Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

lgg2acc

Poštovan
Učlanjen(a)
01.10.2018
Poena
50
Hvala na odgovorima, ipak mi je naplaćeno 900din za ono sto je navedeno u SMSu.

shotaa91

Poštovan
Učlanjen(a)
15.10.2015
Poena
55
Cao,
Da li mozda neko ima kod za postpaid ugovor na 24 meseca upola cene a da mu nije potreban?

Koky

Poznat
Učlanjen(a)
07.06.2019
Poena
45
Sada su aktuelni kodovi od 6 meseci za dinar (ako sam dobro razumeo). I meni bi trebao 1 ali su bili aktuelni do 28.2.

David97

Poznat
Učlanjen(a)
04.02.2021
Poena
40
Da li je moguca promena tarife dok sam jos pod ugovorom tipa iz NEO SURF u NEO NEO i obrnuto

Infernal

Cenjen
Učlanjen(a)
31.01.2010
Poena
180
Da li je moguca promena tarife dok sam jos pod ugovorom tipa iz NEO SURF u NEO NEO i obrnuto
Moguca je. Nakon podnosenja zahteva realizuje se sa prvim presekom stanja. Za promenu tarife moze se pozvati korisnicki servis. Ukoliko postoji uzet uredjaj na ugovoru, prelazak na nizu tarifu ima naknadu. Tacnu informaciju o naknadi takodje je moguce dobiti putem korisnickog servisa

dakifil

Poštovan
Učlanjen(a)
09.07.2013
Poena
70
Imam ja 3 koda za 6 meseci po dinar za prenos broja u A1. Ako nekom trebaju neka se javi.

Crazy_M

Slavan
Učlanjen(a)
16.02.2013
Poena
215
Moja oprema  
Laptop
Apple Macbook Air M1
Tablet
Ipad Pro 11 M2
Mobilni telefon
IP13 pro max, IP12 mini
Pametni uređaji
Garmin Tactix7, AW7
Pristup internetu
  1. Optički internet
Devojka bi da predje u A1 iz mts jer su za 2000 dinara povoljniji od mts kada se uzme u obzir da uzima telefon. Ima li smisla pokusati traziti jos neki dodatni popust ili je to to?

jakota

Cenjen
Učlanjen(a)
28.04.2011
Poena
170
Moja oprema  
Tablet
Ipad 6 9.7 2018
Mobilni telefon
Iphone XR
Pristup internetu
  1. Optički internet
Mene juce zvali da produzim ugovor i ponudili mi za 1500 din NEO 4 paket, a do sad sam koristio NEO 3 i placao sam ga 1300 din.

Samo sam odbio i rekao da cu da predjem kod drugog operatera.
Samo je rekla, da ukoliko se odlucim pozovem kol centar.

Toliko od njih

Razmisljam cak da predjem u Telenor na pripejd i kasnije da predjem na postpejd sa 50% popusta.

Ketridž

Cenjen
Učlanjen(a)
16.02.2021
Poena
145
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Koji ruter nudi A1 uz najjaci kucni net? Ovaj zte sto je na sajtu deluje kao teski soc. Cisto sumnjam da moze da izvuce maksimalne brzine u usporedbi sa nekim jacim telefonom na istoj lokaciji?

JoveBoy

Poštovan
Učlanjen(a)
01.09.2015
Poena
55
pozrdrav..
Interesuje me da li neko zna da li se sabira/prenosi/produžava rok trajanja nepotrošenog saobraćaja iz A1 mesečnih planova kada aktiviram novi plan pre isteka starog ?
Ako je tačno da se produžava rok trajanja saobraćaja da li može bilo koji mesečni plan ili mora isti plan kao prethodni da se aktivira da bih produžio rok trajanja preostalog saobraćaja?

sokratbg

Slavan
Učlanjen(a)
14.09.2006
Poena
330
"Nakon isteka 30 dana, sadržaj poslednje aktiviranog Mesečnog plana se obnavlja uz novu naplatu cene ukoliko korisnik ima dovoljno kredita na svom prepaid broju. Nepotrošeni sadržaj iz prethodnog perioda se ne prenosi u naredni period.
Ukoliko korisnik kupi dva Mesečna plana, sadržaji oba Mesečna plana će biti na raspolaganju, svaki sa svojim datumom isteka.
U slučaju da korisnik istovremeno ima aktivno više Mesečnih planova, Mesečni plan koji je poslednji aktiviran će se automatski obnoviti ukoliko korisnik ima dovoljno kredita. Ukoliko je datum isteka kredita pre datuma isteka kupljenog Mesečnog plana, Mesečni plan prestaje da važi sa datumom isteka kredita."

tarantula888

Cenjen
Učlanjen(a)
04.07.2015
Poena
155
Највише су закомпликовали с врстама додатака и њиховим брисањем у разним ситуацијама па се стварно мора бити опрезан.

Aleksandar9339

Zapažen
Učlanjen(a)
13.12.2022
Poena
20
Desila se greska prilikom uplate racuna preko a1 aplikacije, uplatilo mi je 4 racuna umesto jednog. Isao do banke, dve nedelje mi niko nista ne javlja. Zvao a1 rekli da oni te uplate ne vide, da vide samo jednu. Sta mi je ciniti?

Cineman

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2002
Poena
715

sasa022

Čuven
Učlanjen(a)
14.11.2004
Poena
555
@Aleksandar9339

Svaka transakcija ima svoj broj ( broj naloga ili broj reference ) i banka je
duzna da izvrsi proveru.
Ako banka gde imas racun tvrdi da je po toj transakciji bio cetvorostruki
odliv na A1 racun , a iz A1 da oni vide samo jednostruki iznos , trazi asistenciju od
NBS.

War10ck_97

Poštovan
Učlanjen(a)
22.01.2018
Poena
80
Desila se greska prilikom uplate racuna preko a1 aplikacije, uplatilo mi je 4 racuna umesto jednog. Isao do banke, dve nedelje mi niko nista ne javlja. Zvao a1 rekli da oni te uplate ne vide, da vide samo jednu. Sta mi je ciniti?
Ja sam dva puta platio isti racun, otisao do banke da mi daju izvod, ujedno mi je i zena koja radi u banci sve to zaokruzika i tacno se vidii da je dva puta proslo. Nakon toga u A1 odneo to oni poslali negde, sl mesec sam bio u pretplati.

PJ

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.09.2000
Poena
1,205
Što bi se desilo i da nisi išao u banku i slao u A1.
Oni te zaduže, ti platiš više, ostaješ u pretplati dok te ne zaduže sledećim računom.

Vrh Dno