Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Tako je, nisam ni primetio, međutim pozivi ka A1 prolaze, kao i svi dolazni pozivi. A mts mi radi bez problema, mada i tu postoji bug. Prolaze mi svi pozivi u mreži, ali neće neki ka A1. Bitno mi je da radi u mts-u, A1 mi služi ionako kao data broj Neo Neo max.
Ali mi je neshvatljivo da prodaju uređaje, a njihova mreža ne podržava volte za iste te uređaje🙄
Apple nije verifikovao nijednu srpsku mrezu da radi volte, tako da.... kad srede to sa Apple, radice (onako kako treba da radi, ne polovicno)
 
Meni radnica u call centru rece: "Iskljucite volte ako imate los signal". Ja rekoh da mi nije ukljucen jer ne radi. Kaze ona: "Radi, radi."

Pojma nemaju ni sta pricaju ni kako da rade troubleshooting.

A povodom problema, jos se ne javljaju, ali cu pisati update ako bude necega. Nadam se da ce ih Ratel pogurati, mada su mi i oni neozbiljni skroz.
 
Generalno radi ,ali ne mogu da vide pojedinačno da li radi. Od šume se ne vidi drveće.
 
Kako Vam se cini ova nova promocija sa Ponesi Net-om, Da li ako prebaci korisnik broj u A1 mrezu, moze da koristi te dodatne GB na tom prenetom broju?
Da li moze da se uz ovu promociju uzme i telefon?
 
Ja sam uzeo samo Ponesinet, dobio 6 meseci po dinar, popust na pretplatu od 299din tako da 18 meseci plaćam 500din,mifi modem i 1Tb interneta. Naravno i 20Gb koji idu uz ovaj paket i koji se prvo troše. Sve to izađe okp 9000din za dve godine a samo modem na KP košta 5000din....U decembru mi ističe ugovor u mts, planiram da prenesem broj u Telenor i uzmem 50% popista za paket koji će da mi služi za razgovor i sms poruke.
 
OK za Telenor, ali moje pitanje je da li internet koji se dobija sa Ponesinetom moze da se koristi thetheringom sa tog tableta i na telefonu koji je prenet u A1 mrezu?
 
Zbog čega ne bi mogao da radi teathering bez obzira da li je broj prenet? Ja Ponesinet karticu držim u telefonu i teathering radi bez problema.Prvenstveno sam i uzeo ovaj paket da bi mi kartica bila u telefonu.
Deljeni net je celokupan net iz ovog paketa.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-10-24-19-18-53-317_rs.vipmobile.mojvip2.jpg
    Screenshot_2021-10-24-19-18-53-317_rs.vipmobile.mojvip2.jpg
    99.7 KB · Pregleda: 82
Izvinite za upad u temu, ali ako neko može da mi pomogne oko dileme koju imam. Naime uzeo bih A1 vikend net ali me interesuje
koliku bih brzinu mogao da očekujem na mojoj lokaciji ako je brzina na telefonu 175Mb/s ( bazna stanica je na 800 m vazdušne linije)?
 
Ja sam uzeo samo Ponesinet, dobio 6 meseci po dinar, popust na pretplatu od 299din tako da 18 meseci plaćam 500din,mifi modem i 1Tb interneta. Naravno i 20Gb koji idu uz ovaj paket i koji se prvo troše. Sve to izađe okp 9000din za dve godine a samo modem na KP košta 5000din....U decembru mi ističe ugovor u mts, planiram da prenesem broj u Telenor i uzmem 50% popista za paket koji će da mi služi za razgovor i sms poruke.
Hmm, uz mifi modem je na sajtu cena 1.299, bez modema 799, kako si ovo izboksovao?
 
Hmm, uz mifi modem je na sajtu cena 1.299, bez modema 799, kako si ovo izboksovao?
To je akcija koja se dobija u ekspoziturama A1, nema ništa online. Uslov je da već imaš paket kod njih, to proveravaju.
I da, sa modemom je 799 a sa tabletom je 1299.
 
Da li i A1 ima promociju 50% popusta na paket ako se sa pripejda predje na postpejd kao što ima Telenor?
 
Pogledajte prilog 320108Pogledajte prilog 320109

Nije loša promocija čak i za dual sim telefone ko hoće da uštedi.. Ili kome treba jedina net kartica.

500 din mesečno
20gb svakog meseca
1tb bonus koji se troši kada se potroši tih 20gb, prenosi se iz meseca u mesec dok se ne potroši svih 1tb a 20gb u svakom slučaju ima svakog meseca.. I prvo se to troši pa onda ovih 1tb bonusa.
Prrvih 6 meseci je pretplata 1 din.
Odradio sam isto ovo što i ti. Ali imam jedno pitanje.

Da li informacije u aplikaciji o ponesinet tarifi vidiš preko istog naloga na koji ti se vodi glavni broj ili je potrebno praviti novi nalog za ponesi net tarifu?

Jer ja u aplikaciji be vidim ništa...
 
Potrebno je novi nalog,drugi je broj.
 
Odradio sam isto ovo što i ti. Ali imam jedno pitanje.

Da li informacije u aplikaciji o ponesinet tarifi vidiš preko istog naloga na koji ti se vodi glavni broj ili je potrebno praviti novi nalog za ponesi net tarifu?

Jer ja u aplikaciji be vidim ništa...
Da, rekao sam im da hoću da mi sve bude na App I tako imam, samo izaberem broj
Screenshot_20211025_215538.jpg
 
Danas sam podigao neo3 +prenesi net+tablet+mifi ruter. Za 1800 din. Tablet ko tablet, posto je za mog oca njemu to nije sporo, osnovni model. Otvara yt solidno i neke aplikacije (KP, Polovniautomobili itd). Kamera kao da je 2003 godina ali sta ocekivati. Baterija moze 3-4-5 sati da izdrzi... Ja da nisam dobio sluzbeni broj sa svim neogranicenim (minuti/sms/net) sigurno bih uzeo jos 1. Realno 60ak Gb mesecno nije malo...
 
evo danas prvi put koristim mts tarifu na lokaciji gde sam imao problem sa vip-om.. Sad nikakvih smetnji prilikom razgovora niti problema da se uspostavi veza.. radi 100000% bolje nego vip..
 
Danas sam podigao neo3 +prenesi net+tablet+mifi ruter. Za 1800 din. Tablet ko tablet, posto je za mog oca njemu to nije sporo, osnovni model. Otvara yt solidno i neke aplikacije (KP, Polovniautomobili itd). Kamera kao da je 2003 godina ali sta ocekivati. Baterija moze 3-4-5 sati da izdrzi... Ja da nisam dobio sluzbeni broj sa svim neogranicenim (minuti/sms/net) sigurno bih uzeo jos 1. Realno 60ak Gb mesecno nije malo...
Da li taj net moze da se koristi na telefonu?
Imam mocnu tarifu ali bih presao zbog tableta
 
Dobija se sim kartica i mifi ruter. Ako imas duo sim telefon onda mozes...
 

Prilozi

  • 20211026_101025.jpg
    20211026_101025.jpg
    83.9 KB · Pregleda: 50
  • Screenshot_20211026-101011_Speedtest.jpg
    Screenshot_20211026-101011_Speedtest.jpg
    73.1 KB · Pregleda: 50
To moraš njih da pitaš.Uzeo telefon uz paket?
 
Onda bi mogli da t izađu u susret pogotovo što je ovo skuplji paket koji nameravaš da uzmeš.
 
Nazad
Vrh Dno