Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Zar ovo nije isto kao "mesecni plan 1" na pripejdu uz dokupljeni 1GB? A 300 dinara skuplje od te kombinacije.
Jedina razlika je neograniceni Vajber nasuprot 10GB na pripejdu sto nije neka prednost.
Eeee ali prvih 6 meseci za dž. Dobra fora za vezivanje na 24 meseca, za A1, razume se :LOL:
 
Nemaju sluha ovi u a1,a i signal im je ocajan kod nas,tako da sacekam jos ova tri meseca i pakovanje kofera.Nisam nasao nijedan razlog da ostanem u mrezi.
 
Istice mi garancija na telefon koj sam uzemu u a1 hteo bi da odnesem na servis da mi zamene bateriju u begram servis,da li mogu licno da odnesem u servis ili moram u poslovnicu a1 da odnesem da bi oni njima poslali, i koliko dana od prilike ostaje telefon u servisu
 
Zanima me da li mogu da odnesem u Promobi servis ili moram u Begram servis. Ako moze u oba koji servis je bolji da odnesem telefon
 
Nosis u onaj u kom je povoljnija i brza zamena, nema A1 nista s tim, ne reklamiras uredjaj
 
da li baterija spada u garanciju od 2 godine sto imam na telefon,posto sam hteo da zamenim dokle imam garanciju
 
I da i ne, nista te ne kosta da probas ali ne nadaj se previse. Koji telefon je u pitanju?
 
Koliko znam na bateriju je garantni rok 6/12 meseci.I to važi ako je mrtva)neispravna.
E sad ako je tebi oslabila pa bi ti da iskoristiš garanciju za novu bateriju mislim da ne može.
Barem logički,jer svi bi to radili u 24 mesecu.
Palo zdravlje na 90+-% i idem da menjam dok još mogu...
 
Da,ali ako je baterija neispravna.Čisto sumnjam da je ostvariva ako je opalo zdravlje,jer je uredjaj funkcionalan sa istom.
 
Pa ako traje par sati umesto dan-dva neispravna je, ako je malo opao kapacitet onda naravno nije. Zar ne bese neka aplikacija za android koja pokazuje te cikluse i kapacitet kao sto iOS ima fabricki?
 
Pa kao sto je neispravan telefon koji se sam od sebe ugasi ili restartuje kao i onaj koji uopste ne moze da se ukljuci, tako i ovo. Podrazumeva se 5-10-20% gubitaka na par godina ali ne i obrnuto, da ostane 5-10-20%. Ostalo je dobra volja i/ili interna pravila proizvodjaca i servisa
 
Presao sam iz A1 u Telenor mrezu, i ako neko misli da nude nesto kako bi ostali u njihovoj mrezi, vara se. Nisu se cak udostojili ni da pozovu!
Doduse presao sam na prepaid, pa ne znam kakva je situacija ukoliko se prelazi na neku od postpaid tarifa u drugoj mrezi.
 
Ja stvarno ne znam kako oni dele svoje korisnike ali recimo suprugu su zvali 10-tak dana pred istek ugovora i ponudili da ostane na neo 3 za 1099 din. Pre toga je taj isti paket placala 999 din.
 
Zdravo. Želim da uznem ovu moćnu tarifu koja važi samo sad za avgust. Problem je što meni ističe ugovor sad u Septembru pa su mi u a1 prodavnici rekli da moze da se rezerviše preko sajta. To sam i uradeo uneo sam ime i prezime i broj telefona i pisalo je da će me kontaktirati, ali prošlo je nekoliko dana i nisam bio kontaktirana. Da li znate kada bi to moglo da se desi jer ne bih da posle bude da se nisam prijavio. Hvala unapred na odgovoru.
 
Ja stvarno ne znam kako oni dele svoje korisnike ali recimo suprugu su zvali 10-tak dana pred istek ugovora i ponudili da ostane na neo 3 za 1099 din. Pre toga je taj isti paket placala 999 din.
Moja majka isto prošla u julu kad su je zvali. Paket Neo 3 plaćala 999din, evo sad su joj samo za 100 din podigli cenu, naravno telefonski je ostvarila popust preko tog agenta što je samostalno zvao. To će joj biti kad isteknu nove 2 godine ukupno 6 godina u A1 (Vip-u).
Naravno ova cena nije pun račun jer su je pred kraj meseca zvali (26-og jula).
 

Prilozi

  • Screenshot_20210829-204311_Moj A1.jpg
    Screenshot_20210829-204311_Moj A1.jpg
    45.3 KB · Pregleda: 28
Zdravo. Želim da uznem ovu moćnu tarifu koja važi samo sad za avgust. Problem je što meni ističe ugovor sad u Septembru pa su mi u a1 prodavnici rekli da moze da se rezerviše preko sajta. To sam i uradeo uneo sam ime i prezime i broj telefona i pisalo je da će me kontaktirati, ali prošlo je nekoliko dana i nisam bio kontaktirana. Da li znate kada bi to moglo da se desi jer ne bih da posle bude da se nisam prijavio. Hvala unapred na odgovoru.
Ako si već korisnik A1 možeš odmah da obnoviš ugovor(3 meseca od isteka starog) ja sam tako uradio a ističe mi u oktobro.Ta rezervacija je ako si npr.Telenor ili Mts pa ti kod njih ističe UO do kraja ove godine.Znači možeš već sutra bez brige da obnoviš UO za mićnu A1 tarifu.
 
Meni sad ističe u oktobru. Ako me budu zvali reći ću im da mi ponude mesečno 1 dinar na 24 meseci ne bi prihvatio. Toliko sam zadovoljan sa A1.
Ako mi ponude da mi plate... Razmislio bi
 
Da ne čitam unazad, nisam primetio da je bila neka najava ovoga:
A1 Xplore Music by Deezer Family
  • Prvih 30 dana bez naplate
  • Neograničeni internet za Deezer za korisnika glavnog naloga
  • Deljenje Family naloga sa još 5 korisnika*
  • Muzika bez reklama
  • Mogućnost povezivanja 13 različitih uređaja
  • Flow, SongCatcher, Discovery, Offline mode
799 din/mesečno za ukupno 6 Deezer naloga
 
Ja sam tu mocnu tarifu uzeo u njihovoj poslovnici. Inace skinuto svuda da i dalje ima ta mocna tarifa, pa mi ova rekla da ukidaju 31 avgusta.
Ako zelis nju, idi danas licno, drugacije nema sanse da te kontaktiraju.
 
Čekajte ljudi, pustite "zvanične" cene (sa sajta a i ono što nam šalju poštom, kad smo na <= 3m do obnove /...to se ne računa! 😇

Pre dve godine je bilo: zoveš, tražiš da te kontaktira Servis za brigu o korisnicima i sa njima praviš dil. A dil je: prvi jači paket za 50% cene.

Tako je bilo i to je bilo fer! — Ponuditi nam "viši" NEO (NEO5) za 999. Danas. Toga više nema i NEO 3 im je 1099 din. I to je to? :(

Ma, odj3bacu ih i preneti postpaid broj u Telenor prepaid: Oni (TNR) i dalje pošalju SMS svakom prepaid korisniku (za ~7 dana), pa i nama koji prenesemo, da su mu svi Total paketi dostupni upola jeftinijie? /je l zna neko, to mi je krucijalano.

Ako šalju taj SMS & ako mogu u prvih mesec dana da preneti prepaid pretvorim u Total /2 (upola jeftinije): Goodbye A1, welcome TNR. Neki Total paket za hiljadarku i ćao. (Možda "Total 5", ne znam.)

PS. U MTS ne bih. Iz političko-moralnih razloga. 😂 ali istina.
Stvar izbora & stava prema njihovoj poslovnoj /medijskoj/ strategiji /expanziji/ — na naš račun tj. račun svih građana. 👎
 
Poslednja izmena:
Pre dve godine je bilo: zoveš, tražiš da te kontaktira Servis za brigu o korisnicima i sa njima praviš dil. A dil je:
Neki jaci paket za 50% cene. Tako je bilo i to je bilo fer. Ponude "viši" NEO (bio bi 5) za 999, na primer.
To je bilo u mtsu a ne u VIpu
 
Čekajte ljudi, pustite "zvanične" cene (sa sajta a i ono što nam šalju poštom, kad smo na <= 3m do obnove /...to se ne računa! 😇

Pre dve godine je bilo: zoveš, tražiš da te kontaktira Servis za brigu o korisnicima i sa njima praviš dil. A dil je: prvi jači paket za 50% cene.

Tako je bilo i to je bilo fer! — Ponuditi nam "viši" NEO (NEO5) za 999. Danas. Toga više nema i NEO 3 im je 1099 din. I to je to? :(

Ma, odj3bacu ih i preneti postpaid broj u Telenor prepaid: Oni (TNR) i dalje pošalju SMS svakom prepaid korisniku (za ~7 dana), pa i nama koji prenesemo, da su mu svi Total paketi dostupni upola jeftinijie? /je l zna neko, to mi je krucijalano.

Ako šalju taj SMS & ako mogu u prvih mesec dana da preneti prepaid pretvorim u Total /2 (upola jeftinije): Goodbye A1, welcome TNR. Neki Total paket za hiljadarku i ćao. (Možda "Total 5", ne znam.)

PS. U MTS ne bih. Iz političko-moralnih razloga. 😂 ali istina.
Stvar izbora & stava prema njihovoj poslovnoj /medijskoj/ strategiji /expanziji/ — na naš račun tj. račun svih građana. 👎
Šalju i dalje, na isti način sam preneo broj u Telenor, prvo prepaid, posle par dana stiže poruka za postpaid uz 50% popusta. Važi za sve pakete, i za Total provereno. Nudili su mi Total 12 za 1500 din, ali sam uzeo GoData+. O kvalitetu mreže ne treba trošiti reči, na mestima kojima najviše boravim (kuća i posao) brzina 4G je bila oko 30 Mbit/s, sada je preko 200 Mbit/s.
 
Prvi mesec besplatno posle 499 rsd.. Uprevodu jedno veliko ništa. U Telenoru imam Deezer za dž.
499 je za jedan nalog. 799 je deezer Family za 6 uređaja.
Svejedno, ok ako neko hoće da plaća i/ili deli sa nekim a na vip-u je.
Bezveze što nije uključeno ni u jedan paket.
 
Ja stvarno ne znam kako oni dele svoje korisnike ali recimo suprugu su zvali 10-tak dana pred istek ugovora i ponudili da ostane na neo 3 za 1099 din. Pre toga je taj isti paket placala 999 din.
Isti slučaj kod mene. Razumem ih, cene ce ići gore (na više) tako da će supruga biti na dobitku (videćemo cenu paketa nakon poskupljenja).
Samo što su mene obavestili 2 meseca ranije, ugovor mi ističe krajem oktobra.
 






Kako vama radi A1 sajt tj app?
Meni bas lose. Preko ovih sajtova za testiranje isto pokazuje lose, sada sam im poslao email ali ako imate slican problem pisite im jer ocigledno im je sistem "dok se vise njih ne zali sve je to ok".
Klasika iz call centra kazu da je sve ok ali imaju obavestenje da imaju previse poziva ... pa da radi sajt i app kako treba ne bi imali toliko poziva 😅

Ako nije za ovu temu neka prebace moderatori gde treba.
 
Za ios mi ne radi uopšte. Do pre dva ili tri dana je radila normalno. Na androidu radi.
 
Istice mi ugovor 17.9 placam i paket neo 12 i telefon na rate.Da li placam za ceo mese septembar racun ili samo od 1 do 17.9 dokle traje ugovor.I da li bi morao platiti unapred racun za septembar Ako bi uzeo novi paket i novi telefon pre isteka ugovora.Hvala
 
Nazad
Vrh Dno