. Čak za ono što jesam kupovao nije važio taj popust (Nintendo igre).
 
Hteo sam da kupim wargame red dragon preko Turskog epic-a ali nece. Dobijem ovu poruku :
Sorry, but your account is blocked from making purchases. Please contact customer service.
Napravio sam novi outlook mail,isao na epic da napravim nalog,pre svega upalio urban vpn na Tursku,odradio sve,ubacio u korpu,ukucao podatke sa kartice i onda mi izasla ova poruka.
Gde gresim?
 
Pretpostavljam da je nadimak problem :)
 
Problem je verovatno u VPN-u koji koristiš. Pretpostavljam da su banovali IP opseg i ne dozvoljavaju kupovine preko tih adresa.
 
Postoji tema za VPN kupovine, koristite nju.
 
Poslednja izmena:
Бесплатно на Стиму: Shadow Burglar.

Ево два кључа за The Cycle: Frontier Closed Beta верзију игре која се може играти од 16. марта до 4. априла:
  • за Епик >>> 4B3ZT-8KSU4-ME9JG-F3WJA
  • за Стим >>> CJN54-3QW9Q-IWI68
 
Nazad
Vrh Dno