Šta je novo?

Acronis ili slican program, pomoc

nidzakv

Slavan
Učlanjen(a)
19.06.2012
Poruke
3,770
Poena
445
Moja oprema  
Laptop
Legion 5 pro
Mobilni telefon
S21 Ultra
Steam
esknikola
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Pozdrav, imam sledeci problem. Treba za kratko vreme da instaliram jedno 20 sistema win 10 na 20 identicnih uredjaja. Svi imaju identican ssd. Instalirao sam jedan i rekoh da ga kloniram i prepisem samo na ostalih 19. Nisam Acronis davno koristio, ima sigurno 10 god... Instaliram Acronis na mom racunaru, uradim neki backup tog ssd-a na moj ssd, sa win-om ali ne uspevam da nalepim particiju na prazan ssd. Moze li pomoc, jel postoji neki jednostavniji software da ovo izvedem? Secam se ranije, hdd, dve particije, C particija klonirana na D particiju i samo je vratim kad pocne da brljavi..

Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Hvala svima, probacu. Imam danas noc i vikend 🙂. Imam jos jednu ideju. Da nakacim na komp sa mojim ssd-om i sistemom nakacin ssd sa win-om, i jedan blanko ssd i da ih preko akronisa kloniram. Videcu popodne kad dodjem sa posla da li funkcionise. Kao i program koji ste preporucili.
 
Sredi jedan PC, skini Strelec. Njega kad butuješ imaš acronis 2021. Opcija backup disk (pazi na source i destination). Posle samo ponoviš na novom PC-u sa opcijom restore.
Pazi na sistem time, nekad ga ne povuče kako treba na PC-u gde radiš restore.
 
Mislim da mi je najjednostavnije preko Hirensa da uradim klon...
 
Ako ce se svi umrezavati na istoj lokaciji, mozda ti je bolja solucija pre clona da odradis sysprep na prvom uredjaju i tek onda pristupi clonu OS-a.
 
Zavrsio sam preko Acronisa i dock-a za ssd...
 
Nazad
Vrh Dno