Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Aaaa, izgleda, slicni nickovi :)
Pardon, uzivaj u prodaji neta :D
 
Zajrbace vas ja sam s Nove prešao na Neo baš sam pisao o tome.... kad sam prešao na Neo app mi pokazivala 2+2 gb neta..... kad sam počeo tih 2gb drugih da trošim direktno nakačivalo pare na zaduženje.... sva sreća pa sam odmah primetio na 500-600 din..... i na kraju nisu mi odbili iako sam zvao KS platio sam bio sam u nekoj gužvi i tako im to prođe nekažnjeno ovaj put.....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Došao update aplikacije za iOS, sad može u aplikaciji da se uključi / isključi usluge sa dodatnom vrednošću
0f38ea448b6a84dd61de7b745f8bb383.jpg



Dodali su još i widgete i otisak prsta da se koristi za pristup.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Promenjene su Vip onlajn tarife
Vip online 9(GB) 599/999
Vip online 19(GB) 999/1399
Vip online 48(GB) 1399/1999
Izgleda nema više Vip online 3 po ceni 290 rsd, šteta.
 
Hmm. Ove 19/48 tarife nemaju sada nikakvog, ali nikakvog smisla, pored KucniNet/Home paketa, osim ako neki uredjaj nije bas bas isplativ uz njih. Isto vazi i za Online 9 u stvari, uz uredjaj (uredjaj mora biti bas isplativ).
Izgleda da je Online 3 bila previse dobra opcija ;) (+hoce Tln da nas skloni sa tarifa ispod 5e pa potplatio VIP ^^)

@Ivan, e na ovo sam mislio:
iPhone 8 64GB, 80.000 (*79.500) uz Neo 2. S8 83.000 uz Neo 2. Nije razlika kako je izgledalo na pocetku :) Ali S8+ 95.000 uz Neo 2 - primetno skuplji Samsung sada od Apple-a.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
@Ivan, e na ovo sam mislio:
iPhone 8 64GB, 80.000 (*79.500) uz Neo 2. S8 83.000 uz Neo 2. Nije razlika kako je izgledalo na pocetku :) Ali S8+ 95.000 uz Neo 2 - primetno skuplji Samsung sada od Apple-a.

Zaboravio si samo sto S8 mozes prodati za 500-520e, a iPhone 8 mozes prodati za 730-750e.

S8 je vec 6-7 meseci star model, a iP8 je star koliko ni mesec dana. :)
 
Nisam ni pominjao pravu vrednost.
Samo to sto je nerealno da je S8 skuplji trenutni od iP8. S7 je bio jeftiniji od iP7 recimo (i dalje je, nekih 6000)
 
Promenjene su Vip onlajn tarife
Vip online 9(GB) 599/999
Vip online 19(GB) 999/1399
Vip online 48(GB) 1399/1999
Izgleda nema više Vip online 3 po ceni 290 rsd, šteta.

Strašno... definitivno su rešili da se okrenu ka dranju za net kao što sam i pretpostavio kada su uveli NEO :mad:
 
NIje dranje za net, nego poskupi najjeftiniji paket samo.

Da ste me slusali zadnjih sedam godina, sada je kasno :)
 
Imam Vip online 3 za 290 din. Nisam shvatio da li već od sledećeg meseca neće moći da se koristi taj paket ili to važi samo za nove korisnike?
Kući koristim kablovski net pa mi ne znači ništa bilo koji drugi paket za mobilni net.
 
Pu ****te, jel moguce da to nisam video. Juce sam potpisao ugovor -.-

EDIT: Jel ovo vazi samo ako se uzima telefon posto ne vidim opciju da se odabere bez telefona?
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Poslednja izmena:
Samo za nove, osim ako ne probaju da forsiraju kao Telenor pre 5 godina, ili VIP pre 3 sto je pokusao svima da poskupi. ALi u tom slucaju ces moci da raskines bez penala. Samo isprati za svaki slucaj :)
 
"Putem online prodavnice potpiši novi ili obnovi postojeći ugovor u bilo kojoj NEO tarifi sa ili bez uređaja i dobijaš dodatni jedan gigabajt za surf svakog meseca, tokom 24 meseca ugovorne obaveze."

EDIT: PRetece me :)
Imas opciju ispod samih Neo tarifa da kliknes "Bez uredjaja". Na mom laptopu bas glupo izgleda, kao da ne postoji ta opcija ako ne prodjes podosta skrolom.
 
Poslao sam im mail. Jos se ta promorcija nigde ne vidi kada se odabere neo paket, sakrili je da mora covek ceo sajt da pretrazuje da bi je nasao.

Uz to, niko mi od zaposlenih nije rekao da postoji mogcunost da se ugovor potpise online. Ni oni iz podrske kada sam ih zvao da ih pitam kada mogu da potpisem ugovor
 
Poslednja izmena:
Ja ih cimao isto, kaže počela promocija 17tog

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Mislim stvarno je glupo sto mi niko od zaposlenih nista nije rekao oko toga, pogotovo sto prelazim sa druge mreze kod njih, i to najvise zbog neta

Nadam se da nece biti problem da mi aktiviraju to jer mi ionako jos nisu aktivirali karticu
 
Poslao sam im mail. Jos se ta promorcija nigde ne vidi kada se odabere neo paket, sakrili je da mora covek ceo sajt da pretrazuje da bi je nasao.

Uz to, niko mi od zaposlenih nije rekao da postoji mogcunost da se ugovor potpise online. Ni oni iz podrske kada sam ih zvao da ih pitam kada mogu da potpisem ugovor
Brže odgovoraju na Twitteru.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Spustili cene iPhone 7 i 7 Plus u odnosu na 8 i 8 Plus, sada su stariji modeli oko 5500 din jeftiniji na NEO 4.
 
Brže odgovoraju na Twitteru.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Bio si u pravu. Odgovorili jutros, tj pitali me za broj koji sam preneo mada videcu sta ce se desiti, posto veceras, tj sutra, 23. treba da mi aktiviraju karticu
 
Poslednja izmena:
Da li VIP naplacuje aktivaciju iMessage i Face Time?
 
Da, tj. naplacuje ti SMS poruku za aktivaciju istih. Sem ako slucajno nemas neki paket za medjunarodne SMS (sto kod nasih operatera mislim da ne postoji iz Srbije, vec samo iz rominga)
 
Vidim da su mi odmah nakucali 15din pa zato pitam, jer sam i sumnjao na to
 
Naplaćuju svi operateri, ne samo VIP.
 
Mts ne naplacuje
 
Nazad
Vrh Dno