Šta je novo?

ADSL u Jajincima

gmlale

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2003
Poruke
727
Poena
619
Moja oprema  
Mobilni telefon
063626864
Pristup internetu
  1. Optički internet
Molim za savet kog provajdera za adsl da odaberem u Jajincima, u pitanju je firma koja se nalazi preko puta spomen parka i dosada su koristili Radius Vektor kablovski koji cas rad cas ne pa bi da predju na adsl ali neznaju na ovoj lokaciji koji radi ok.
 
Да сам на њиховом месту ја би се држао кабла, ал ако су одлучили Адсл онда би пробао прво од Телекома (јер се код њих добија wi-fi рутер) па Верат, Еунет, Беотел...
 
Gle ja sam preko puta spomen parka , imam Sezam vec godinu dana i za to vreme nije radio sve zbirno mozda 2 sata... Radi savrseno , mada nista ne kazem , zbog blizine centrale nasoj lokaciji , verovatno bi bilo koji adsl provajder radio ok. Ako ne zelis ugovornu obavezu preporucio bih ti sezam , verat , a ukoliko ugovor nije problem telekom definitivno.

Sto se tice Radijus Vektora , bio sam kod istih 2 godine pre toga i nemam ama ni jednu jedinu rec hvale za iste (barem na teritoriji Jajinaca , ne znam kakva im je infrastruktura na ostatku mreze) , sem mozda zgodnih sekretarica koje te ljubazno odjebu kad odes u SC da im reklamiras da ti net ne radi danima ....

A ukoliko je prioritet da se ostane na kablu, na toj lokaciji gde rece da je ta firma postoje uslovi za SBB doduse traze 5000 dinara za uvodjenje (zvao , proverio ) .... Takodje i za kopernikus ako se ne varam , a uvek postoji i opcija Pronet, Madnet wireless-a .... Slatke muke :D
 
Nazad
Vrh Dno