Šta je novo?

Akcija: komp za decu koja to nemaju!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
napravicu sutra malu rekapitulaciju onoga sta je stiglo (danas je bilo jos paketa), postaviti sve fotke i da vidimo sta jos treba. Doduse, ocekujem i sutra da stigne ponesto, pa ce izvestaj uslediti dan kasnije.

Za sada nemam informaciju sta se desava sa plocom, monitorom i hdd.

pozz
 
Moj monitor je stradao skroz (to sam ti i rekao). Bio sam juče kod "majstora" koji ga je skroz unakazio :( Sad neće ni dioda da svetli :(
 
dobar ti majstor,... neko drugi je obecao monitor
 
Ok, ipak sam ti odgovorio na pm... :)

veceras kada se vratim sa posla slikacu sta je stiglo pa postavljam ovde,...
 
Poslednja izmena:
stigla tastatura juce od Ocoolaje, a nisam stigao da slikam, pa cu to uciniti danas!

pozz svima
 
evo fotke, valjda nisam nista zaboravio,...napajanje je u kutiji, mrzelo me da vadim sad posto zurim na drugi posao!
Ukratko, fali jos hdd, ploca za 754 sempi i monitor!
Ko ima i zeli moze da dopuni konfu sa ostalim drangulijama, neko spomenuo kamericu, zvucnike, dvd sa multimedijom itd.

pozz
 

Prilozi

  • Slika055.jpg
    Slika055.jpg
    407.8 KB · Pregleda: 230
Ljudi, ako neko ima nesto od ovoga sta fali, ja sam veceras u BG pa eto mozemo se naci!

Pozz svima!
 
pa sta je bilo na kraju?
 
jos uvek nista, prikupljene su komponente koje sam gore spomenuo, cekamo ostatak da se posalje, nadam se, cim proradi city...

pozz
 
Uff ja se izvinjavam Benchmanu,imao sam gomilu posla i nikako da nadjem vremena da sredim ovo za HDD,ako sam dobro razumeo imas 754 proc......ja za to imam plocu koja nije ok,imam za socked A ispravnu ali....Hajde vidi jel ti to cini nesto pa da ti posaljem zajedno onda,Jos jednom izvini ali pred novu godinu sam bas upao u frku ogromnu.
 
ok, nema problema, nadam se da cemo do Srpske nove godine uspeti :)
pogledaj pm
 
imam par starih geniusovih zvucnika, skoro su otisli u penziju jer jedan "prdi" kad su jaci basevi i kad se malo vise pojaca. zao mi je sto nemogu nesto drugo i 100% ispravno da ponudim ali ako vam ovi zvucnici ista znace recite.
 
ako mislis da su bolji zvucnici od onih obicnih po ~500 dindzi posalji, mada ovde su obecani neki zvucnici... no nema veze, vidi pa javi.

pozz
 
iskreno, ako bi zvuk isao samo preko jednog zvucnika ili bar veci deo balansa bilo bi cool, ali to zaista nije ok, posebno ako je klincima na poklon, sorry
 
Jopet ću ja... Zar je moguće da niko nema neko malo stereo pojačalo pa da ga uparimo sa onim mojim zvučnicima?
 
wiz011 hvala ti sto se trudis, nadam se da cemo naci nesto

pozz svima, pristigle komponente cekaju pa da se kompletira komp!
 
sta je jos ostalo da fali???? jel se prikupilo nesto u ovih par dana?
 
Poslednja izmena:
Evo, ja sam sutra u BG i preuzimam monitor, plocu, hdd i ne mogu da se setim sta jos (sad sam u nekoj zurbi), mislim da imam sve! Ustvari, mozda neke zvucnike, cd/dvd sa nekim igricama i glupostima (neko je obecao nesto u tom smislu)... TeCHNiCS_ ako imas nesto reci, pa da vidimo. Mozda sklopimo i dva kompa!

pozz
 
ajde videcu sta mogu da prikupim. realno imamo samo neki sitnis... cdrw koji nece da cita diskove i dvdrom koji nece da cita cd... ako hoces da se igras sa tim mogu da ti donesem negde...

sta jos treba da znam da trazim...
 
Poslednja izmena:
Ja sam vec sklopio masinu, fale sitnice, tipa mis i zvucnici, ali to cu da kupim novo, masinica radi, ali nisam stigao jos system da dignem, to ce biti sutra ili u nedelju gotovo. U ponedeljak cujem se sa drugaricom i da odnesem komp u skolu.
 
nek im je sa srecom i da ga u dobrom koriste. drago mi je sto je ovo uspelo, clan sam i na forumu vezanom za akvaristiku i slicna akcija je bila samo sto smo napravili veliki akvarijum i napunili ga ribicama.


ps. ajmo dalje :) jos neku ustanovu da obradujemo ^^
 
Ja sam vec sklopio masinu, fale sitnice, tipa mis i zvucnici, ali to cu da kupim novo, masinica radi, ali nisam stigao jos system da dignem, to ce biti sutra ili u nedelju gotovo. U ponedeljak cujem se sa drugaricom i da odnesem komp u skolu.

E nemas pojma koliko mi je drago sto je napokon konfa sklopljena. Svaka ti cast. Nek samo sluzi decu sto duze.

Pa zar nije bilo puno ponuda za mis i na kraju ga nema, pa koliko se secam i zvucnici su neki bili nudjeni?

Pozdrav i ziv bio.
 
hvala ljudi, hvala svima koji su ucestvovali i bili deo ove akcije i koji su pomogli na bilo koji nacin... eto jos koji dan i komp ide u skolu, bice fotki itd.

a ajde to sta fali ja cu kupiti, super sto smo uspeli!!!
pozz!!
 
ja sam zabrljao i zakazao sada, nisam imao vremena da zavrsim komp, nadam se da cu za vikend uraditi sistem i programe pa da odnesem, vec i meni smeta u sobi, svaki dan preskacem!
Obavesticu sve ovde, bez brige!
 
Evo ja dajem jednu original igricu, valjda ce raditi na toj masini, "Race the WTCC game". Jel moze?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno