Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Puna cena Intarife je 1499, sa popustom sam placao 499. Radnik u A1 je rekao da verovatno 4x499 moram platiti. Odakle njima cifra od 5238 sam bog zna.
Mogu da se zalim na ovu cifru u A1 ili bolje da kontaktiram centar za zastitu potrosaca?
 
Poslednja izmena:
Ili 20 × popust ili 4 × 499, u zavisnosti od toga šta je povoljnije po korisnika.

U ovom slučaju je povoljnija druga varijanta, pa treba tražiti novi obračun i ukazati im na grešku (koju nisu slučajno napravili).
Bas ovako. Za tebe je povoljnija ova varijanta 4x500 din. Znaci oko 2.000 din trebas da platis, a to sto su oni izracunali 5.000 din. nema blage veze sa zivotom. Nije mi samo jasno kako su uopste i dosli do te sume... Po kojoj logici neko treba da plati 5k ako mu je do kraja ugovorne obaveze ostalo da plati jos 2k. Lopovi... Nemoj slucajno da im platis toliko koliko su oni zamislili.
 
Ali to je benefit cena za ugovor od 2 god., ide 4x puna cena tarife ili 20x puna cena tarife.
Naravno da ne. Idu preostale ugovorene pretplate ili razlika izmedju prethodno placenih racuna sa popustom i pune cene, zavisi sta je bolje po korisnika. Zato se i bune, prave ludi, pogresno obracunavaju i sl.
Puna cena Intarife je 1499, sa popustom sam placao 499. Radnik u A1 je rekao da verovatno 4x499 moram platiti. Odakle njima cifra od 5238 sam bog zna.
Mogu da se zalim na ovu cifru u A1 ili bolje da kontaktiram centar za zastitu potrosaca?
Naravno da se zalis, odgovori da ti je ostalo 4 meseca po dogovorenih 499, da ti posalju taj obracun ili ces sam uplatiti i time smatrati ugovornu obavezu raskinutom
 
Nema. Nova tarifa koja je menja je NEO Surf, ali je skuplja.
 
Neo surf je mnogo bolja,imao sam intarifu sada imam Neo surf.Vredi razlika od 500 rsd.
 
Kolika je bila zvanična puna cena za intarifu? Imam je i plaćam 999 dinara. Neko gore reče da je puna cena bila 1499 dinara???
Mislim, ako plaćam punu cenu, da raskinem ugovor i odem u MTS na 25 terabajta.
Ne mogu da nadjem ugovor.
 
Onda zavisi od vremena kada je sklopljen ugovor. Ja sam imao bez uređaja i bez ugovorne obaveze za 999. Tada je mogla i ugovorna obaveza da se potpiše (za one koji su se plašili da će da poskupe) za istu cenu.
E sad, možda su magovi iz A1 u nekom cenovniku napisali da je 1499, pa imali neprestanu akciju po 999 da bi ljude navukli da potpišu, a pri raskidu obračunavaju cenu od 1499...
 
Nestvatno mi je koliko su ovi iz Vipa prevara/podvala provajder. Letos sam prebacio oca na 65+ paket, reko' imaš neograničene razgovore plus Viber ništa ti drugo ne treba. Danas mi piše majka da mu ne radi net na telefonu, da je dobio poruku da je potrošio internet. I ja ih još tako stare i zbunjene ubeđujem da su nešto pomešali da bih posle video da su ukinuli paket, i verovatno ga prebacili na neki levi. Ko zna koliko će ga rebnuti za potrošene minute.
 
Jel oni to mogu,da prebace na neki drugi paket?Tek tako?Trebalo bi da paket važi dok ne istekne.
 
Ne mogu kad si pod ugovornom obavezom.
U svakom slučaju bi trebali za svaku promenu, kao za promenu cene, da obaveste.
Ovako ispadaju prodavci na nivou Dell Boy-a.

Meni upravo Yettel za poslednji mesec sa 1350 digao račun na 2300. Uplatih , ugovor istekao, pa čemo da razgovaramo..možda i preko druge mreže.
Nestvatno mi je koliko su ovi iz Vipa prevara/podvala provajder. Letos sam prebacio oca na 65+ paket, reko' imaš neograničene razgovore plus Viber ništa ti drugo ne treba. Danas mi piše majka da mu ne radi net na telefonu, da je dobio poruku da je potrošio internet. I ja ih još tako stare i zbunjene ubeđujem da su nešto pomešali da bih posle video da su ukinuli paket, i verovatno ga prebacili na neki levi. Ko zna koliko će ga rebnuti za potrošene minute.
IMG_20221002_225815.jpg
Koliko shvatam, otac i nema mogućnost interneta van Vibera?
*** Obračunski interval za prenos podataka je 1kB. Prenos podataka van Vibera je onemogućen i moguć je aktiviranjem internet dodatka.
 
Poslednja izmena:
U svakom slučaju bi trebali za svaku promenu, kao za promenu cene, da obaveste.
Ovako ispadaju prodavci na nivou Dell Boy-a.

Meni upravo Yettel za poslednji mesec sa 1350 digao račun na 2300. Uplatih , ugovor istekao, pa čemo da razgovaramo..možda i preko druge mreže.

Pogledajte prilog 357926
Koliko shvatam, otac i nema mogućnost interneta van Vibera?
Slazem se sa tobom oko informisanja za bilo kakvu promenu, tu nema rasprave(ako je tako bilo to je dovoljan povod za raskid).
Ovde konkretno nemamo info koja je sad tarifa, da li je za koriscenje Vibera pisalo da je internet potrosen, itd.
Verujem da ce nam Mitar dopuniti informacijama…
 
Onda zavisi od vremena kada je sklopljen ugovor. Ja sam imao bez uređaja i bez ugovorne obaveze za 999. Tada je mogla i ugovorna obaveza da se potpiše (za one koji su se plašili da će da poskupe) za istu cenu.
E sad, možda su magovi iz A1 u nekom cenovniku napisali da je 1499, pa imali neprestanu akciju po 999 da bi ljude navukli da potpišu, a pri raskidu obračunavaju cenu od 1499...
Nisi, imao si ugovornu obavezu na neodredjeno po povlascenoj ceni tj. promociji
 
Narucio iphone 13 u radnji proslog utorka rekli stize u cetvrtak najverovatnije, ne zovu u cetvrtak odem tamo licno kaze krastavac crko kombi a i da nije crko opet ne bi stiglo?? Vratim se opet na kraju se ispostavi da ga nisu ni narucili jer ga nema u toj boji zvace u petak da mi kazu koje boje imaju na raspolaganju pa da narucim taj, zovu u petak kaze ima ta i ta ja uzmem crnu i kaze skoro sigurno u ponedeljak danas opet ne zovu ceo dan.. U medjuvremenu sam zvao call centar vise puta i skontao da svaki agent kaze drugu stvar jedan kaze ima u svim bojama drugi kaze ima crna, crvena, zelena treci ima samo plava cetvrti kaze nema nijedna uopste i evo aj sad ti meni reci da l ovi veze imaju sta rade? Koliko ste vi cekali uredjaj van BGa?
 
@durmitor ne daj u kapitalizmu da te iko 'qetza' za tvoje pare ako mislis da sacuvas dostojanstvo. 🍻
 
Meni ističe ugovor u A1 za 2 meseca, bio sam na intarifi koja mi savršeno odgovarala ali sad mi nekako postalo previše da im plaćam po 1500, jer realno internet i ne trosim toliko kao pre. A nema nijedan slican paket a da je jeftiniji (ne treba mi vise od 10gb neta) ne znam da li ce biti nekih popusta za BF i novu godinu, ali definitivno ću sačekati da mi istekne ugovor. Sta mislite o prelasku u global? Vidim da jedino kod njih ima za nekih 1000 din.
 
Imaš moćni plan u A1, 9GB interneta za 900 dinara.

Sem toga od postpaid-a ima Yettel GoData+ valjda, 15GB interneta, 400 minuta, neograničen SMS i dve aplikacije za 1000 dinara (posle popusta od 50% iz aplikacije, pričalo se na ovom forumu kako ga ostvariti)
 
Je l' može da se uzme tih 25TB ako trenutno imam Zmaja bez ugovora?

Planirao sam da pređem u A1 dok nisam slučajno video da spominjete 25TB.
 
Imaš moćni plan u A1, 9GB interneta za 900 dinara.

Sem toga od postpaid-a ima Yettel GoData+ valjda, 15GB interneta, 400 minuta, neograničen SMS i dve aplikacije za 1000 dinara (posle popusta od 50% iz aplikacije, pričalo se na ovom forumu kako ga ostvariti)
Hvala na informaciji, nisam znao za ove dve ponude, bas ću istražiti malo dublje :)
 
internet paket, odobren dodatni popust jos 25%. Stize racun bez tog popusta, od drugog racuna, zalim se, kazu sve po ugovoru, zalim se, kazu mozda nije povukao sistem, posalju mejl da su pristupili dodatnim proverama i od tada 2 nedelje niko se ne oglasava, bas su profi :)
 
Dodatni popust za produženje, je li misliš na paket od 20gb samo neta?
 
ne treba mi vise od 10gb neta) ne znam da li ce biti nekih popusta za BF i novu godinu, ali definitivno ću sačekati da mi istekne ugovor.
GoData - 250 min / SMS infinity / 10GB za 835 din. Paket 50% cene. Sve sto ne potrosis prenosi se naredna 3 meseca.
 
Žalosno je da nemaština u A1 ima vrednost od par stotina dinara. Jednokratno oduzetih korisniku.
 
internet paket, odobren dodatni popust jos 25%. Stize racun bez tog popusta, od drugog racuna, zalim se, kazu sve po ugovoru, zalim se, kazu mozda nije povukao sistem, posalju mejl da su pristupili dodatnim proverama i od tada 2 nedelje niko se ne oglasava, bas su profi :)
Imao sam skoro slicnu situaciju, dosli smo skoro do 6 meseci pred kraj i onda sam im rekao da vise ne placam jer nisam dobio popust koji je pisao u ugovoru. A svaki mesec sam ih obavestavao. Tek kad sam prestao da placam, trazili su mi ugovor, rekao sam im da je to kranje neozbiljno i da cu ih prijaviti ratel-u sto sam i ucionio. Oni su se napravili jos pametniji pa su sve prosledili agenciji za naplatu dugovanja, da bi im ratel rekao da nisu ispostovali ugovorenu obaveze, te su se posle izvinjavali...
 
^carski

Meni Yettel račun za septembar isporučio 1.10. u visini od 23xx dinara. (sa popustim je bio oko 13xx neki dinar, stari Total 5 ako se ne varam)

Pitam ih : Ugovor je bio zaključno sa 29.9. a vi naplatili ceo mesec po višoj.
Yettel odgovor: Tako je sa svima u poslenjem mesecu.
Ja pitam: Ugovorena cena je na 24 meseca. Zašto bi taj 24. bio drugačiji?
Yettel: Da ali tako je svima...

Platio sam ga čim je stigao, trebalo obnoviti ugovor. Sad ću da se ih cimam za tih 1.000 dinara. , makar i RATEL umešao , jer je meni to dosta kad konvertujem u pivo. 🍻
 
Tako to fukcionise kod njih kao i 30 dana otkaznog roka u Sbb. Banda.
 
Nazad
Vrh Dno