Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Zasto ne bi moglo, nismo bas toliko sugavi😁 Meni je aktiviran automatski, bez pozivanja CC-a, jer imam noviji uredjaj
 
Jel se naplaćuje pozivanje A1 korisničkog centra iz MTS mobilne mreže? I dal ima neki direktni broj za upit prelaska kod njih na mrežu dal nude neke benefite kao što telekom ima broj 733...
 
Poslednja izmena:
Poziv ka A1 korisničkom servisu se iz drugih mreža naplaćuje po standardnom cenovniku - odnosno kao da zoveš bilo koji drugi broj u A1 mreži.
 
Zasto ne bi moglo, nismo bas toliko sugavi😁 Meni je aktiviran automatski, bez pozivanja CC-a, jer imam noviji uredjaj
Mts za zmaj ne da da se aktivira voLTE.
Ima li problema za xaiomi telefonima, masa ljudi se zali da im kasne sms poruke i brlja mreza kada je ovo ukljuceno, doduse to su sve mts korisnici...?
 
Da li u okviru ove A1 Moćne tarife postoji to ograničenje oko korišćenja telefona u hotspot režimu za deljenje interneta sa drugim uređajima. Vidim da pominjete da u drugim tarifama postoji ovo ograničenje. Ovo mi je bitno, pošto radim od kuće i taj 1TB interneta bi dobro došao kao eventualna backup varijanta (za slučaj da mi npr kablovski net otkaže) za RDP na poslovnu mašinu, a RDP za 8 sati može dosta da potroši.... I jel taj TB po punoj brzini (4g) koja može da se ostvari na nekoj lokaciji, ili i tu postoji neko skriveno ograničenje, jel propbao neko kako radi RDP sa tim netom iz Moćne tarife?
 
Nema ogranicenja sa tetheringom u mocnoj tarifi.
 
Da li u okviru ove A1 Moćne tarife postoji to ograničenje oko korišćenja telefona u hotspot režimu za deljenje interneta sa drugim uređajima. Vidim da pominjete da u drugim tarifama postoji ovo ograničenje. Ovo mi je bitno, pošto radim od kuće i taj 1TB interneta bi dobro došao kao eventualna backup varijanta (za slučaj da mi npr kablovski net otkaže) za RDP na poslovnu mašinu, a RDP za 8 sati može dosta da potroši.... I jel taj TB po punoj brzini (4g) koja može da se ostvari na nekoj lokaciji, ili i tu postoji neko skriveno ograničenje, jel propbao neko kako radi RDP sa tim netom iz Moćne tarife?
Samo ne znam da li si upoznat ali tih 1024 GB ti je za 24 meseca vazenja ugovora, ako ih potrosis za tipa mesec dva nema da dobijes vise.
 
Da li u okviru ove A1 Moćne tarife postoji to ograničenje oko korišćenja telefona u hotspot režimu za deljenje interneta sa drugim uređajima. Vidim da pominjete da u drugim tarifama postoji ovo ograničenje. Ovo mi je bitno, pošto radim od kuće i taj 1TB interneta bi dobro došao kao eventualna backup varijanta (za slučaj da mi npr kablovski net otkaže) za RDP na poslovnu mašinu, a RDP za 8 sati može dosta da potroši.... I jel taj TB po punoj brzini (4g) koja može da se ostvari na nekoj lokaciji, ili i tu postoji neko skriveno ograničenje, jel propbao neko kako radi RDP sa tim netom iz Moćne tarife?
Prosečno imaš 42.6GB mesečno. Naravno, možeš 2 meseca da trošiš po 100GB a 3 po 6.5 GB, nije fiksna mesečna kvota već važi taj TB u toku cele UO. Nema ograničenja kako ćeš da trošiš net.

Ako ti do poslovne mašine prolazi kroz SOX saobraćaj, ping ti je 30ms + kolko imaš na samom netu na poslu. Trebalo bi RDP da radi dobro.
 
Jel to račun za april stigao ranije?
 
Uz Mocnu tarifu vaze i ukupni dodaci od 177+GB za jednokratnih 3000 dinara. Malo li je...

2022-04-22_23-19-43.png
 
Да ли се уз Моћну тарифу добија промоција од 6 месеци за 1 рсд за претплату за нове кориснике и када се купује телефон (наравно, рата за телефон се регуларно плаћа све време)? Добијам опречне одговоре од радника А1 на то питање.
 
Od njih, nikad' , nećeš ni dobiti relevantan odgovor.
Oni su tu da zbunjuju masu.
 
Да ли се уз Моћну тарифу добија промоција од 6 месеци за 1 рсд за претплату за нове кориснике и када се купује телефон (наравно, рата за телефон се регуларно плаћа све време)? Добијам опречне одговоре од радника А1 на то питање.
Dobija se, za prvih šest meseci plaćaš samo ratu telefona.
 
Хвала на одговору, тако су ми рекли и у контакт центру, али у две различите пословнице сам добио одговор да не може
 
Da li neko ima neku email za kontakt korisnickom servisu?
Kad pokusam preko sajta i kad biram opciju za kontakt trazi mi neku korisnicku lozinku koju nemam.
Tamo pise da se posalje JMBG na 1269 ali kad posaljem nista mi ne stize.
 
Jel postoji opcija odustajanja od ugovora u roku od 15 dana nakon prenosa broja iz druge mreže, pošto A1 usluga mi nije srazmerna kvalitetu MTS usluge, i pola stvari mi ne funkcioniše, tipa voLTE, sms poruke od banke itd...
 
Jel postoji opcija odustajanja od ugovora u roku od 15 dana nakon prenosa broja iz druge mreže, pošto A1 usluga mi nije srazmerna kvalitetu MTS usluge, i pola stvari mi ne funkcioniše, tipa voLTE, sms poruke od banke itd...
Vidis to i mene zanima jer cu najverovatnije da predjem u A1 sa Mtsa. Samo ne znam koje je cimanje upravo oko mobi bankarstva
 
U vecini banaka u m ili e aplikacijama imate mogućnost da prosaljete porukubanci mislim da je to najjednostavniji način da obavestite banku o tome.
 
Jel zna neko uopšte kako funkcioniše sa porukama posle promene broja. Meni uopšte nije bilo nikakvih problema niti sam morao javljati ikome da je promenjen operater... Ne znam da li je instant promenjeno ali poprilično nedugo nakon promene je sve radilo najnormalnije...
 
Ja sam imao problem u Posti dok u banci ne, nisu mi stizale sms poruke iz Poste za pakete, one da ocekujem paket... i uplate preko poste.
Dok iz banke su stizale poruke o uplata
 
Imam ugovor sa mts-om do 15 maja. Daju li neki popust na intarifu za prelazak sa druge mreze? Ako neko ima broj nekog agenta prodaje u A1 bio bih zahvalan....?
 
Bolje uzmi Moćnu tarifu,za nove članove 1500rsd.
 
Posto mi istice vec drugi ugovor i za nekih mesec dana treba da ga obnovim. Da li se moze na neki nacin ili foricu dobiti neki dodatni popust sem ovoga sto oni vec kao nude?
 
Moj drug ima NEO 3. Želeo bi da pređe na Moćnu tarifu i rekli su da ne može da pređe na promo cenu već samo punu cenu (razlika 900 prema 200din).
Ima li šanse nešto da se uradi?
 
Ako je pred kraj UO, moze 3 meseca ranije da potpise novi ugovor.
 
Dva dana pokušavam da obnovim ugovor online i stalno negde na pola procesa mi iskoči ovo:

Untitled.png
 
Nazad
Vrh Dno