Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

55% popusta na GOG-u...

HH9X019649C3DB289B
 
Poslednja izmena:
^

https://ibb.co/Rj0YkBK

Eto, dva komada Last light, siguran sam da su oba bili free u prethodnih par meseci, jer nisam pratio godinama, tj. pratim šta izbacuju prethodnih 5-6 meseci (pre toga sam ubacio Fallout 1, Fallout 2 i Tactics kad je bio free pre brdo godina)... :)
 
Poslednja izmena:
^^ Koliko sam propratio, LL nije bio pre free na Epic-u, ali jeste nedavno na GOG-u.
 
Poslednja izmena:
Gorth, to radiš već neko vreme. Kačiš linkove sa svojim referralom bez ikakve napomene da je reč o takvom linku. To nije u redu.
 
Daj pojasni zasto, jer ja ne prepoznajem ove igre i otuda mi je zestoko sranje. Posebno u odnosu na prosli mesec, taman u rangu sa predproslim mesecom.

Zato što već godinama daleko više uživam u indie, nego u AAA igrama i najviše volim bandlove ovog tipa, nego kada bi u njemu bio neki Watch Dogs 2, Far Cry i slično :)

Od ovih igara već neko vreme sam merkao Outward, Valkyriju, Valfaris, a i tu su dve coop igre koje sam hteo sa ortakom da uzmem - Moving Out i Trine 4. Računajući Iris, to je 6 igara koje hoću da imam, što je možda i najveći procenat od kada je krenuo mesečni bundle.

Ne leži ovo svakome, ali meni je baš dobrodošlo.
 
👆👆👆
Tako nešto slično i kod mene. Nema u paketu nekih igara koje izrazito želim, ali tu su Valkyria 4, Endless Space 2 i Trine 4, svaka od njih vrlo solidna igra. Ako mi niko ne bude ponudio nešto dobro u zamenu, sasvim mi je ok da ih zadržim i igram ja.
 
Ajmo jedan GOG kod popust na dobar stari Fallout.

U paketu ide: Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics, sve tri sa 75%, što mu je 6+ evra.

Z4YRCF802BB1B05339
 
Brighten your 2021! To celebrate our Lunar Sale on Ubisoft Store, we are pleased to offer you Assassin's Creed Chronicles: China.

You can claim your free game from February 9th at 05:00 pm to February 16th at 05:00 pm (your local time) and you will be able to play it at any time!
 
Nasao sam samo dve igre koje me interesuju u ovomesecnom humble bundle-u. Dakle, ukoliko neko zeli neku igru, a da nisu u pitanju Trine 4 i The Wild Eight - neka se javi ovde da mu posaljem key.
 
"Vičera" okreću oko 10 evra/dolara dugo već, uzeo sam običan za 7-8 ne znam tačno u decembru, a taj goty tad bio blizu 13.
 
"Vičera" okreću oko 10 evra/dolara dugo već, uzeo sam običan za 7-8 ne znam tačno u decembru, a taj goty tad bio blizu 13.
Nisam pratio za standardnu verziju, ali kao što si pomenuo, ova GOTY verzija je na akcijama bila redovno 15 dolara tj. 12 i nešto evra. Koliko sam video nije išla ispod toga.
Sada je cena 8.29 evra, a standardna verzija je 6.59. Ja sam upravo uzeo GOTY verziju.
 
Nasao sam samo dve igre koje me interesuju u ovomesecnom humble bundle-u. Dakle, ukoliko neko zeli neku igru, a da nisu u pitanju Trine 4 i The Wild Eight - neka se javi ovde da mu posaljem key.

Ako niko ne uzme, mene zanima Outward ;)

Hvala.
 
Ajmo jedan GOG kod popust na dobar naslov Imperator: Rome.

Popust je 80%, što mu je 8 evra.

KREKA93AFAB28F7669
 
Nazad
Vrh Dno