Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Miki miki veliki.. ne širi dezinformacije. Ne odnosi se na mrežu već na zemlju, i u zemlji u kojoj ima više operatera nego roming partnera, net će raditi samo na partnerskim operaterima, na ostalim neće. Provereno više puta u praksi.
Verovatno jeste tačno. Znači ostaje nam samo problem zemalja u tranzitu. I jako loseg informisanja korisnika...
Prevodim: 40 zemalja kod preporucenih operatera (nigde ne kažu sta je kod ne preporučenih) To sto su oni aljkavi "i jako dobro pitanje gde su jos aljkavi da slučajno radi" internet kod ne preporucenog operatera po punoj ceni...
Kad tako aljkavo definišu usluge bas me živo interesuje definisanje podesavanje "programera" setera njihovih.
Treće. Da je ovo zemlja da se mozes lako odbraniti od postasti zvanih abnormalne naplate usluga... Za koje niko ziv niti moze dokazati niti objaniti osim tako je u sistemu... Tako da molim lepo. Praksa je pokazala da ljudi nadrljaju na postpaidu. A ja neću da bacam pasulj. Kad ce neka fiktivna zastita da odradi posao ili nece. A zaštita korisnika kod nas je nula... Opusteno korišćenje kao u pred infarktom stanju...
 
Mene se odvalili u roamingu iako sam koristio službenu karticu za data. Posle toga sam poslao mail:
"U skladu sa članom 114 Zakona o elektronskim komunikacijama, zahtevam da se za moj broj XXXXXXXX postavi ograničenje da ukupan mesečni račun ne može da pređe 3000 (tri hiljade) dinara, uključujući sve pretplate i ostale troškove koji mogu da se nađu na računu."
I dobio sam odgovor da je to ograničenje postavljeno. Ne dajte da vas lažu da ne može. Tražite napismeno, ako odgovore da ne može, samo prosledite Ratelu.
 
Prebacio sam sina sa prepaida na postpaid, isto je ugovor na mene, ali ne mogu da ga dodam svom "Moj A1 - sve na jednom mestu" kako piše na sajtu.
Da li treba da se A1 posebno obavesti da mi je ovo drugi postpaid broj i da li je uopšte moguće imati dva broja na jednom računu?
 
Neki clanovi su ranije napisali da moze, ali tek nakon poziva korisnickog centra. Napisi posle tvoje iskustvo, da znamo da li ima nekih promena.
 
Mene se odvalili u roamingu iako sam koristio službenu karticu za data. Posle toga sam poslao mail:
"U skladu sa članom 114 Zakona o elektronskim komunikacijama, zahtevam da se za moj broj XXXXXXXX postavi ograničenje da ukupan mesečni račun ne može da pređe 3000 (tri hiljade) dinara, uključujući sve pretplate i ostale troškove koji mogu da se nađu na računu."
I dobio sam odgovor da je to ograničenje postavljeno. Ne dajte da vas lažu da ne može. Tražite napismeno, ako odgovore da ne može, samo prosledite Ratelu.
Koji je najmanji iznos koji može da se postavi?
 
Ne znam, meni je redovan račun 1500 dinara i ostavio sam mogućnost da uplatim neki dodatak nekada + parking...
Zakon ne kaže ništa o najmanjem iznosu. U teoriji, možeš da staviš i iznos pretplate iz ugovora.
 
Svi su bolji od A0 kad je roaming u pitanju, a i tarife u poslednje vreme. Najskuplji su i najkomplikovaniji i ko ne izboxuje popust na pretplatu, van zvanicne cene, ne znam sta uopste trazi kod njih, dok je prepaid najpovoljniji, ne poredim sa globaltelom.
 
Imao sam lose ikustvo sa romingom A1 pre neki dan na Malti. Boravio sam 17-20 novembra i uzeo Roming net 1 za 800 dinara,Na preporucenu mrezu Epic bio sam povezan tek neki minut po sletanju na aerodrom i tada sam potrosio neki megabajt iz roming paketa.Posle toga, tu mrezu nisam mogao da nadjem. Na drugoj preporucenoj mrezi Vodafone ,povezivanje mi je bilo zabranjeno. Mogao sam da se spojim samo na GO mobile mrezu,gde nisam mogao da koristim internet. Kad sam se vratio u Srbiju ,posalo sam sam e-mail A1 da me obestete posto nisam mogao da koristim njihovu uslugu koju sam platio.A1 se ogradio od problema ,po njima je sve proslo besprekorno. Supruga nije imala problema sa roming MTS, ona je bila povezana na Epic mrezu.
 
A1 je dobar za izbegavanje. Ja sam im prijavio problem (broj ne može da se nakači na mrežu u romingu) u subotu popodne, dva dana kasnije je stigao mail "Vaš zahtev će uskoro biti preuzet. Molimo Vas za malo strpljenja"
Još se niko nije javio, prošlo više od četiri dana. Mislim, vratio sam se u Srbiju, ali i dalje ne znam šta je problem i da li će da radi sledeći puta.
 
A1 je dobar za izbegavanje. Ja sam im prijavio problem (broj ne može da se nakači na mrežu u romingu) u subotu popodne, dva dana kasnije je stigao mail "Vaš zahtev će uskoro biti preuzet. Molimo Vas za malo strpljenja"
Još se niko nije javio, prošlo više od četiri dana. Mislim, vratio sam se u Srbiju, ali i dalje ne znam šta je problem i da li će da radi sledeći puta.
Generalno mogu da pametuju. I korisnici i sam A1 ali sto se roaming a ga tiče najgora su mreža. A Vodafone grupacija nije bas za pohvalu. A roaming im radi od kad imaju te pakete kako gde. Nekad super nekad nikako...
 
На који начин се може добити ваучер код код куповине пакета у А1?
 
Evo samo da javim da mi je,konacno, resen problem VoLte-a. Bilo je malo cudno jer sam dobio poruku Dobrodosli na A1, Vas postpaid paket je sada aktivan. . Izgleda da su me morali obrisati pa ponovo dodati u AD :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Znači da čekam poruku! Zvao sam ih sto puta, valjda ću doći na red...
 
a1 svake godine sve gori i gori sa novogišnjom promocijom
sad su povećali paket na 24 GB (bio je 23GB), i naravno povećana je i cena za 100din.... pretrgli su se sa povećanjem GB
baš umeju lepo da nas iznenade za praznične promocije
 
a1 svake godine sve gori i gori sa novogišnjom promocijom
sad su povećali paket na 24 GB (bio je 23GB), i naravno povećana je i cena za 100din.... pretrgli su se sa povećanjem GB
baš umeju lepo da nas iznenade za praznične promocije
Najbolje Neo Neo za 1250 dinara, samo da pronađeš nekog agenta koji ima promo kod za popust. Ovo ostalo se ne isplati uzimati.
 
A i telefoni u srednjem segmentu ništa da mi privuče pažnju. One plus nema, realme ništa vredno, jedino Huawei Nova 10 mi deluje zanimljivo, u neo surf 3100.
Ali ne menja mi se 1+ brend.
 
Kod mene su smanjili sa 2,5 gb na 2 gb i povecali na 1500 din sa 1400 👏 nisam pod ugovorom neki otvoreni paket
 
Vise se isplati uzeti novogodisnju promociju u Yettelu. Em jeftinija em vise gb.
šta se to u yettelu isplati??????
go paketi su ograničeni sa minutima pa te pakete i ne poredim sa a1 neo paketima
total paketi su skuplji od neo paketa.......
šta je tebi jeftinije u odnosu na neo pakete? pvih 12 meseci u yettelu imaš toliko GB i posle ti smanje na onoliko koliko inače ima GB u toj tarifi.....šta ju tu dobro?
 
Neki clanovi su ranije napisali da moze, ali tek nakon poziva korisnickog centra. Napisi posle tvoje iskustvo, da znamo da li ima nekih promena.
Prolazio sam pored poslovnice na Bulevaru, pa pošto nije bilo nikoga, svratio sam, a devojče što tamo radi mi reče da ću od sada dobijati objedinjen račun za prvi i za drugi broj.
 
Da, tako je u A1 kad si vlasnik vise brojeva stize 1 racun.

Kod Yettela ima matematike ako nekome treba hbo, bookmate i deezer, onda su najpovoljniji.
 
Poslednja izmena:
Odlična korisnička podrška u A1! U subotu sam prijavio problem da ne mogu da koristim njihov broj u romingu. Danas, šest dana kasnije, stiže odgovor da nije do njih! Bravo za A1!
 
Nešto ne vidim da su telefoni na akciji: S23U je uz NeoSurf 7100 plus 15000 učešće odmah, ne deluje to kao akcija
 
S23u
8/256gb

Uz Neo 24 je 7100 uz 15000 učešće. Ako se uzima novi broj ili prebacuje kod njih,prvih 6 meseci je sama tarifa Neo 24 po 999din. Tako da je tu dodatna ušteda
 
imam neki pripejd A1 broj, na koji su me zvali danas da ponude Neo Surf za 750 prvih godinu dana, nakon toga 1499. Da li je to ok ponuda? Tj da li postoji neka bolja?
 
Nazad
Vrh Dno