Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Prestani da zoves i posalji mail, napisi sta hoces i pitaj kako/gde to da uradis posto botovi u poslovnicama i call centru nemaju pojma.
Ovo potpisujem, Bold crveno u sve caps lock-u. Uvek,kada pozovem, dobijem kontra informaciju od informacije koju sam čuo od njene koleginice. Oni ne piju svi iz iste flaše.
 
@nemanjabgd84
Tek tako ti dali da raskines novi i stari ugovor i platiš samo 1500, i sad si slobodan?
Nije ni kod drugih bolje uvek daju više novim korisnicima. Stari korisnici tek kad podnesu zahtev za prelazak u drugu mrežu dobiju neku povoljniju ponudu.
Ja kao stari korisnik (6god. u Vip-A1) sam podne zahtev za prenos broja u drugu mrezu (Globaltel), bez problema su mi to omogucili. Niko me nije kontaktirao iz A1.
 
Druze nisi ti mako iz A1... Sad si pobegao iz A1 u A1 u tudjoj reziji (punis dzep Zeljku Mitrovicu), ista mreza... Od 2 zla, izaberes gore...

No izvinjavam se, samnom nesto nije uredu...
 
Vlasnik je Globaltela!

Edit:
Globaltel virtuelni operater koristi A1 mrezu.
 
Zovu me skoro svaki dan iz ove firme sto nude ugovore na prepaid broj. Jedno 5 brojeva se konstatno vrti mogu ti proslediti, i nude intarifu za 500 dinara. I jos nesto za 1000-2, to sam zaboravio.

Trenutno koristim normalnu intarifu za 1000, verovatno cu uzeti ovu za 500, kad istekne ugovorena obaveza za 5 meseci.
 
Zovu me skoro svaki dan iz ove firme sto nude ugovore na prepaid broj. Jedno 5 brojeva se konstatno vrti mogu ti proslediti, i nude intarifu za 500 dinara. I jos nesto za 1000-2, to sam zaboravio.

Trenutno koristim normalnu intarifu za 1000, verovatno cu uzeti ovu za 500, kad istekne ugovorena obaveza za 5 meseci.
Meni da proslediš ?
Neka,hvala.
Kada bude delio džabe i tada ću razmisliti 3 puta.
 
@Syntaur Nisam mislio za prelazak u globaltel. Delimo isto misljenje za pinkicastog.

Mislio sam na preprodavce za A1.
 
Druze nisi ti mako iz A1... Sad si pobegao iz A1 u A1 u tudjoj reziji (punis dzep Zeljku Mitrovicu), ista mreza... Od 2 zla, izaberes gore...

No izvinjavam se, samnom nesto nije uredu...
Mozda nisam, ali dosta vise dobio za manje para. Meni dovoljno da promenim samo ime iste mreze.
 
Da li A1 daje dodatne popuste kada se prelazi iz druge mreze kod njih? Govorim o intarifi bez uredjaja?
 
Da li A1 daje dodatne popuste kada se prelazi iz druge mreze kod njih? Govorim o intarifi bez uredjaja?
Koliko vidim ovo im i dalje stoji na sajtu za preletace xD
 
Ljudi, pre mesec dana sam potpisao ugovor, neo 15, nisam hteo da prenesem broj iz mts-a, vec sam uzeo novi. Dali su mi 6 meseci za dinar.
 
@petar pan koju si tarifu koristio u A1? Malo čudno da te nisu zvali...
Iz a1 /vip, retko kada i koga su i zvali. Iskustva iz 2018.i 2020., 2021.isto kao kolega iznad, samo vidim na kartici vipa nema mreže.
Različite tarife, neke sa uređajima, neke bez, neke postpaid internet... Raspon potrošnje po 1 broju od 1000 do 4000.
 
Cene za fizička lica, kod mobilnih operatera, su uvek izražene SA PDV.
Cene za pravna lica budu bez PDV.
 
Koliko vidim ovo im i dalje stoji na sajtu za preletace xD
Mom drugu su dali 6m a presao je iz telenor mreze. Moguce je da za vece pakete daju i vece popuste, on je uzeo neki neo paket. Mislim da je neo 15.
 
Mom drugu su dali 6m a presao je iz telenor mreze. Moguce je da za vece pakete daju i vece popuste, on je uzeo neki neo paket. Mislim da je neo 15.
Verovatno je to pretvorio u mesece jer je sad NEO15 na 'akciji', odnosno 500 dzidza jeftiniji od standardne cene, pa mu to dodje 6m besplatno. Bar je meni takav utisak, mada su moguce dobili neke povoljnije uslove jer se svi nazalost grabe samo za nove korisnike(nebitno da li je mobilni ili kablovski operater isto je kod svih).
Zato svako kad mu istekne ugovorna obaveza treba da gleda gde mu je najisplativije, slicni su to kvaliteti mreze svuda. Not great, not terrible.
 
Pokušavam da platim račun preko linka u mailu, ali kaže
"Račun nije pronađen ili je već plaćen.", a zakleo bih se da ga nisam platio.

Na tom računu je pola meseca, pošto se od polovine meseca taj broj više ne vodi na moje ime, a druga polovina meseca je već plaćena. Možda se zato zbunio?
Na portalu ne vidim prethodne račune i njihov status, verovatno zato što su vezani za broj ugovora, ali sam se uredno ulogovao sa mojim starim pdoacima.
 
Ovo bogami nije malo neta.. 15 gb za slobodnu potrošnju + neograničeno za 8 aplikacija, od čega su IG i Tiktok ogromni potrošači gb. Za one koji intezivno koriste ove mreže mislim da je ovo maltene flat internet (ako izuzmemo korišćenje youtube).
plus Deezer nalog sa neogranicenim netom na 2 godine i hopster na godinu dana. Definitivno najbolja ponuda u ovom trenutku. Naravno ako izuzmemo Soko tarife sa neogranicenim netom i aplikacijama Iris go, NBA, Deezer, Apollon jer su cenovno daleko iznad Neo 15 ali i nude mnogo vise usluga po jednoj ceni.
 
Moja majka je dobila sličnu pondu 12 meseci po 1 dinar, pre dve godine. Samo su je nazvali i ponudili joj.
 
Obnovio ugovor sa ovom tarifon NEO15 za 1499 din. ali naravno nisam video da su mi uvalili i net zastitu, malopre pogledao ugovor i imam sta da vidim, kako to da deaktiviram, kad mi aktiviraju NEO 15 sledeceg meseca pa da deaktiviram u aplikaciji ili da ih zovem da im se nacestitam, malo dzukaci da precute i uvale. Jos svratio do poslovnice jer nista nema online ako narucis ugovor, ranije bio dodatni 1 GB sad nema nista pa mi ajd bilo usput u poslovnicu.
 
I ja sam obnovio ugovor sa NEO15. Sta je ta net zastita ?
 
A1 Net protect je neka njihova glupiost koja te stiti od "zlonamernih" sajtova itd...
 
Nazad
Vrh Dno