Šta je novo?

about Samsung E800?

Bane-Nis

Čuven
Učlanjen(a)
03.12.2000
Poruke
1,461
Poena
650
Narode voleo bih da cujem vase misljenje o telefonu Samsung E800 posto sam veoma zainteresovan za njegovu kupovinu (mali, kompaktan, kliz.. milina :S: ). Elem ono sto me interesuje kakva su vasa iskustva, utisci itd. Ono sto me najvise zanima da li ima mogucnost pustanja wav fajla?

Hvala
:wave:
 
Poslednja izmena:
Pazi telefon je sladak i fini i lep i to je to... Ako si probao E700 ili X600 onda znaj da je E800 isto to samo ima klizni mehanizam... Definitivno ogranicene mogucnosti ali zato ima finu kamericu i ono foto svetlo... Za te pare moze da se uzme nesto sa Symbianom...
 
Major Che je napisao(la):
Ako si probao E700 ili X600 onda znaj da je E800 isto to samo ima klizni mehanizam... Definitivno ogranicene mogucnosti ali zato ima finu kamericu i ono foto svetlo...
Ima i dosta vise ugradjene memorije u odnosu na E600 i E700 - 22 MB.
 
Evo upravo čitam da ima IRDA i serial (kablom) konekciju ali da se kabl mnogo teško nalazi za njega a da IRDA port i ne funkcioniše kako treba ->
Citat iz časopisa "Mobil mega" (broj 45/2004.):
...Ne raduje činjenica da ni na ovom telefonu nije moguće poslati sliku ili melodiju preko IC porta na bilo koji drugi uređaj, ali to je u Samsungovom standardu. Kako se CD-ROM ne dobija uz telefon, novu verziju EasyStudio 1.0.0.1 (60MB) možete preuzeti sa WEB sajta proizvođača, ali... Easy Studio je beskoristan bez opcionog kabla jer u okviru istog ne postoji IC driver koji se ne može zasebno naći na internetu (za sada). Postoji doduše Samsung GPRS Via Com driver, ali se radi o serijskoj vezi i ne može se upotrebiti sa IC adapterom. Sa druge strane, IC port na telefonu ne sarađuje ni sa jednim uređajem, mada pokušaj primanja nekog sadržaja protiče normalno da bi pred kraj transfera otkazao poslušnost...

:( ... :S: ... :mad: @*&#@$# :smash: :-devil-: !!!

Znači to ti je što ti je. Menjam politiku ipak sa Siemensa (M55) na Siemens (SX1) definitivno (savet by Major Che ispoštovan: "Za te pare moze da se uzme nesto sa Symbianom...").
Cena ista - razlike drastične!

BTW: Ima li ko info gde u BG mogu naći SX1 (nov-garancija, proverena firma)? Vidim daje ga Telekom+ ali uz 6-to mesečnu garanciju (bilo koji telefon da je)... nešto mi je to sumnjivo...
Ovde je SX1 u Nišu POJAM kako za svet tako i za "obližnje dilere"! Kad uđem u radnju i pitam za SX1 odgovori su: To je još uvek prototip... Možda misliš na S55?.... SX šta?.... Mogu da ti nabavim od šuraka ali ostavi 500€ kaparu... Ma šta ce ti to?! evo uz'i M65 on je kvalitetniji... UŽAS!!!
 
Poslednja izmena:
Prototip... hehehe... :D:D

A ni ono "SX sta?" nije lose :d
 
Nazad
Vrh Dno