Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Meni ovo napiše, s jednim nalogom se logujem bez problema, s drugim nema šanse.
I nije keš, neće ni na kompu. Ovaj drugi hoće i na kompu.
Pogledajte prilog 317749
Мени је тако на једном припејд броју од преноса у ВИП(тадашњи)Ил је до броја који је пренесен(из Глобалтела) или до тел.(Хуавеј)
 
Jel moguce videti listing potrosnje na A1?Ubi se trazeci,ali ne nalazim!
 
Posle prelaska na A1 izbacili su tu opciju. Postoji samo za biznis korisnike.

Glupost. Ja sam to isto tražio.
 
Pisao sam već negde u ranijim porukama, imam Neo Neo max od decembra prošle godine, mesečno potrošim oko 4TB, i nemam nikakvih ograničenja. Od toga mi na hotspot ode oko 500GB mesečno, tako da ja poštujem proceduru iz ugovora :D Trošim više na mobilnom nego na hotspot, i sve je ok 😊
Da li to znači da 3,5TB mesečno potrošiš na mobilnom ili ti je kartica u ruteru? Ako potrošiš na mobilnom, pretpostavljam da skidaš stvari direktno na mob što je elegantno rešenje da ispoštuješ ugovor :)

Inače, evo ga odlomak iz ugovora koji definiše korišćenje interneta. Neko je pitao u prethodnim postovima.
1632035507884.png
 
pa ako radis tethering potrosnja mobilnog interneta je na tom telefonu koji je hotspot.
ovo jedino da izvadis tu karticu iz telefona i stavis u neki 4G ruter, a sto bi to radio kad ti je telefon "ruter"?
 
Njemu je tethering 500MB. Ostalo nije, zato pitam.
A telefon kao ruter je odličan način da se uništi baterija :)
 
Da li to znači da 3,5TB mesečno potrošiš na mobilnom ili ti je kartica u ruteru? Ako potrošiš na mobilnom, pretpostavljam da skidaš stvari direktno na mob što je elegantno rešenje da ispoštuješ ugovor :)

Inače, evo ga odlomak iz ugovora koji definiše korišćenje interneta. Neko je pitao u prethodnim postovima.
Pogledajte prilog 318065
Potrošim na mobilnom, tj skidam direktno na telefon da bih ispoštovao ugovor. Slažem se da je ubistvo za bateriju, ali pošto telefon menjam svake druge godine, uvek pred istek garancije zamenim bateriju u garantnom roku :) Pretpostavljam da bi onda kartica mogla i u ruter, nakon određenih GB potrošenih na telefonu.
 
Meni sajt proradio ali aplikacija nije jos.
 
@Dakii kod mene je rešen problem. Dva broja sam prebacio na pripejd, a oni su ih i dalje vodili kao postpejd.
 
Kada se ulogujete preko sajta (na kompjuteru) na 'Moj A1' i izaberete 'Paket i potrošnja', da li vam otvara ili samo vrti crveni krug i nikad ne učita?
Ako bi neko mogao da proba, jer kod mene ne učitava tu opciju.
 
^ Otvorio je posle 2 sekunde, pokazuje potrošnju.
Probaj da obrišeš cache.
 
Hvala.
Brisao sam i probao kroz drugi browser i ne radi. Radilo je samo kratko tog dana kada je prenet broj iz Telenora, ali evo sedam dana od toga ne radi. Zvao podršku, agent rekao da će proslediti gde treba da se reši i ništa. Lepa dobrodošlica.
 
Kada se ulogujete preko sajta (na kompjuteru) na 'Moj A1' i izaberete 'Paket i potrošnja', da li vam otvara ili samo vrti crveni krug i nikad ne učita?
Ako bi neko mogao da proba, jer kod mene ne učitava tu opciju.
Meni se to dogadja vec 2 nedelje ako ne i jace, a ni app mi ne radi... Mnogo me smara da idem do njih to da resavam
 
Razmišljam da iskoristim ovo još dva dana da prebacim Telenor broj na intarifu bez ugovorne obaveze za 999. Treba da podnesem zahtjev i onda izmirim dugovanje? Istekao mi je ugovor u toku mjeseca.
 
samo Moje iskustvo,
Posle 20god u mts nisu dali nikakvu pogodnost pa odem u Vip pripeid 300,za moje potrebe OK.
Na 3 broja ona automatska obnova ako imate na A1 racunu nije radila, u poslovnici neka seka nista nije mogla da shvati a kamoli da utvrdi.
Najnoviji zez sa A1 je da na MOM racunu uplatim dan pre isteka novih mesec ali posle 7 dana nestane i 150dinzi sa mog racunai svi minuti(400) mislim da i da nisam platio ne smeju da mi skinu novce sa licnog racuna.
Od sad lopovima placam samo preko banke.
Obratite paznju.
 
Unapred se izvinjama, jer je pitanje blo 10+ puta :(

Ugovor mi ističe u decembru, račun 2.300 dinara.
Svakog dana me zatrpavaju da mogu da obnovim ugovor.
Našao sam šta bih uzeo uz paket od 2.200 dinara

Ako sada potpišem ugovor, plaćam do decembra staru cenu, pa idem 24 meseca na novu? Ili nešto drugačije?
 
Zavisi,da li potpisujes aneks ili novu ugovornu obavezu.
 
Unapred se izvinjama, jer je pitanje blo 10+ puta :(

Ugovor mi ističe u decembru, račun 2.300 dinara.
Svakog dana me zatrpavaju da mogu da obnovim ugovor.
Našao sam šta bih uzeo uz paket od 2.200 dinara

Ako sada potpišem ugovor, plaćam do decembra staru cenu, pa idem 24 meseca na novu? Ili nešto drugačije?
Koliko znam od preseka. U mom slucaju da danas potpisem novi ugovor bi bio 10.septembar, a caletu bi recimo bio 01.septembar.
 
Unapred se izvinjama, jer je pitanje blo 10+ puta :(

Ugovor mi ističe u decembru, račun 2.300 dinara.
Svakog dana me zatrpavaju da mogu da obnovim ugovor.
Našao sam šta bih uzeo uz paket od 2.200 dinara

Ako sada potpišem ugovor, plaćam do decembra staru cenu, pa idem 24 meseca na novu? Ili nešto drugačije?
Nov ugovor počeo bih ti tek od prvog dana preseka.
 
Čekaj, oproste mi 2 meseca ugovorne obaveze?
 
Ugovor mi istice u aprilu 2022 i rekao ajde da posaljem mail posto sam video neke zanimljive cene telefona kod njih. Uglavnom dozvolili su mi da potpisem novi ugovor, sa tim da platim kao jednu mesecnu pretplatu.
Ja sam imao Neo25 i hteo sam da predjem na NeoNeo tu su mi negde sa pretplatom.
Sada jos cekam par meseci za NG ako bude u ponudi neki OP pa da razmislim sta i kako cu. Svidela mi se cena IPH 11 za 32 soma ili Xr za 8 soma.
Nesto sam usao u sektu OP pa mi se ne menja nista osim njega.
Samo da podelim svoje iskustvo.
 
Rekli su mi iz KS da od ponedeljka NEO tarifa više neće biti,nego će izaći nove.
Jel zna neko nešto o tome,koliko će koštati,šta će sadržati?
 
Nazad
Vrh Dno