Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

morbius

Super Audio CD
VIP član
Učlanjen(a)
08.03.2003
Poena
113

Da već nemam Beyond: Two Souls uzeo bih bundle iz cuga, ovako ne znam da li mi vredi da uzimam samo zbog Heavy Rain.

Sunshine4747

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
02.11.2020
Poena
28
Pa da ne vide promenu IP adrese na dve različite zemlje i da ne ukopčaju da se koristio VPN da bi se manje platilo. Al očigledno je da to niko ne gleda, tako da je sve okej.

bro82

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
13.12.2008
Poena
38
Pa da ne vide promenu IP adrese na dve različite zemlje i da ne ukopčaju da se koristio VPN da bi se manje platilo. Al očigledno je da to niko ne gleda, tako da je sve okej.
Ja stalno putujem izmedju Turske i Rusije!Desilo mi se nekad i dva puta dnevno da odem tamo vamo!:)
Juce sam uzeo na turskom Epicu This War of Mine za 52 dinara!Bilo me je sramota od samog sebe!
Nama je free, Epicu nije :D Salu na stranu, to im je fora. Daju base igru za dz, a posle prodaju DLC-eve... Nekome je dobra i base igra, dobro se prodavala dosad, ali sad se gleda da se proda DLC
Mada i njih skoro sve aktiviras za dzabe!😕

stefanm

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.01.2006
Poena
28
Nudi Battle net shop -25 % na najnoviji CoD - Vanguard , PC verziju samo danas preko njihovog Online store-a , mislim da se to isplati i da cu kupiti tu igricu onda danas Online. :)

Vrh Dno