Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

@jabree mislim da je to proslogodisnja akcija ima i na moto podforumu tema o tome iz maja 2020.
Juče sam otišao do lokalne vip radnje, pitao i prodavacica je bila u čudu, isto kao to je biilo pre, rekoh video sam na sajtu, cura proveri i kaže izgledada još aktuelno probaću da poručim.... danas mi stiže obaveštenje da sutra odem da preuzmem telefon i tv i obnovim ugovor, tako da ukoliko još nekome ovo odgovara 2899 din neo5 neki 32" philips tv i motorola g8 😊
 
uzeo sam A1 pripaid karticu pre 2 nedelje..i sluzi mi samo za internet...da li kad istekne onih prvih mesec dana mogu da nastavim da koristim samo ove besplatne dodatke narednih mesec dana? ako ne uplatim dodatni kredit? posto mi se jednog gigabyta mesecno ne treba nista drugo na tom broju
 
uzeo sam A1 pripaid karticu pre 2 nedelje..i sluzi mi samo za internet...da li kad istekne onih prvih mesec dana mogu da nastavim da koristim samo ove besplatne dodatke narednih mesec dana? ako ne uplatim dodatni kredit? posto mi se jednog gigabyta mesecno ne treba nista drugo na tom broju

A1 prepaid mesecni planovi

Moras svaki mesec uplatiti 300 ili 600 dinara, trajanje mesecnog plana ti je 30 dana. Ja to sve kontrolisem preko njihove android aplikacije :) Ako se ne varam moras imati aktiviran mesecni plan ukoliko zelis koristiti dodatke :)

Ah evo:

Dodaci samo uz Mesečni plan za 99 RSD​

Dodatke mogu da koriste samo korisnici Mesečnog plana 300 i 600, ne važe za nove korisnike koji imaju aktiviran besplatni Mesečni plan 300.
 
Uzeo sam danas Motorolu g8 i tv. Do sad sam čačkao tel, i uporedjivao sa mojim xiaomi note 8 pro, moto g8 ima 4gb rama a moj xiaomi 6 a nekako mi se čini da motorola osetno fluidnije radi. Nisam očekivao za ovaj novac da je ovako dobro telefonce. Ko se dvoumi neće da pogreši, jedino kamera je slabija od rn8 pro ostalo kao da imam malo bolji tel.
Tv nisam stigao da otvaram ide na poklon 😁
 
Philips 32" 32PHS5505/12 Ima dvbt2 i dvs2 tjuner i veoma brzo radi danas sam ga odneo na poklon i namontirao.
 
Da li i dalje postoji opcija kao ranije u Vipu "Dođi i probaj"? Uzeo bih na par dana cisto da vidim kako funcioniše na vikendici ali vidim da na sajtu nema nigde te opcije u ponudi.

Da li je neko uzimao u skorije vreme?
 
Nema. Uzmi prepaid za 300 kinti. Dobije 100 min, neoganiceno mreza i 1GB net + ove drustvene mreze gratis, sve to mesec dana
 
Juce me A1 bukvalno izludeo jer traze da im se uplati iznos jedne mesecne pretplate za obnovu ugovora (citaj pokloni). Nije mi do novca ali kako sam njihov dugogodisnji korisnik vredja me to i danas ih kontaktiram sa pitanjem koliko je para potrebno da se lepo pozdravimo tj da raskinem ugovor. Preostalo mi je 6 meseci do kraja ugovora. Paket NEO 3 + rata za telefon 950 din, ukupno mesecno 2650 din. Na pitanje koliko novaca da se rastanemo, dobijem odgovor, ukupno 6850 din.
Zna li neko u cemu je fora jer 6 meseci do kraja ugovora puta mesecna pretplata od 2650 din nikako ne iznosi skupa 6850din vec dosta vise? Hvala
 
Juce me A1 bukvalno izludeo jer traze da im se uplati iznos jedne mesecne pretplate za obnovu ugovora (citaj pokloni). Nije mi do novca ali kako sam njihov dugogodisnji korisnik vredja me to i danas ih kontaktiram sa pitanjem koliko je para potrebno da se lepo pozdravimo tj da raskinem ugovor. Preostalo mi je 6 meseci do kraja ugovora. Paket NEO 3 + rata za telefon 950 din, ukupno mesecno 2650 din. Na pitanje koliko novaca da se rastanemo, dobijem odgovor, ukupno 6850 din.
Zna li neko u cemu je fora jer 6 meseci do kraja ugovora puta mesecna pretplata od 2650 din nikako ne iznosi skupa 6850din vec dosta vise? Hvala

Ako si resio da raskines ugovor trazi napismeno da ti poslaju tu cifuru otidji plati to i zavrsi sa njima. Ko ih j... kada ne znaju da racunaju.
 
Oni znaju, vi ne znate
Juce me A1 bukvalno izludeo jer traze da im se uplati iznos jedne mesecne pretplate za obnovu ugovora (citaj pokloni). Nije mi do novca ali kako sam njihov dugogodisnji korisnik vredja me to i danas ih kontaktiram sa pitanjem koliko je para potrebno da se lepo pozdravimo tj da raskinem ugovor. Preostalo mi je 6 meseci do kraja ugovora. Paket NEO 3 + rata za telefon 950 din, ukupno mesecno 2650 din. Na pitanje koliko novaca da se rastanemo, dobijem odgovor, ukupno 6850 din.
Zna li neko u cemu je fora jer 6 meseci do kraja ugovora puta mesecna pretplata od 2650 din nikako ne iznosi skupa 6850din vec dosta vise? Hvala
Ne placa se 6 pretplata nego 6 razlika izmedju pune i pretplate s popustom. A to sto ti traze 1 pretplatu za prevremenu obnovu je zato sto toliko i kosta https://a1.rs/upload/documents/cene/Postpaid.pdf
Naknada za obnovu ugovorne obaveze u periodu od 18. – 20. meseca***** tekuće ugovorne obaveze za pretplatnike tarifnih paketa Klasik, NEO, интарифа, 65+ jednak je visini jedna mesečne pretplate za tarifni paket koji pretplatnik trenutno koristi bez popusta.
 
Oni znaju, vi ne znate

Ne placa se 6 pretplata nego 6 razlika izmedju pune i pretplate s popustom. A to sto ti traze 1 pretplatu za prevremenu obnovu je zato sto toliko i kosta https://a1.rs/upload/documents/cene/Postpaid.pdf
Prijatelju, nemam ja popust na pretplatu. Pun iznos pretplate je u pitanju. Plus uredjaj na rate.
Sto se tice tog jednog iznosa pretplate za obnovu ugovora to im ne dam, ne poklanjam im, nicim me zaduzili nisu, bolje bi bilo da vrate moje racune godinama unazad pa da pogledaju koliki su iznosi bili, drugacije bi se poneli. Znam da je to tako kako je i nema ispravke, ali zato Bogu hvala postoji raskid. U ozbiljnijim zemljama ovakve pljacke, tipa poklonite nam jednu pretplatu da bi nastavili da nam placate na dalje, bi bile najstroze kaznjenje. Svakako, nije do para, ne dam iz principa.
 
Naravno da nije u pravu.
Prijatelju, nemam ja popust na pretplatu. Pun iznos pretplate je u pitanju. Plus uredjaj na rate.
Sto se tice tog jednog iznosa pretplate za obnovu ugovora to im ne dam, ne poklanjam im, nicim me zaduzili nisu, bolje bi bilo da vrate moje racune godinama unazad pa da pogledaju koliki su iznosi bili, drugacije bi se poneli. Znam da je to tako kako je i nema ispravke, ali zato Bogu hvala postoji raskid. U ozbiljnijim zemljama ovakve pljacke, tipa poklonite nam jednu pretplatu da bi nastavili da nam placate na dalje, bi bile najstroze kaznjenje. Svakako, nije do para, ne dam iz principa.
Ako nemas popust, onda ti je to zbog telefona uz ugovor. A ne mozes ti da neces da "poklanjas" i da to nazivas "pljacka" jer si na to pristao tj. potpisao.
 
Naravno da nije u pravu.

Ako nemas popust, onda ti je to zbog telefona uz ugovor. A ne mozes ti da neces da "poklanjas" i da to nazivas "pljacka" jer si na to pristao tj. potpisao.
Nisi me dobro razumeo. Nista ja potpisao nisam, pogotovo ne poklon (citaj pljacku) iznosa jedne pretplate zbog obnove ugovora pre vremena. Umesto da oni meni, svima koji se odluce, da produze ugovor, daju neku pogodnost, oni od mene traze da ih castim za to sto cu se vezati jos 24 meseca. Jel mene neko zeza? Ne dam iz principa. Imam vremena da se odlucim do pred sledeci presek da li cu telenor ili mts a A1 neka se cesa. Sa takvom politikom prema starim korisnicima daleko ce dogurati.
 
Nisi ti dobro razumeo tj. ko ti kriv sto ne citas sta potpisujes. A potpisao jesi. A isto te ceka i u telenoru i u mts (ili ogranicenje pre kog ne mozes da obnovis ili doplata)
 
Antena ne pisi kojestarije, gde to ima da placas dodatnu predplatu za obnovu ugovora. Eto ja na primer imam pravo kod mts-a tri meseca ranije da potpisem novi ugovor po povoljnijim uslovima. Gde to ima da za obnovu prevremeno ugovora moras da platis jednu predplatu. Nego je to APP fora.
 
Pa onda nam ti stucnjak kazi zasto coveku traze jednu dodatnu predplatu? Ako je sve po zakonu na konto cega neko da plati nesto vise ako ne mora.
 
Pa jel ne vidis da sam ostavio i link i izvukao to sto se odnosi na njega?
 
I to je samo kod njih uslov jer takav uslov nema kod mts-a a za telenor ne mogu da tvrdim jer nisam njihov korisnik.

A to sto a1 trazi je ravno bezobrazluku i nista vise.
 
Bezobrazluk ili ne, to je potpuno nebitno. Bitno je da je to uslov i da ste na to pristali potpisivanjem ugovora. Kod mtsa mozes da dubis na glavi 6 meseci pre isteka, dzaba
 
Juce me A1 bukvalno izludeo jer traze da im se uplati iznos jedne mesecne pretplate za obnovu ugovora (citaj pokloni). Nije mi do novca ali kako sam njihov dugogodisnji korisnik vredja me to i danas ih kontaktiram sa pitanjem koliko je para potrebno da se lepo pozdravimo tj da raskinem ugovor. Preostalo mi je 6 meseci do kraja ugovora. Paket NEO 3 + rata za telefon 950 din, ukupno mesecno 2650 din. Na pitanje koliko novaca da se rastanemo, dobijem odgovor, ukupno 6850 din.
Zna li neko u cemu je fora jer 6 meseci do kraja ugovora puta mesecna pretplata od 2650 din nikako ne iznosi skupa 6850din vec dosta vise? Hvala
Ako su ti na to odgovorili pismenim putem tj mail ili sms onda je to extra cifra za raskid i iskoristi je ako želiš da promeniš operatora.
 
Ako su ti na to odgovorili pismenim putem tj mail ili sms onda je to extra cifra za raskid i iskoristi je ako želiš da promeniš operatora.
Odgovorili mi na tviteru ali sam poslao upit na mail pa bi trebalo danas da dobijem odgovor. Na tviteru tvrde da je to konacna cifra, obuhvacene sve preostale pretplate i rate za uredjaj. Svakako, sacekacu odgovor na mail pa ako je isto raskidam. Menjam operatera, to obavezno. Ne kazem da su drugi bolji, pogotovo mts, ali u A1 sam godinama, racuni su vecinom bili dosta dobro iznad pretpale, ne secam se kada sam zadnji put platio racun a da nije isao bar 1500din preko pretplate, sve uredno placeno uvek, jednom se nije zakasnilo sa placanjem, a oni mi traze sada da im poklonim iznos jedne rate da bi se odobrovoljili da mi produze ugovor. Ej, da im platim to sto cu se obavezati na jos vecu tarifu 24 meseca + 6 meseci koje je preostalo do kraja ove ugovorne. Ne kazem, to su njihovi uslovi, imaju pravo da ih postavljaju, ali imam i ja prava da raskinem ugovor, jer ovo je vredjanje klasicno i klasicna pljacka. Pa neka se cesaju sto sam ih napustio posle toliko godina. Mada briga njih, kao i ostale operatere. Zaradjuju oni itekako u Srbiji na korisnicima sa ogromnim cenama za minimalnu ponudu i kvalitet mreza.
 
Odgovorili mi na tviteru ali sam poslao upit na mail pa bi trebalo danas da dobijem odgovor. Na tviteru tvrde da je to konacna cifra, obuhvacene sve preostale pretplate i rate za uredjaj. Svakako, sacekacu odgovor na mail pa ako je isto raskidam. Menjam operatera, to obavezno. Ne kazem da su drugi bolji, pogotovo mts, ali u A1 sam godinama, racuni su vecinom bili dosta dobro iznad pretpale, ne secam se kada sam zadnji put platio racun a da nije isao bar 1500din preko pretplate, sve uredno placeno uvek, jednom se nije zakasnilo sa placanjem, a oni mi traze sada da im poklonim iznos jedne rate da bi se odobrovoljili da mi produze ugovor. Ej, da im platim to sto cu se obavezati na jos vecu tarifu 24 meseca + 6 meseci koje je preostalo do kraja ove ugovorne. Ne kazem, to su njihovi uslovi, imaju pravo da ih postavljaju, ali imam i ja prava da raskinem ugovor, jer ovo je vredjanje klasicno i klasicna pljacka. Pa neka se cesaju sto sam ih napustio posle toliko godina. Mada briga njih, kao i ostale operatere. Zaradjuju oni itekako u Srbiji na korisnicima sa ogromnim cenama za minimalnu ponudu i kvalitet mreza.
A drugi to ne rade ?
 
Pa i u A1 imas pravo 3 meseca ranije da potpises bez doplate. Jeste vi lenji, skroz nepismeni, funkcionalno nepismeni, infantilni, razmazeni ili samo bezobrazni?
Ovo je jedino tacno. Sve pre ta tri meseca mora da se doplati razlika za svaki mesec u visini rate.
 
A zasto covek , kada vec razgovara sa sluzbenim licem, ne bi postavio pravo pitanje na pravom mestu? :unsure:

@Him
 
Nazad
Vrh Dno