Šta je novo?

Akcija: komp za decu koja to nemaju!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja stvarno neznam zašto nije dosad ništa okačio. Sutra čim ustanem zovem ga da vidim šta se dešava. Znam da je bio u nekoj frci sa poslom, ali to je trebao da sredi još prošli vikend.
 
benchy bi trebalo da okači slike, za ove stvari mora da nađe vremena jer ih je uredno nalazio kad je trebalo pristupiti akciji. Mesec dana čekamo da vidimo šta je urađeno...
 
Nije mi do komponenti! Nisam ni ja, niti iko ovde u zavidnoj situaciji, mozda sam u najtezoj "trenutno" u svome zivotu, ne daj Boze goreg! Mogao je bar iz postovanja zakaciti par slika! Ne optuzujem! Samo bih zeleo da vidim obradovana lica i malo radosti kojoj sam mrvicom svojom doprineo :)
4 Benchaman
Benchi imam i ja troje dece, u kiriji smo, mislim da smo zasluzili da vidimo gde su stvari zavrsile ;)
Over and Out

:wave:
 
Poslednja izmena:
Sutra ga zovem opet da ga pitam da okači slike. Čak ću i sad da mu pošajem SMS da svi očekujemo slike.
 
Poslednja izmena:
izgleda da ni sms nije pomogao. SHAME ON YOU BENCHAMAN
 
Ma on sad spava kao jagnje :D Da mu lupamo na kući ne bi pomoglo :D
 
a ti si mu neki drveni advokat a?

sta, kad su trebale da se daju komponente onda je bio 24h online a sad je misteriozno nestao na mesec dana?
 
Ja nemam reči zaista, istina je da sam prvi ja razvlačio moje slanje komponenti čitave 2 nedelje i donekle usporio akciju, ali ovo... Daj Neo reci mu da želimo sliku(e) usrećene dece sa sve kompom, ne radi provere jer me boli ćoše za par dvadesetina evra koliko vrede one stvari što sam mu dao već radi nas svih ovde i poštovanja prema našem osvrtu na problem.
 
Ipak su zormaniac i ostali u pravu - ove neformalne akcije retko kad uspevaju - ne kazem da sumnjam da je benchman odneo konfig klincima, ali najosnovniji red bi bio da bar jednu sliku okaci - to je 2 min posla.
Od sada podrzavam samo akcije koje idu zvanicno preko Bench foruma, ne radi se o materijalnoj strani (boli me uvo za tastaturu od 15e), vec sto ako se vec potrudis da nesto uradis - ie zapakujes, posaljes, odvojis vreme za to - zasluzio si neku satisfakciju u vidu prikazanih rezultata akcije (znas da nije bilo dzaba).
 
'EJ kuku, nije vas valjda zapalio!?!?
 
Jeste da nisam ucestvovao, a nisam imao ni Bog zna sa cim, ali mozda se coveku nesto desilo?
 
Njemu licno se nista nije desilo,iz istog smo mesta.Znam samo da ne radi vise tamo gde je radio a gde je trenutno,pojma nemam.
Ako zaista zelite,bez ikakve zle namere,mogu da se raspitam da li su deca u toj skoli dobila racunar.
Uostalom,koga zanima i ko je ucestvovao moze da pozove i skolu 022639185
 
ovo nema smisla, benchamane izvrgavas ruglu sve ljude koji su ucestvovali u tome.da neznam sta radi ,moze da odvoji 5 min i postavi slike,a ako su svi mogli da se aktiviraju,a od njega samo trazeno da slika i slike okaci,nema sta sad da nije jasno u vezi sa tim sto je sad nestao.

pozovite skolu i pitajte,najpre pitajte koga ste dobili,u slucaju da ovo nije benchamanov fiksni telefon,i ako kojim slucajem je sve ovo bila prevara, predlazem da treba traziti od moderatora da benchamana trajno iskljuce sa foruma
 
pozovite skolu i pitajte,najpre pitajte koga ste dobili,u slucaju da ovo nije benchamanov fiksni telefon sa foruma
Cekaj malo,za koga ti mene smatras?Da sam dao benchamanov telefon kao telefon te skole.Pre nego sto napises tako neku GLUPOST,imas bre bele strane pa proveri sam ciji je telefon.
Samo pokusavam da pomognem,akcija je dugo trajala i nema smisla da se ne vide rezultati.Decka znam iz vidjenja i nista vise,radio je kod jednog mog prijatelja u prodavnici racunarske opreme,sad vise ne radi i to je sve sto znam.
 
Poslednja izmena:
Cekaj malo,za koga ti mene smatras?Da sam dao benchamanov telefon kao telefon te skole.Pre nego sto napises tako neku GLUPOST,imas bre bele strane pa proveri sam ciji je telefon.
Samo pokusavam da pomognem,akcija je dugo trajala i nema smisla da se ne vide rezultati.Decka znam iz vidjenja i nista vise,radio je kod jednog mog prijatelja u prodavnici racunarske opreme,sad vise ne radi i to je sve sto znam.

izvini za ovo,priznajem da je moja glupost,ali nervira me da je neko tolika pic.a da je prevario ovolike ljude
 
izvini za ovo,priznajem da je moja glupost,ali nervira me da je neko tolika pic.a da je prevario ovolike ljude
Prihvaceno.I mene nervira,pratio sam temu,jbt ispasce da su ljudi iz SM neki *****i,prvo onaj sarmica ispalio djoleza,sad ovo.Necu da prejudiciram nista i stvarno ne verujem da je u pitanju prevara ali mogao je barem da se javi.
 
ja cesto idem u sm, prvi sledeci put kad odem ,verujte pravac skola....i javicu vam kako stoje stvari
 
Ljudi,čemu toliko skepse i gorčine?
Lično,učestvovao sam (skromno) u akciji i voleo bih da benchaman iznese svoje utiske, i žao mi je što se nije dosada oglasio.Baca to pomalo senke na jedan gest dobre volje i pomalo remeti sledeće slične akcije.
Najpre bih izveo zaključak da je čovek koji je pokrenuo jednu lepu akciju preokupiran nečim što ga onemogućava da postuje.Uostalom,pogledajte profil ,user sa više od 1K postova ima zadnju aktivnost na Benchu pre više od mesec dana .
Gotovo da sam siguran da benchaman nije zloupotrebio naše poverenje,pa sve to što je u PC ugrađeno teško da vredi 100 €, ko bi se na ovakav način blamirao pred tolikim korisnicima koji su ovaj post pregledali (više od 5.000 pregleda) i sugrađanima koji ga znaju.
Ipak treba imati više vere u ljude, ponekad to zaslužuju.
 
Poslednja izmena:
Cekajte ljudi dok ta deca tamo istestiraju komp, pa ce vam se javiti ko treba, neki PR, ako ne benchaman, ili evenutalno pratite Digital mozda ce test tamo da izadje.
 
Pretpostavio sam :) ali i dalje ne kapiram shta si hteo da kazesh :)

Pa, nista pravim zajebanciju, sklopljenu masinu deca treba da testiraju, pa ce onda "PR" te dece ili skole da javi utiske, ili ce da objave mediji tipa Digital, cista zezancija...
 
Pa nije valjda Digital toliko oslabio :)

:lupko: Jao bre Animane... Nije oslabio, ali to je toliko veliki i bitan dogadjaj za tu skolu da ce cak to da objave u Digitalu.

(mada kad smo vec kod Digitala, mislim da sam poslednji put procitao neki broj jos letos, i to mi pozajmio neko :D)
 
OFF: Ovo sve vise podseca na onu "Zvucnici-picerija u svedskoj" pricu...

Kad se pakuje sledeci komp? Imam jedan modul od 256 mb viska.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno