Šta je novo?

ADSL spliter

nbg4ever!

Slavan
Učlanjen(a)
19.11.2006
Poruke
292
Poena
319
Iznenada se ukazala potreba za jos jednim, pa rekoh da pitam...
Gde uzeti, koji,...? Jel to valja i Telekom ili da trazim po radnjama?
 
Uh, ovi su mi preko puta.
Ja nemam ISDN, a oni samo takav imaju. Jel taj ne moze kod mene?
 
Nazad
Vrh Dno