Šta je novo?

Akcija: komp za decu koja to nemaju!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa nista, ti probaj kasnije :D
Stvarno, dal je moguce da bi neko prevarom pouzimao stare komponente koje djuture ne vrede ni 50E i nestao sa lica benchmarka? Zar se nekom to isplati?
Opet, sa druge strane, Srbija je ovo...
 
I nikada vise niko nije cuo za njega... (baltazar II - iliti comeback)
Ideja mi se svidja - za decu.
Imam
cd/rw potpuno ispravan
dvd citac, (nije hteo da cita neke dvd-jeve, ali mislim da se to da resiti nadogradnjom firmwera-nisam ni probao, uzeo novi rw pa mi nije trebao)
monitor 14" (800x600 60 hz) potpuno ispravan, al mi je bilo glupo da nekom dajem, al ako treba...
(mislim da mi je jos uvek u garazi - ako nije bacen)
i hrpa kulera, 10-ak 8-ica, menjane vremenom - ispravne, na nekima se cuje lezaj-lager

Da, mislim da bi vecina nas dala i nekom ko je trazio, reko "nemam jel mozete da pomognete",
i dosta njih bi dalo.
Al ako se desilo to sto svi mislimo, onda... (no coment)
 
Poslednja izmena:
Nisam ga video jedno duuuuuuuuuuzeeeeeeeeee vreme valjda je sve ok sa njim ako nesto saznam javicu
 
I šta bi...?!
 
nista, lik zabo komp i bole ga uvo...

reci koliko je to jadno... zbog 100e blatish obraz i ne pojavljujes se vise na forumu... uzas koliko ljudi mogu nisko da padnu
 
nista, lik zabo komp i bole ga uvo...

reci koliko je to jadno... zbog 100e blatish obraz i ne pojavljujes se vise na forumu... uzas koliko ljudi mogu nisko da padnu

Hehehehe, pa ocigledno mu je hitno trebao racunar ono tipa za internet ili tako nesto. :D
 
ljudi nije tako...mogu da se kladim da je miodrag (benchaman) odneo računar tamo gde je planirano...ne verujem da nas (vas) je izyebao i da je računar ostavio sebi...nije on takav lik
 
Ljudi,
Vreme je da se ova tema zatvori jer ne vodi nigde vishe...ako se benchaman javi (meni ili bilo kom drugom moderatoru na PM sa dobrim objashnjenjem...otvoricemo je opet)
:wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno